14 * 4,6 cm - 32 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | metal filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,6 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 32 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.195,69 | 8.195,69 |
| 2 | 4.396,17 | 8.792,34 |
| 3 | 2.986,51 | 8.959,53 |
| 4 | 2.281,48 | 9.125,90 |
| 5 | 1.858,78 | 9.293,91 |
| 6 | 1.576,71 | 9.460,28 |
| 7 | 1.375,24 | 9.626,66 |
| 8 | 1.224,23 | 9.793,85 |
| 9 | 1.106,87 | 9.961,86 |
| 10 | 1.012,74 | 10.127,41 |
| 11 | 935,87 | 10.294,61 |
| 12 | 871,82 | 10.461,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.195,69 | 8.195,69 |
| 2 | 4.396,17 | 8.792,34 |
| 3 | 2.986,51 | 8.959,53 |
| 4 | 2.281,48 | 9.125,90 |
| 5 | 1.858,78 | 9.293,91 |
| 6 | 1.576,71 | 9.460,28 |
| 7 | 1.375,24 | 9.626,66 |
| 8 | 1.224,23 | 9.793,85 |
| 9 | 1.106,87 | 9.961,86 |
| 10 | 1.012,74 | 10.127,41 |
| 11 | 935,87 | 10.294,61 |
| 12 | 871,82 | 10.461,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.195,69 | 8.195,69 |
| 2 | 4.396,17 | 8.792,34 |
| 3 | 2.986,51 | 8.959,53 |
| 4 | 2.281,48 | 9.125,90 |
| 5 | 1.858,78 | 9.293,91 |
| 6 | 1.576,71 | 9.460,28 |
| 7 | 1.375,24 | 9.626,66 |
| 8 | 1.224,23 | 9.793,85 |
| 9 | 1.106,87 | 9.961,86 |
| 10 | 1.012,74 | 10.127,41 |
| 11 | 935,87 | 10.294,61 |
| 12 | 871,82 | 10.461,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.195,69 | 8.195,69 |
| 2 | 4.396,17 | 8.792,34 |
| 3 | 2.986,51 | 8.959,53 |
| 4 | 2.281,48 | 9.125,90 |
| 5 | 1.858,78 | 9.293,91 |
| 6 | 1.576,71 | 9.460,28 |
| 7 | 1.375,24 | 9.626,66 |
| 8 | 1.224,23 | 9.793,85 |
| 9 | 1.106,87 | 9.961,86 |
| 10 | 1.012,74 | 10.127,41 |
| 11 | 935,87 | 10.294,61 |
| 12 | 871,82 | 10.461,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.195,69 | 8.195,69 |
| 2 | 4.396,17 | 8.792,34 |
| 3 | 2.986,51 | 8.959,53 |
| 4 | 2.281,48 | 9.125,90 |
| 5 | 1.858,78 | 9.293,91 |
| 6 | 1.576,71 | 9.460,28 |
| 7 | 1.375,24 | 9.626,66 |
| 8 | 1.224,23 | 9.793,85 |
| 9 | 1.106,87 | 9.961,86 |
| 10 | 1.012,74 | 10.127,41 |
| 11 | 935,87 | 10.294,61 |
| 12 | 871,82 | 10.461,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.195,69 | 8.195,69 |
| 2 | 4.396,17 | 8.792,34 |
| 3 | 2.986,51 | 8.959,53 |
| 4 | 2.281,48 | 9.125,90 |
| 5 | 1.858,78 | 9.293,91 |
| 6 | 1.576,71 | 9.460,28 |
| 7 | 1.375,24 | 9.626,66 |
| 8 | 1.224,23 | 9.793,85 |
| 9 | 1.106,87 | 9.961,86 |
| 10 | 1.012,74 | 10.127,41 |
| 11 | 933,64 | 10.270,02 |
| 12 | 871,82 | 10.461,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.195,69 | 8.195,69 |
| 2 | 4.396,17 | 8.792,34 |
| 3 | 2.986,51 | 8.959,53 |
| 4 | 2.281,48 | 9.125,90 |
| 5 | 1.858,78 | 9.293,91 |
| 6 | 1.576,71 | 9.460,28 |
| 7 | 1.375,24 | 9.626,66 |
| 8 | 1.224,23 | 9.793,85 |
| 9 | 1.106,87 | 9.961,86 |
| 10 | 1.012,74 | 10.127,41 |
| 11 | 933,64 | 10.270,02 |
| 12 | 871,82 | 10.461,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.195,69 | 8.195,69 |
| 2 | 4.396,17 | 8.792,34 |
| 3 | 2.986,51 | 8.959,53 |
| 4 | 2.281,48 | 9.125,90 |
| 5 | 1.858,78 | 9.293,91 |
| 6 | 1.576,71 | 9.460,28 |
| 7 | 1.375,24 | 9.626,66 |
| 8 | 1.224,23 | 9.793,85 |
| 9 | 1.106,87 | 9.961,86 |
| 10 | 1.012,74 | 10.127,41 |
| 11 | 933,64 | 10.270,02 |
| 12 | 871,82 | 10.461,80 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.