23 * 5,2 cm - 72 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 23 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 72 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.299,37 | 10.299,37 |
| 2 | 5.524,58 | 11.049,16 |
| 3 | 3.753,09 | 11.259,27 |
| 4 | 2.867,09 | 11.468,35 |
| 5 | 2.335,90 | 11.679,49 |
| 6 | 1.981,43 | 11.888,56 |
| 7 | 1.728,23 | 12.097,64 |
| 8 | 1.538,47 | 12.307,75 |
| 9 | 1.390,99 | 12.518,88 |
| 10 | 1.272,69 | 12.726,93 |
| 11 | 1.176,09 | 12.937,04 |
| 12 | 1.095,60 | 13.147,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.299,37 | 10.299,37 |
| 2 | 5.524,58 | 11.049,16 |
| 3 | 3.753,09 | 11.259,27 |
| 4 | 2.867,09 | 11.468,35 |
| 5 | 2.335,90 | 11.679,49 |
| 6 | 1.981,43 | 11.888,56 |
| 7 | 1.728,23 | 12.097,64 |
| 8 | 1.538,47 | 12.307,75 |
| 9 | 1.390,99 | 12.518,88 |
| 10 | 1.272,69 | 12.726,93 |
| 11 | 1.176,09 | 12.937,04 |
| 12 | 1.095,60 | 13.147,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.299,37 | 10.299,37 |
| 2 | 5.524,58 | 11.049,16 |
| 3 | 3.753,09 | 11.259,27 |
| 4 | 2.867,09 | 11.468,35 |
| 5 | 2.335,90 | 11.679,49 |
| 6 | 1.981,43 | 11.888,56 |
| 7 | 1.728,23 | 12.097,64 |
| 8 | 1.538,47 | 12.307,75 |
| 9 | 1.390,99 | 12.518,88 |
| 10 | 1.272,69 | 12.726,93 |
| 11 | 1.176,09 | 12.937,04 |
| 12 | 1.095,60 | 13.147,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.299,37 | 10.299,37 |
| 2 | 5.524,58 | 11.049,16 |
| 3 | 3.753,09 | 11.259,27 |
| 4 | 2.867,09 | 11.468,35 |
| 5 | 2.335,90 | 11.679,49 |
| 6 | 1.981,43 | 11.888,56 |
| 7 | 1.728,23 | 12.097,64 |
| 8 | 1.538,47 | 12.307,75 |
| 9 | 1.390,99 | 12.518,88 |
| 10 | 1.272,69 | 12.726,93 |
| 11 | 1.176,09 | 12.937,04 |
| 12 | 1.095,60 | 13.147,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.299,37 | 10.299,37 |
| 2 | 5.524,58 | 11.049,16 |
| 3 | 3.753,09 | 11.259,27 |
| 4 | 2.867,09 | 11.468,35 |
| 5 | 2.335,90 | 11.679,49 |
| 6 | 1.981,43 | 11.888,56 |
| 7 | 1.728,23 | 12.097,64 |
| 8 | 1.538,47 | 12.307,75 |
| 9 | 1.390,99 | 12.518,88 |
| 10 | 1.272,69 | 12.726,93 |
| 11 | 1.176,09 | 12.937,04 |
| 12 | 1.095,60 | 13.147,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.299,37 | 10.299,37 |
| 2 | 5.524,58 | 11.049,16 |
| 3 | 3.753,09 | 11.259,27 |
| 4 | 2.867,09 | 11.468,35 |
| 5 | 2.335,90 | 11.679,49 |
| 6 | 1.981,43 | 11.888,56 |
| 7 | 1.728,23 | 12.097,64 |
| 8 | 1.538,47 | 12.307,75 |
| 9 | 1.390,99 | 12.518,88 |
| 10 | 1.272,69 | 12.726,93 |
| 11 | 1.173,29 | 12.906,14 |
| 12 | 1.095,60 | 13.147,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.299,37 | 10.299,37 |
| 2 | 5.524,58 | 11.049,16 |
| 3 | 3.753,09 | 11.259,27 |
| 4 | 2.867,09 | 11.468,35 |
| 5 | 2.335,90 | 11.679,49 |
| 6 | 1.981,43 | 11.888,56 |
| 7 | 1.728,23 | 12.097,64 |
| 8 | 1.538,47 | 12.307,75 |
| 9 | 1.390,99 | 12.518,88 |
| 10 | 1.272,69 | 12.726,93 |
| 11 | 1.173,29 | 12.906,14 |
| 12 | 1.095,60 | 13.147,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.299,37 | 10.299,37 |
| 2 | 5.524,58 | 11.049,16 |
| 3 | 3.753,09 | 11.259,27 |
| 4 | 2.867,09 | 11.468,35 |
| 5 | 2.335,90 | 11.679,49 |
| 6 | 1.981,43 | 11.888,56 |
| 7 | 1.728,23 | 12.097,64 |
| 8 | 1.538,47 | 12.307,75 |
| 9 | 1.390,99 | 12.518,88 |
| 10 | 1.272,69 | 12.726,93 |
| 11 | 1.173,29 | 12.906,14 |
| 12 | 1.095,60 | 13.147,15 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.