13 * 4,2 cm - 35 gr. By Tom Eltang
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal sistem |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 35 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.785,42 | 12.785,42 |
| 2 | 6.858,10 | 13.716,20 |
| 3 | 4.659,01 | 13.977,02 |
| 4 | 3.559,14 | 14.236,57 |
| 5 | 2.899,73 | 14.498,67 |
| 6 | 2.459,70 | 14.758,21 |
| 7 | 2.145,39 | 15.017,75 |
| 8 | 1.909,82 | 15.278,58 |
| 9 | 1.726,74 | 15.540,68 |
| 10 | 1.579,89 | 15.798,94 |
| 11 | 1.459,98 | 16.059,77 |
| 12 | 1.360,05 | 16.320,59 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.785,42 | 12.785,42 |
| 2 | 6.858,10 | 13.716,20 |
| 3 | 4.659,01 | 13.977,02 |
| 4 | 3.559,14 | 14.236,57 |
| 5 | 2.899,73 | 14.498,67 |
| 6 | 2.459,70 | 14.758,21 |
| 7 | 2.145,39 | 15.017,75 |
| 8 | 1.909,82 | 15.278,58 |
| 9 | 1.726,74 | 15.540,68 |
| 10 | 1.579,89 | 15.798,94 |
| 11 | 1.459,98 | 16.059,77 |
| 12 | 1.360,05 | 16.320,59 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.785,42 | 12.785,42 |
| 2 | 6.858,10 | 13.716,20 |
| 3 | 4.659,01 | 13.977,02 |
| 4 | 3.559,14 | 14.236,57 |
| 5 | 2.899,73 | 14.498,67 |
| 6 | 2.459,70 | 14.758,21 |
| 7 | 2.145,39 | 15.017,75 |
| 8 | 1.909,82 | 15.278,58 |
| 9 | 1.726,74 | 15.540,68 |
| 10 | 1.579,89 | 15.798,94 |
| 11 | 1.459,98 | 16.059,77 |
| 12 | 1.360,05 | 16.320,59 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.785,42 | 12.785,42 |
| 2 | 6.858,10 | 13.716,20 |
| 3 | 4.659,01 | 13.977,02 |
| 4 | 3.559,14 | 14.236,57 |
| 5 | 2.899,73 | 14.498,67 |
| 6 | 2.459,70 | 14.758,21 |
| 7 | 2.145,39 | 15.017,75 |
| 8 | 1.909,82 | 15.278,58 |
| 9 | 1.726,74 | 15.540,68 |
| 10 | 1.579,89 | 15.798,94 |
| 11 | 1.459,98 | 16.059,77 |
| 12 | 1.360,05 | 16.320,59 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.785,42 | 12.785,42 |
| 2 | 6.858,10 | 13.716,20 |
| 3 | 4.659,01 | 13.977,02 |
| 4 | 3.559,14 | 14.236,57 |
| 5 | 2.899,73 | 14.498,67 |
| 6 | 2.459,70 | 14.758,21 |
| 7 | 2.145,39 | 15.017,75 |
| 8 | 1.909,82 | 15.278,58 |
| 9 | 1.726,74 | 15.540,68 |
| 10 | 1.579,89 | 15.798,94 |
| 11 | 1.459,98 | 16.059,77 |
| 12 | 1.360,05 | 16.320,59 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.785,42 | 12.785,42 |
| 2 | 6.858,10 | 13.716,20 |
| 3 | 4.659,01 | 13.977,02 |
| 4 | 3.559,14 | 14.236,57 |
| 5 | 2.899,73 | 14.498,67 |
| 6 | 2.459,70 | 14.758,21 |
| 7 | 2.145,39 | 15.017,75 |
| 8 | 1.909,82 | 15.278,58 |
| 9 | 1.726,74 | 15.540,68 |
| 10 | 1.579,89 | 15.798,94 |
| 11 | 1.456,49 | 16.021,41 |
| 12 | 1.360,05 | 16.320,59 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.785,42 | 12.785,42 |
| 2 | 6.858,10 | 13.716,20 |
| 3 | 4.659,01 | 13.977,02 |
| 4 | 3.559,14 | 14.236,57 |
| 5 | 2.899,73 | 14.498,67 |
| 6 | 2.459,70 | 14.758,21 |
| 7 | 2.145,39 | 15.017,75 |
| 8 | 1.909,82 | 15.278,58 |
| 9 | 1.726,74 | 15.540,68 |
| 10 | 1.579,89 | 15.798,94 |
| 11 | 1.456,49 | 16.021,41 |
| 12 | 1.360,05 | 16.320,59 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.785,42 | 12.785,42 |
| 2 | 6.858,10 | 13.716,20 |
| 3 | 4.659,01 | 13.977,02 |
| 4 | 3.559,14 | 14.236,57 |
| 5 | 2.899,73 | 14.498,67 |
| 6 | 2.459,70 | 14.758,21 |
| 7 | 2.145,39 | 15.017,75 |
| 8 | 1.909,82 | 15.278,58 |
| 9 | 1.726,74 | 15.540,68 |
| 10 | 1.579,89 | 15.798,94 |
| 11 | 1.456,49 | 16.021,41 |
| 12 | 1.360,05 | 16.320,59 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.