18,5 * 3,2 cm - 30 gr Ebonit Ağızlık

| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 26 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 18,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 30 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.364,15 | 6.364,15 |
| 2 | 3.413,73 | 6.827,46 |
| 3 | 2.319,10 | 6.957,29 |
| 4 | 1.771,62 | 7.086,48 |
| 5 | 1.443,39 | 7.216,95 |
| 6 | 1.224,36 | 7.346,14 |
| 7 | 1.067,90 | 7.475,33 |
| 8 | 950,65 | 7.605,16 |
| 9 | 859,51 | 7.735,62 |
| 10 | 786,42 | 7.864,18 |
| 11 | 726,73 | 7.994,01 |
| 12 | 676,99 | 8.123,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.364,15 | 6.364,15 |
| 2 | 3.413,73 | 6.827,46 |
| 3 | 2.319,10 | 6.957,29 |
| 4 | 1.771,62 | 7.086,48 |
| 5 | 1.443,39 | 7.216,95 |
| 6 | 1.224,36 | 7.346,14 |
| 7 | 1.067,90 | 7.475,33 |
| 8 | 950,65 | 7.605,16 |
| 9 | 859,51 | 7.735,62 |
| 10 | 786,42 | 7.864,18 |
| 11 | 726,73 | 7.994,01 |
| 12 | 676,99 | 8.123,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.364,15 | 6.364,15 |
| 2 | 3.413,73 | 6.827,46 |
| 3 | 2.319,10 | 6.957,29 |
| 4 | 1.771,62 | 7.086,48 |
| 5 | 1.443,39 | 7.216,95 |
| 6 | 1.224,36 | 7.346,14 |
| 7 | 1.067,90 | 7.475,33 |
| 8 | 950,65 | 7.605,16 |
| 9 | 859,51 | 7.735,62 |
| 10 | 786,42 | 7.864,18 |
| 11 | 726,73 | 7.994,01 |
| 12 | 676,99 | 8.123,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.364,15 | 6.364,15 |
| 2 | 3.413,73 | 6.827,46 |
| 3 | 2.319,10 | 6.957,29 |
| 4 | 1.771,62 | 7.086,48 |
| 5 | 1.443,39 | 7.216,95 |
| 6 | 1.224,36 | 7.346,14 |
| 7 | 1.067,90 | 7.475,33 |
| 8 | 950,65 | 7.605,16 |
| 9 | 859,51 | 7.735,62 |
| 10 | 786,42 | 7.864,18 |
| 11 | 726,73 | 7.994,01 |
| 12 | 676,99 | 8.123,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.364,15 | 6.364,15 |
| 2 | 3.413,73 | 6.827,46 |
| 3 | 2.319,10 | 6.957,29 |
| 4 | 1.771,62 | 7.086,48 |
| 5 | 1.443,39 | 7.216,95 |
| 6 | 1.224,36 | 7.346,14 |
| 7 | 1.067,90 | 7.475,33 |
| 8 | 950,65 | 7.605,16 |
| 9 | 859,51 | 7.735,62 |
| 10 | 786,42 | 7.864,18 |
| 11 | 726,73 | 7.994,01 |
| 12 | 676,99 | 8.123,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.364,15 | 6.364,15 |
| 2 | 3.413,73 | 6.827,46 |
| 3 | 2.319,10 | 6.957,29 |
| 4 | 1.771,62 | 7.086,48 |
| 5 | 1.443,39 | 7.216,95 |
| 6 | 1.224,36 | 7.346,14 |
| 7 | 1.067,90 | 7.475,33 |
| 8 | 950,65 | 7.605,16 |
| 9 | 859,51 | 7.735,62 |
| 10 | 786,42 | 7.864,18 |
| 11 | 724,99 | 7.974,92 |
| 12 | 676,99 | 8.123,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.364,15 | 6.364,15 |
| 2 | 3.413,73 | 6.827,46 |
| 3 | 2.319,10 | 6.957,29 |
| 4 | 1.771,62 | 7.086,48 |
| 5 | 1.443,39 | 7.216,95 |
| 6 | 1.224,36 | 7.346,14 |
| 7 | 1.067,90 | 7.475,33 |
| 8 | 950,65 | 7.605,16 |
| 9 | 859,51 | 7.735,62 |
| 10 | 786,42 | 7.864,18 |
| 11 | 724,99 | 7.974,92 |
| 12 | 676,99 | 8.123,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.364,15 | 6.364,15 |
| 2 | 3.413,73 | 6.827,46 |
| 3 | 2.319,10 | 6.957,29 |
| 4 | 1.771,62 | 7.086,48 |
| 5 | 1.443,39 | 7.216,95 |
| 6 | 1.224,36 | 7.346,14 |
| 7 | 1.067,90 | 7.475,33 |
| 8 | 950,65 | 7.605,16 |
| 9 | 859,51 | 7.735,62 |
| 10 | 786,42 | 7.864,18 |
| 11 | 724,99 | 7.974,92 |
| 12 | 676,99 | 8.123,84 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.