14,5 * 4,5 cm - 36 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 36 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.806,01 | 4.806,01 |
| 2 | 2.577,95 | 5.155,89 |
| 3 | 1.751,31 | 5.253,93 |
| 4 | 1.337,87 | 5.351,49 |
| 5 | 1.090,00 | 5.450,02 |
| 6 | 924,60 | 5.547,58 |
| 7 | 806,45 | 5.645,14 |
| 8 | 717,90 | 5.743,18 |
| 9 | 649,08 | 5.841,71 |
| 10 | 593,88 | 5.938,79 |
| 11 | 548,80 | 6.036,83 |
| 12 | 511,24 | 6.134,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.806,01 | 4.806,01 |
| 2 | 2.577,95 | 5.155,89 |
| 3 | 1.751,31 | 5.253,93 |
| 4 | 1.337,87 | 5.351,49 |
| 5 | 1.090,00 | 5.450,02 |
| 6 | 924,60 | 5.547,58 |
| 7 | 806,45 | 5.645,14 |
| 8 | 717,90 | 5.743,18 |
| 9 | 649,08 | 5.841,71 |
| 10 | 593,88 | 5.938,79 |
| 11 | 548,80 | 6.036,83 |
| 12 | 511,24 | 6.134,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.806,01 | 4.806,01 |
| 2 | 2.577,95 | 5.155,89 |
| 3 | 1.751,31 | 5.253,93 |
| 4 | 1.337,87 | 5.351,49 |
| 5 | 1.090,00 | 5.450,02 |
| 6 | 924,60 | 5.547,58 |
| 7 | 806,45 | 5.645,14 |
| 8 | 717,90 | 5.743,18 |
| 9 | 649,08 | 5.841,71 |
| 10 | 593,88 | 5.938,79 |
| 11 | 548,80 | 6.036,83 |
| 12 | 511,24 | 6.134,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.806,01 | 4.806,01 |
| 2 | 2.577,95 | 5.155,89 |
| 3 | 1.751,31 | 5.253,93 |
| 4 | 1.337,87 | 5.351,49 |
| 5 | 1.090,00 | 5.450,02 |
| 6 | 924,60 | 5.547,58 |
| 7 | 806,45 | 5.645,14 |
| 8 | 717,90 | 5.743,18 |
| 9 | 649,08 | 5.841,71 |
| 10 | 593,88 | 5.938,79 |
| 11 | 548,80 | 6.036,83 |
| 12 | 511,24 | 6.134,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.806,01 | 4.806,01 |
| 2 | 2.577,95 | 5.155,89 |
| 3 | 1.751,31 | 5.253,93 |
| 4 | 1.337,87 | 5.351,49 |
| 5 | 1.090,00 | 5.450,02 |
| 6 | 924,60 | 5.547,58 |
| 7 | 806,45 | 5.645,14 |
| 8 | 717,90 | 5.743,18 |
| 9 | 649,08 | 5.841,71 |
| 10 | 593,88 | 5.938,79 |
| 11 | 548,80 | 6.036,83 |
| 12 | 511,24 | 6.134,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.806,01 | 4.806,01 |
| 2 | 2.577,95 | 5.155,89 |
| 3 | 1.751,31 | 5.253,93 |
| 4 | 1.337,87 | 5.351,49 |
| 5 | 1.090,00 | 5.450,02 |
| 6 | 924,60 | 5.547,58 |
| 7 | 806,45 | 5.645,14 |
| 8 | 717,90 | 5.743,18 |
| 9 | 649,08 | 5.841,71 |
| 10 | 593,88 | 5.938,79 |
| 11 | 547,49 | 6.022,41 |
| 12 | 511,24 | 6.134,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.806,01 | 4.806,01 |
| 2 | 2.577,95 | 5.155,89 |
| 3 | 1.751,31 | 5.253,93 |
| 4 | 1.337,87 | 5.351,49 |
| 5 | 1.090,00 | 5.450,02 |
| 6 | 924,60 | 5.547,58 |
| 7 | 806,45 | 5.645,14 |
| 8 | 717,90 | 5.743,18 |
| 9 | 649,08 | 5.841,71 |
| 10 | 593,88 | 5.938,79 |
| 11 | 547,49 | 6.022,41 |
| 12 | 511,24 | 6.134,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.806,01 | 4.806,01 |
| 2 | 2.577,95 | 5.155,89 |
| 3 | 1.751,31 | 5.253,93 |
| 4 | 1.337,87 | 5.351,49 |
| 5 | 1.090,00 | 5.450,02 |
| 6 | 924,60 | 5.547,58 |
| 7 | 806,45 | 5.645,14 |
| 8 | 717,90 | 5.743,18 |
| 9 | 649,08 | 5.841,71 |
| 10 | 593,88 | 5.938,79 |
| 11 | 547,49 | 6.022,41 |
| 12 | 511,24 | 6.134,87 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.