16 * 5 cm - 55 gr. Limited Edition 135/1245
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 16 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 55 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 21.303,64 | 21.303,64 |
| 2 | 11.427,27 | 22.854,54 |
| 3 | 7.763,05 | 23.289,14 |
| 4 | 5.930,40 | 23.721,60 |
| 5 | 4.831,67 | 24.158,33 |
| 6 | 4.098,47 | 24.590,79 |
| 7 | 3.574,75 | 25.023,26 |
| 8 | 3.182,23 | 25.457,85 |
| 9 | 2.877,17 | 25.894,57 |
| 10 | 2.632,49 | 26.324,91 |
| 11 | 2.432,68 | 26.759,50 |
| 12 | 2.266,18 | 27.194,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 21.303,64 | 21.303,64 |
| 2 | 11.427,27 | 22.854,54 |
| 3 | 7.763,05 | 23.289,14 |
| 4 | 5.930,40 | 23.721,60 |
| 5 | 4.831,67 | 24.158,33 |
| 6 | 4.098,47 | 24.590,79 |
| 7 | 3.574,75 | 25.023,26 |
| 8 | 3.182,23 | 25.457,85 |
| 9 | 2.877,17 | 25.894,57 |
| 10 | 2.632,49 | 26.324,91 |
| 11 | 2.432,68 | 26.759,50 |
| 12 | 2.266,18 | 27.194,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 21.303,64 | 21.303,64 |
| 2 | 11.427,27 | 22.854,54 |
| 3 | 7.763,05 | 23.289,14 |
| 4 | 5.930,40 | 23.721,60 |
| 5 | 4.831,67 | 24.158,33 |
| 6 | 4.098,47 | 24.590,79 |
| 7 | 3.574,75 | 25.023,26 |
| 8 | 3.182,23 | 25.457,85 |
| 9 | 2.877,17 | 25.894,57 |
| 10 | 2.632,49 | 26.324,91 |
| 11 | 2.432,68 | 26.759,50 |
| 12 | 2.266,18 | 27.194,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 21.303,64 | 21.303,64 |
| 2 | 11.427,27 | 22.854,54 |
| 3 | 7.763,05 | 23.289,14 |
| 4 | 5.930,40 | 23.721,60 |
| 5 | 4.831,67 | 24.158,33 |
| 6 | 4.098,47 | 24.590,79 |
| 7 | 3.574,75 | 25.023,26 |
| 8 | 3.182,23 | 25.457,85 |
| 9 | 2.877,17 | 25.894,57 |
| 10 | 2.632,49 | 26.324,91 |
| 11 | 2.432,68 | 26.759,50 |
| 12 | 2.266,18 | 27.194,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 21.303,64 | 21.303,64 |
| 2 | 11.427,27 | 22.854,54 |
| 3 | 7.763,05 | 23.289,14 |
| 4 | 5.930,40 | 23.721,60 |
| 5 | 4.831,67 | 24.158,33 |
| 6 | 4.098,47 | 24.590,79 |
| 7 | 3.574,75 | 25.023,26 |
| 8 | 3.182,23 | 25.457,85 |
| 9 | 2.877,17 | 25.894,57 |
| 10 | 2.632,49 | 26.324,91 |
| 11 | 2.432,68 | 26.759,50 |
| 12 | 2.266,18 | 27.194,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 21.303,64 | 21.303,64 |
| 2 | 11.427,27 | 22.854,54 |
| 3 | 7.763,05 | 23.289,14 |
| 4 | 5.930,40 | 23.721,60 |
| 5 | 4.831,67 | 24.158,33 |
| 6 | 4.098,47 | 24.590,79 |
| 7 | 3.574,75 | 25.023,26 |
| 8 | 3.182,23 | 25.457,85 |
| 9 | 2.877,17 | 25.894,57 |
| 10 | 2.632,49 | 26.324,91 |
| 11 | 2.426,87 | 26.695,59 |
| 12 | 2.266,18 | 27.194,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 21.303,64 | 21.303,64 |
| 2 | 11.427,27 | 22.854,54 |
| 3 | 7.763,05 | 23.289,14 |
| 4 | 5.930,40 | 23.721,60 |
| 5 | 4.831,67 | 24.158,33 |
| 6 | 4.098,47 | 24.590,79 |
| 7 | 3.574,75 | 25.023,26 |
| 8 | 3.182,23 | 25.457,85 |
| 9 | 2.877,17 | 25.894,57 |
| 10 | 2.632,49 | 26.324,91 |
| 11 | 2.426,87 | 26.695,59 |
| 12 | 2.266,18 | 27.194,10 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 21.303,64 | 21.303,64 |
| 2 | 11.427,27 | 22.854,54 |
| 3 | 7.763,05 | 23.289,14 |
| 4 | 5.930,40 | 23.721,60 |
| 5 | 4.831,67 | 24.158,33 |
| 6 | 4.098,47 | 24.590,79 |
| 7 | 3.574,75 | 25.023,26 |
| 8 | 3.182,23 | 25.457,85 |
| 9 | 2.877,17 | 25.894,57 |
| 10 | 2.632,49 | 26.324,91 |
| 11 | 2.426,87 | 26.695,59 |
| 12 | 2.266,18 | 27.194,10 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.