27 * 5,5 cm - 68 gr - Silver logo. Fatte a mano.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | İtalya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 20 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 68 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.481,02 | 11.481,02 |
| 2 | 6.158,42 | 12.316,84 |
| 3 | 4.183,68 | 12.551,05 |
| 4 | 3.196,03 | 12.784,12 |
| 5 | 2.603,90 | 13.019,48 |
| 6 | 2.208,76 | 13.252,54 |
| 7 | 1.926,52 | 13.485,61 |
| 8 | 1.714,98 | 13.719,82 |
| 9 | 1.550,58 | 13.955,18 |
| 10 | 1.418,71 | 14.187,10 |
| 11 | 1.311,03 | 14.421,31 |
| 12 | 1.221,29 | 14.655,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.481,02 | 11.481,02 |
| 2 | 6.158,42 | 12.316,84 |
| 3 | 4.183,68 | 12.551,05 |
| 4 | 3.196,03 | 12.784,12 |
| 5 | 2.603,90 | 13.019,48 |
| 6 | 2.208,76 | 13.252,54 |
| 7 | 1.926,52 | 13.485,61 |
| 8 | 1.714,98 | 13.719,82 |
| 9 | 1.550,58 | 13.955,18 |
| 10 | 1.418,71 | 14.187,10 |
| 11 | 1.311,03 | 14.421,31 |
| 12 | 1.221,29 | 14.655,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.481,02 | 11.481,02 |
| 2 | 6.158,42 | 12.316,84 |
| 3 | 4.183,68 | 12.551,05 |
| 4 | 3.196,03 | 12.784,12 |
| 5 | 2.603,90 | 13.019,48 |
| 6 | 2.208,76 | 13.252,54 |
| 7 | 1.926,52 | 13.485,61 |
| 8 | 1.714,98 | 13.719,82 |
| 9 | 1.550,58 | 13.955,18 |
| 10 | 1.418,71 | 14.187,10 |
| 11 | 1.311,03 | 14.421,31 |
| 12 | 1.221,29 | 14.655,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.481,02 | 11.481,02 |
| 2 | 6.158,42 | 12.316,84 |
| 3 | 4.183,68 | 12.551,05 |
| 4 | 3.196,03 | 12.784,12 |
| 5 | 2.603,90 | 13.019,48 |
| 6 | 2.208,76 | 13.252,54 |
| 7 | 1.926,52 | 13.485,61 |
| 8 | 1.714,98 | 13.719,82 |
| 9 | 1.550,58 | 13.955,18 |
| 10 | 1.418,71 | 14.187,10 |
| 11 | 1.311,03 | 14.421,31 |
| 12 | 1.221,29 | 14.655,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.481,02 | 11.481,02 |
| 2 | 6.158,42 | 12.316,84 |
| 3 | 4.183,68 | 12.551,05 |
| 4 | 3.196,03 | 12.784,12 |
| 5 | 2.603,90 | 13.019,48 |
| 6 | 2.208,76 | 13.252,54 |
| 7 | 1.926,52 | 13.485,61 |
| 8 | 1.714,98 | 13.719,82 |
| 9 | 1.550,58 | 13.955,18 |
| 10 | 1.418,71 | 14.187,10 |
| 11 | 1.311,03 | 14.421,31 |
| 12 | 1.221,29 | 14.655,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.481,02 | 11.481,02 |
| 2 | 6.158,42 | 12.316,84 |
| 3 | 4.183,68 | 12.551,05 |
| 4 | 3.196,03 | 12.784,12 |
| 5 | 2.603,90 | 13.019,48 |
| 6 | 2.208,76 | 13.252,54 |
| 7 | 1.926,52 | 13.485,61 |
| 8 | 1.714,98 | 13.719,82 |
| 9 | 1.550,58 | 13.955,18 |
| 10 | 1.418,71 | 14.187,10 |
| 11 | 1.307,90 | 14.386,87 |
| 12 | 1.221,29 | 14.655,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.481,02 | 11.481,02 |
| 2 | 6.158,42 | 12.316,84 |
| 3 | 4.183,68 | 12.551,05 |
| 4 | 3.196,03 | 12.784,12 |
| 5 | 2.603,90 | 13.019,48 |
| 6 | 2.208,76 | 13.252,54 |
| 7 | 1.926,52 | 13.485,61 |
| 8 | 1.714,98 | 13.719,82 |
| 9 | 1.550,58 | 13.955,18 |
| 10 | 1.418,71 | 14.187,10 |
| 11 | 1.307,90 | 14.386,87 |
| 12 | 1.221,29 | 14.655,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.481,02 | 11.481,02 |
| 2 | 6.158,42 | 12.316,84 |
| 3 | 4.183,68 | 12.551,05 |
| 4 | 3.196,03 | 12.784,12 |
| 5 | 2.603,90 | 13.019,48 |
| 6 | 2.208,76 | 13.252,54 |
| 7 | 1.926,52 | 13.485,61 |
| 8 | 1.714,98 | 13.719,82 |
| 9 | 1.550,58 | 13.955,18 |
| 10 | 1.418,71 | 14.187,10 |
| 11 | 1.307,90 | 14.386,87 |
| 12 | 1.221,29 | 14.655,52 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.