16 * 5 cm - 36 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 16 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 36 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.690,02 | 7.690,02 |
| 2 | 4.124,93 | 8.249,85 |
| 3 | 2.802,24 | 8.406,73 |
| 4 | 2.140,71 | 8.562,84 |
| 5 | 1.744,10 | 8.720,48 |
| 6 | 1.479,43 | 8.876,59 |
| 7 | 1.290,39 | 9.032,70 |
| 8 | 1.148,70 | 9.189,57 |
| 9 | 1.038,58 | 9.347,22 |
| 10 | 950,26 | 9.502,56 |
| 11 | 878,13 | 9.659,43 |
| 12 | 818,03 | 9.816,31 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.690,02 | 7.690,02 |
| 2 | 4.124,93 | 8.249,85 |
| 3 | 2.802,24 | 8.406,73 |
| 4 | 2.140,71 | 8.562,84 |
| 5 | 1.744,10 | 8.720,48 |
| 6 | 1.479,43 | 8.876,59 |
| 7 | 1.290,39 | 9.032,70 |
| 8 | 1.148,70 | 9.189,57 |
| 9 | 1.038,58 | 9.347,22 |
| 10 | 950,26 | 9.502,56 |
| 11 | 878,13 | 9.659,43 |
| 12 | 818,03 | 9.816,31 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.690,02 | 7.690,02 |
| 2 | 4.124,93 | 8.249,85 |
| 3 | 2.802,24 | 8.406,73 |
| 4 | 2.140,71 | 8.562,84 |
| 5 | 1.744,10 | 8.720,48 |
| 6 | 1.479,43 | 8.876,59 |
| 7 | 1.290,39 | 9.032,70 |
| 8 | 1.148,70 | 9.189,57 |
| 9 | 1.038,58 | 9.347,22 |
| 10 | 950,26 | 9.502,56 |
| 11 | 878,13 | 9.659,43 |
| 12 | 818,03 | 9.816,31 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.690,02 | 7.690,02 |
| 2 | 4.124,93 | 8.249,85 |
| 3 | 2.802,24 | 8.406,73 |
| 4 | 2.140,71 | 8.562,84 |
| 5 | 1.744,10 | 8.720,48 |
| 6 | 1.479,43 | 8.876,59 |
| 7 | 1.290,39 | 9.032,70 |
| 8 | 1.148,70 | 9.189,57 |
| 9 | 1.038,58 | 9.347,22 |
| 10 | 950,26 | 9.502,56 |
| 11 | 878,13 | 9.659,43 |
| 12 | 818,03 | 9.816,31 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.690,02 | 7.690,02 |
| 2 | 4.124,93 | 8.249,85 |
| 3 | 2.802,24 | 8.406,73 |
| 4 | 2.140,71 | 8.562,84 |
| 5 | 1.744,10 | 8.720,48 |
| 6 | 1.479,43 | 8.876,59 |
| 7 | 1.290,39 | 9.032,70 |
| 8 | 1.148,70 | 9.189,57 |
| 9 | 1.038,58 | 9.347,22 |
| 10 | 950,26 | 9.502,56 |
| 11 | 878,13 | 9.659,43 |
| 12 | 818,03 | 9.816,31 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.690,02 | 7.690,02 |
| 2 | 4.124,93 | 8.249,85 |
| 3 | 2.802,24 | 8.406,73 |
| 4 | 2.140,71 | 8.562,84 |
| 5 | 1.744,10 | 8.720,48 |
| 6 | 1.479,43 | 8.876,59 |
| 7 | 1.290,39 | 9.032,70 |
| 8 | 1.148,70 | 9.189,57 |
| 9 | 1.038,58 | 9.347,22 |
| 10 | 950,26 | 9.502,56 |
| 11 | 876,03 | 9.636,36 |
| 12 | 818,03 | 9.816,31 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.690,02 | 7.690,02 |
| 2 | 4.124,93 | 8.249,85 |
| 3 | 2.802,24 | 8.406,73 |
| 4 | 2.140,71 | 8.562,84 |
| 5 | 1.744,10 | 8.720,48 |
| 6 | 1.479,43 | 8.876,59 |
| 7 | 1.290,39 | 9.032,70 |
| 8 | 1.148,70 | 9.189,57 |
| 9 | 1.038,58 | 9.347,22 |
| 10 | 950,26 | 9.502,56 |
| 11 | 876,03 | 9.636,36 |
| 12 | 818,03 | 9.816,31 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.690,02 | 7.690,02 |
| 2 | 4.124,93 | 8.249,85 |
| 3 | 2.802,24 | 8.406,73 |
| 4 | 2.140,71 | 8.562,84 |
| 5 | 1.744,10 | 8.720,48 |
| 6 | 1.479,43 | 8.876,59 |
| 7 | 1.290,39 | 9.032,70 |
| 8 | 1.148,70 | 9.189,57 |
| 9 | 1.038,58 | 9.347,22 |
| 10 | 950,26 | 9.502,56 |
| 11 | 876,03 | 9.636,36 |
| 12 | 818,03 | 9.816,31 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.