14 * 4,3 cm - 44 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 44 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.928,73 | 6.928,73 |
| 2 | 3.716,57 | 7.433,14 |
| 3 | 2.524,83 | 7.574,49 |
| 4 | 1.928,79 | 7.715,14 |
| 5 | 1.571,44 | 7.857,18 |
| 6 | 1.332,97 | 7.997,83 |
| 7 | 1.162,64 | 8.138,49 |
| 8 | 1.034,98 | 8.279,83 |
| 9 | 935,76 | 8.421,87 |
| 10 | 856,18 | 8.561,83 |
| 11 | 791,20 | 8.703,18 |
| 12 | 737,04 | 8.844,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.928,73 | 6.928,73 |
| 2 | 3.716,57 | 7.433,14 |
| 3 | 2.524,83 | 7.574,49 |
| 4 | 1.928,79 | 7.715,14 |
| 5 | 1.571,44 | 7.857,18 |
| 6 | 1.332,97 | 7.997,83 |
| 7 | 1.162,64 | 8.138,49 |
| 8 | 1.034,98 | 8.279,83 |
| 9 | 935,76 | 8.421,87 |
| 10 | 856,18 | 8.561,83 |
| 11 | 791,20 | 8.703,18 |
| 12 | 737,04 | 8.844,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.928,73 | 6.928,73 |
| 2 | 3.716,57 | 7.433,14 |
| 3 | 2.524,83 | 7.574,49 |
| 4 | 1.928,79 | 7.715,14 |
| 5 | 1.571,44 | 7.857,18 |
| 6 | 1.332,97 | 7.997,83 |
| 7 | 1.162,64 | 8.138,49 |
| 8 | 1.034,98 | 8.279,83 |
| 9 | 935,76 | 8.421,87 |
| 10 | 856,18 | 8.561,83 |
| 11 | 791,20 | 8.703,18 |
| 12 | 737,04 | 8.844,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.928,73 | 6.928,73 |
| 2 | 3.716,57 | 7.433,14 |
| 3 | 2.524,83 | 7.574,49 |
| 4 | 1.928,79 | 7.715,14 |
| 5 | 1.571,44 | 7.857,18 |
| 6 | 1.332,97 | 7.997,83 |
| 7 | 1.162,64 | 8.138,49 |
| 8 | 1.034,98 | 8.279,83 |
| 9 | 935,76 | 8.421,87 |
| 10 | 856,18 | 8.561,83 |
| 11 | 791,20 | 8.703,18 |
| 12 | 737,04 | 8.844,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.928,73 | 6.928,73 |
| 2 | 3.716,57 | 7.433,14 |
| 3 | 2.524,83 | 7.574,49 |
| 4 | 1.928,79 | 7.715,14 |
| 5 | 1.571,44 | 7.857,18 |
| 6 | 1.332,97 | 7.997,83 |
| 7 | 1.162,64 | 8.138,49 |
| 8 | 1.034,98 | 8.279,83 |
| 9 | 935,76 | 8.421,87 |
| 10 | 856,18 | 8.561,83 |
| 11 | 791,20 | 8.703,18 |
| 12 | 737,04 | 8.844,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.928,73 | 6.928,73 |
| 2 | 3.716,57 | 7.433,14 |
| 3 | 2.524,83 | 7.574,49 |
| 4 | 1.928,79 | 7.715,14 |
| 5 | 1.571,44 | 7.857,18 |
| 6 | 1.332,97 | 7.997,83 |
| 7 | 1.162,64 | 8.138,49 |
| 8 | 1.034,98 | 8.279,83 |
| 9 | 935,76 | 8.421,87 |
| 10 | 856,18 | 8.561,83 |
| 11 | 789,31 | 8.682,39 |
| 12 | 737,04 | 8.844,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.928,73 | 6.928,73 |
| 2 | 3.716,57 | 7.433,14 |
| 3 | 2.524,83 | 7.574,49 |
| 4 | 1.928,79 | 7.715,14 |
| 5 | 1.571,44 | 7.857,18 |
| 6 | 1.332,97 | 7.997,83 |
| 7 | 1.162,64 | 8.138,49 |
| 8 | 1.034,98 | 8.279,83 |
| 9 | 935,76 | 8.421,87 |
| 10 | 856,18 | 8.561,83 |
| 11 | 789,31 | 8.682,39 |
| 12 | 737,04 | 8.844,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.928,73 | 6.928,73 |
| 2 | 3.716,57 | 7.433,14 |
| 3 | 2.524,83 | 7.574,49 |
| 4 | 1.928,79 | 7.715,14 |
| 5 | 1.571,44 | 7.857,18 |
| 6 | 1.332,97 | 7.997,83 |
| 7 | 1.162,64 | 8.138,49 |
| 8 | 1.034,98 | 8.279,83 |
| 9 | 935,76 | 8.421,87 |
| 10 | 856,18 | 8.561,83 |
| 11 | 789,31 | 8.682,39 |
| 12 | 737,04 | 8.844,52 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.