Çeşitli model, lütfen seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı / Block Meerschaum |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 2,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,9 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 12 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 20 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.917,87 | 2.917,87 |
| 2 | 1.565,15 | 3.130,29 |
| 3 | 1.063,27 | 3.189,82 |
| 4 | 812,26 | 3.249,05 |
| 5 | 661,77 | 3.308,86 |
| 6 | 561,35 | 3.368,10 |
| 7 | 489,62 | 3.427,33 |
| 8 | 435,86 | 3.486,85 |
| 9 | 394,07 | 3.546,67 |
| 10 | 360,56 | 3.605,61 |
| 11 | 333,19 | 3.665,14 |
| 12 | 310,39 | 3.724,66 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.917,87 | 2.917,87 |
| 2 | 1.565,15 | 3.130,29 |
| 3 | 1.063,27 | 3.189,82 |
| 4 | 812,26 | 3.249,05 |
| 5 | 661,77 | 3.308,86 |
| 6 | 561,35 | 3.368,10 |
| 7 | 489,62 | 3.427,33 |
| 8 | 435,86 | 3.486,85 |
| 9 | 394,07 | 3.546,67 |
| 10 | 360,56 | 3.605,61 |
| 11 | 333,19 | 3.665,14 |
| 12 | 310,39 | 3.724,66 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.917,87 | 2.917,87 |
| 2 | 1.565,15 | 3.130,29 |
| 3 | 1.063,27 | 3.189,82 |
| 4 | 812,26 | 3.249,05 |
| 5 | 661,77 | 3.308,86 |
| 6 | 561,35 | 3.368,10 |
| 7 | 489,62 | 3.427,33 |
| 8 | 435,86 | 3.486,85 |
| 9 | 394,07 | 3.546,67 |
| 10 | 360,56 | 3.605,61 |
| 11 | 333,19 | 3.665,14 |
| 12 | 310,39 | 3.724,66 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.917,87 | 2.917,87 |
| 2 | 1.565,15 | 3.130,29 |
| 3 | 1.063,27 | 3.189,82 |
| 4 | 812,26 | 3.249,05 |
| 5 | 661,77 | 3.308,86 |
| 6 | 561,35 | 3.368,10 |
| 7 | 489,62 | 3.427,33 |
| 8 | 435,86 | 3.486,85 |
| 9 | 394,07 | 3.546,67 |
| 10 | 360,56 | 3.605,61 |
| 11 | 333,19 | 3.665,14 |
| 12 | 310,39 | 3.724,66 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.917,87 | 2.917,87 |
| 2 | 1.565,15 | 3.130,29 |
| 3 | 1.063,27 | 3.189,82 |
| 4 | 812,26 | 3.249,05 |
| 5 | 661,77 | 3.308,86 |
| 6 | 561,35 | 3.368,10 |
| 7 | 489,62 | 3.427,33 |
| 8 | 435,86 | 3.486,85 |
| 9 | 394,07 | 3.546,67 |
| 10 | 360,56 | 3.605,61 |
| 11 | 333,19 | 3.665,14 |
| 12 | 310,39 | 3.724,66 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.917,87 | 2.917,87 |
| 2 | 1.565,15 | 3.130,29 |
| 3 | 1.063,27 | 3.189,82 |
| 4 | 812,26 | 3.249,05 |
| 5 | 661,77 | 3.308,86 |
| 6 | 561,35 | 3.368,10 |
| 7 | 489,62 | 3.427,33 |
| 8 | 435,86 | 3.486,85 |
| 9 | 394,07 | 3.546,67 |
| 10 | 360,56 | 3.605,61 |
| 11 | 332,40 | 3.656,38 |
| 12 | 310,39 | 3.724,66 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.917,87 | 2.917,87 |
| 2 | 1.565,15 | 3.130,29 |
| 3 | 1.063,27 | 3.189,82 |
| 4 | 812,26 | 3.249,05 |
| 5 | 661,77 | 3.308,86 |
| 6 | 561,35 | 3.368,10 |
| 7 | 489,62 | 3.427,33 |
| 8 | 435,86 | 3.486,85 |
| 9 | 394,07 | 3.546,67 |
| 10 | 360,56 | 3.605,61 |
| 11 | 332,40 | 3.656,38 |
| 12 | 310,39 | 3.724,66 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.917,87 | 2.917,87 |
| 2 | 1.565,15 | 3.130,29 |
| 3 | 1.063,27 | 3.189,82 |
| 4 | 812,26 | 3.249,05 |
| 5 | 661,77 | 3.308,86 |
| 6 | 561,35 | 3.368,10 |
| 7 | 489,62 | 3.427,33 |
| 8 | 435,86 | 3.486,85 |
| 9 | 394,07 | 3.546,67 |
| 10 | 360,56 | 3.605,61 |
| 11 | 332,40 | 3.656,38 |
| 12 | 310,39 | 3.724,66 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.