15 * 6,5 cm - 52 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 5,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 6,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 52 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.137,27 | 11.137,27 |
| 2 | 5.974,03 | 11.948,06 |
| 3 | 4.058,42 | 12.175,26 |
| 4 | 3.100,34 | 12.401,35 |
| 5 | 2.525,93 | 12.629,66 |
| 6 | 2.142,63 | 12.855,75 |
| 7 | 1.868,83 | 13.081,84 |
| 8 | 1.663,63 | 13.309,04 |
| 9 | 1.504,15 | 13.537,35 |
| 10 | 1.376,23 | 13.762,32 |
| 11 | 1.271,77 | 13.989,52 |
| 12 | 1.184,73 | 14.216,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.137,27 | 11.137,27 |
| 2 | 5.974,03 | 11.948,06 |
| 3 | 4.058,42 | 12.175,26 |
| 4 | 3.100,34 | 12.401,35 |
| 5 | 2.525,93 | 12.629,66 |
| 6 | 2.142,63 | 12.855,75 |
| 7 | 1.868,83 | 13.081,84 |
| 8 | 1.663,63 | 13.309,04 |
| 9 | 1.504,15 | 13.537,35 |
| 10 | 1.376,23 | 13.762,32 |
| 11 | 1.271,77 | 13.989,52 |
| 12 | 1.184,73 | 14.216,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.137,27 | 11.137,27 |
| 2 | 5.974,03 | 11.948,06 |
| 3 | 4.058,42 | 12.175,26 |
| 4 | 3.100,34 | 12.401,35 |
| 5 | 2.525,93 | 12.629,66 |
| 6 | 2.142,63 | 12.855,75 |
| 7 | 1.868,83 | 13.081,84 |
| 8 | 1.663,63 | 13.309,04 |
| 9 | 1.504,15 | 13.537,35 |
| 10 | 1.376,23 | 13.762,32 |
| 11 | 1.271,77 | 13.989,52 |
| 12 | 1.184,73 | 14.216,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.137,27 | 11.137,27 |
| 2 | 5.974,03 | 11.948,06 |
| 3 | 4.058,42 | 12.175,26 |
| 4 | 3.100,34 | 12.401,35 |
| 5 | 2.525,93 | 12.629,66 |
| 6 | 2.142,63 | 12.855,75 |
| 7 | 1.868,83 | 13.081,84 |
| 8 | 1.663,63 | 13.309,04 |
| 9 | 1.504,15 | 13.537,35 |
| 10 | 1.376,23 | 13.762,32 |
| 11 | 1.271,77 | 13.989,52 |
| 12 | 1.184,73 | 14.216,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.137,27 | 11.137,27 |
| 2 | 5.974,03 | 11.948,06 |
| 3 | 4.058,42 | 12.175,26 |
| 4 | 3.100,34 | 12.401,35 |
| 5 | 2.525,93 | 12.629,66 |
| 6 | 2.142,63 | 12.855,75 |
| 7 | 1.868,83 | 13.081,84 |
| 8 | 1.663,63 | 13.309,04 |
| 9 | 1.504,15 | 13.537,35 |
| 10 | 1.376,23 | 13.762,32 |
| 11 | 1.271,77 | 13.989,52 |
| 12 | 1.184,73 | 14.216,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.137,27 | 11.137,27 |
| 2 | 5.974,03 | 11.948,06 |
| 3 | 4.058,42 | 12.175,26 |
| 4 | 3.100,34 | 12.401,35 |
| 5 | 2.525,93 | 12.629,66 |
| 6 | 2.142,63 | 12.855,75 |
| 7 | 1.868,83 | 13.081,84 |
| 8 | 1.663,63 | 13.309,04 |
| 9 | 1.504,15 | 13.537,35 |
| 10 | 1.376,23 | 13.762,32 |
| 11 | 1.268,74 | 13.956,11 |
| 12 | 1.184,73 | 14.216,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.137,27 | 11.137,27 |
| 2 | 5.974,03 | 11.948,06 |
| 3 | 4.058,42 | 12.175,26 |
| 4 | 3.100,34 | 12.401,35 |
| 5 | 2.525,93 | 12.629,66 |
| 6 | 2.142,63 | 12.855,75 |
| 7 | 1.868,83 | 13.081,84 |
| 8 | 1.663,63 | 13.309,04 |
| 9 | 1.504,15 | 13.537,35 |
| 10 | 1.376,23 | 13.762,32 |
| 11 | 1.268,74 | 13.956,11 |
| 12 | 1.184,73 | 14.216,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.137,27 | 11.137,27 |
| 2 | 5.974,03 | 11.948,06 |
| 3 | 4.058,42 | 12.175,26 |
| 4 | 3.100,34 | 12.401,35 |
| 5 | 2.525,93 | 12.629,66 |
| 6 | 2.142,63 | 12.855,75 |
| 7 | 1.868,83 | 13.081,84 |
| 8 | 1.663,63 | 13.309,04 |
| 9 | 1.504,15 | 13.537,35 |
| 10 | 1.376,23 | 13.762,32 |
| 11 | 1.268,74 | 13.956,11 |
| 12 | 1.184,73 | 14.216,73 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.