13,5 * 5,5 cm - 58 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,6 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 58 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.882,51 | 6.882,51 |
| 2 | 3.691,78 | 7.383,56 |
| 3 | 2.507,99 | 7.523,96 |
| 4 | 1.915,92 | 7.663,67 |
| 5 | 1.560,95 | 7.804,77 |
| 6 | 1.324,08 | 7.944,48 |
| 7 | 1.154,89 | 8.084,20 |
| 8 | 1.028,08 | 8.224,60 |
| 9 | 929,52 | 8.365,69 |
| 10 | 850,47 | 8.504,72 |
| 11 | 785,92 | 8.645,12 |
| 12 | 732,13 | 8.785,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.882,51 | 6.882,51 |
| 2 | 3.691,78 | 7.383,56 |
| 3 | 2.507,99 | 7.523,96 |
| 4 | 1.915,92 | 7.663,67 |
| 5 | 1.560,95 | 7.804,77 |
| 6 | 1.324,08 | 7.944,48 |
| 7 | 1.154,89 | 8.084,20 |
| 8 | 1.028,08 | 8.224,60 |
| 9 | 929,52 | 8.365,69 |
| 10 | 850,47 | 8.504,72 |
| 11 | 785,92 | 8.645,12 |
| 12 | 732,13 | 8.785,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.882,51 | 6.882,51 |
| 2 | 3.691,78 | 7.383,56 |
| 3 | 2.507,99 | 7.523,96 |
| 4 | 1.915,92 | 7.663,67 |
| 5 | 1.560,95 | 7.804,77 |
| 6 | 1.324,08 | 7.944,48 |
| 7 | 1.154,89 | 8.084,20 |
| 8 | 1.028,08 | 8.224,60 |
| 9 | 929,52 | 8.365,69 |
| 10 | 850,47 | 8.504,72 |
| 11 | 785,92 | 8.645,12 |
| 12 | 732,13 | 8.785,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.882,51 | 6.882,51 |
| 2 | 3.691,78 | 7.383,56 |
| 3 | 2.507,99 | 7.523,96 |
| 4 | 1.915,92 | 7.663,67 |
| 5 | 1.560,95 | 7.804,77 |
| 6 | 1.324,08 | 7.944,48 |
| 7 | 1.154,89 | 8.084,20 |
| 8 | 1.028,08 | 8.224,60 |
| 9 | 929,52 | 8.365,69 |
| 10 | 850,47 | 8.504,72 |
| 11 | 785,92 | 8.645,12 |
| 12 | 732,13 | 8.785,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.882,51 | 6.882,51 |
| 2 | 3.691,78 | 7.383,56 |
| 3 | 2.507,99 | 7.523,96 |
| 4 | 1.915,92 | 7.663,67 |
| 5 | 1.560,95 | 7.804,77 |
| 6 | 1.324,08 | 7.944,48 |
| 7 | 1.154,89 | 8.084,20 |
| 8 | 1.028,08 | 8.224,60 |
| 9 | 929,52 | 8.365,69 |
| 10 | 850,47 | 8.504,72 |
| 11 | 785,92 | 8.645,12 |
| 12 | 732,13 | 8.785,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.882,51 | 6.882,51 |
| 2 | 3.691,78 | 7.383,56 |
| 3 | 2.507,99 | 7.523,96 |
| 4 | 1.915,92 | 7.663,67 |
| 5 | 1.560,95 | 7.804,77 |
| 6 | 1.324,08 | 7.944,48 |
| 7 | 1.154,89 | 8.084,20 |
| 8 | 1.028,08 | 8.224,60 |
| 9 | 929,52 | 8.365,69 |
| 10 | 850,47 | 8.504,72 |
| 11 | 784,04 | 8.624,47 |
| 12 | 732,13 | 8.785,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.882,51 | 6.882,51 |
| 2 | 3.691,78 | 7.383,56 |
| 3 | 2.507,99 | 7.523,96 |
| 4 | 1.915,92 | 7.663,67 |
| 5 | 1.560,95 | 7.804,77 |
| 6 | 1.324,08 | 7.944,48 |
| 7 | 1.154,89 | 8.084,20 |
| 8 | 1.028,08 | 8.224,60 |
| 9 | 929,52 | 8.365,69 |
| 10 | 850,47 | 8.504,72 |
| 11 | 784,04 | 8.624,47 |
| 12 | 732,13 | 8.785,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.882,51 | 6.882,51 |
| 2 | 3.691,78 | 7.383,56 |
| 3 | 2.507,99 | 7.523,96 |
| 4 | 1.915,92 | 7.663,67 |
| 5 | 1.560,95 | 7.804,77 |
| 6 | 1.324,08 | 7.944,48 |
| 7 | 1.154,89 | 8.084,20 |
| 8 | 1.028,08 | 8.224,60 |
| 9 | 929,52 | 8.365,69 |
| 10 | 850,47 | 8.504,72 |
| 11 | 784,04 | 8.624,47 |
| 12 | 732,13 | 8.785,52 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.