15 * 4,8 cm - 45 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 45 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.007,57 | 9.007,57 |
| 2 | 4.831,66 | 9.663,32 |
| 3 | 3.282,36 | 9.847,08 |
| 4 | 2.507,48 | 10.029,93 |
| 5 | 2.042,92 | 10.214,58 |
| 6 | 1.732,91 | 10.397,44 |
| 7 | 1.511,47 | 10.580,29 |
| 8 | 1.345,51 | 10.764,05 |
| 9 | 1.216,52 | 10.948,70 |
| 10 | 1.113,07 | 11.130,65 |
| 11 | 1.028,58 | 11.314,41 |
| 12 | 958,18 | 11.498,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.007,57 | 9.007,57 |
| 2 | 4.831,66 | 9.663,32 |
| 3 | 3.282,36 | 9.847,08 |
| 4 | 2.507,48 | 10.029,93 |
| 5 | 2.042,92 | 10.214,58 |
| 6 | 1.732,91 | 10.397,44 |
| 7 | 1.511,47 | 10.580,29 |
| 8 | 1.345,51 | 10.764,05 |
| 9 | 1.216,52 | 10.948,70 |
| 10 | 1.113,07 | 11.130,65 |
| 11 | 1.028,58 | 11.314,41 |
| 12 | 958,18 | 11.498,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.007,57 | 9.007,57 |
| 2 | 4.831,66 | 9.663,32 |
| 3 | 3.282,36 | 9.847,08 |
| 4 | 2.507,48 | 10.029,93 |
| 5 | 2.042,92 | 10.214,58 |
| 6 | 1.732,91 | 10.397,44 |
| 7 | 1.511,47 | 10.580,29 |
| 8 | 1.345,51 | 10.764,05 |
| 9 | 1.216,52 | 10.948,70 |
| 10 | 1.113,07 | 11.130,65 |
| 11 | 1.028,58 | 11.314,41 |
| 12 | 958,18 | 11.498,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.007,57 | 9.007,57 |
| 2 | 4.831,66 | 9.663,32 |
| 3 | 3.282,36 | 9.847,08 |
| 4 | 2.507,48 | 10.029,93 |
| 5 | 2.042,92 | 10.214,58 |
| 6 | 1.732,91 | 10.397,44 |
| 7 | 1.511,47 | 10.580,29 |
| 8 | 1.345,51 | 10.764,05 |
| 9 | 1.216,52 | 10.948,70 |
| 10 | 1.113,07 | 11.130,65 |
| 11 | 1.028,58 | 11.314,41 |
| 12 | 958,18 | 11.498,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.007,57 | 9.007,57 |
| 2 | 4.831,66 | 9.663,32 |
| 3 | 3.282,36 | 9.847,08 |
| 4 | 2.507,48 | 10.029,93 |
| 5 | 2.042,92 | 10.214,58 |
| 6 | 1.732,91 | 10.397,44 |
| 7 | 1.511,47 | 10.580,29 |
| 8 | 1.345,51 | 10.764,05 |
| 9 | 1.216,52 | 10.948,70 |
| 10 | 1.113,07 | 11.130,65 |
| 11 | 1.028,58 | 11.314,41 |
| 12 | 958,18 | 11.498,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.007,57 | 9.007,57 |
| 2 | 4.831,66 | 9.663,32 |
| 3 | 3.282,36 | 9.847,08 |
| 4 | 2.507,48 | 10.029,93 |
| 5 | 2.042,92 | 10.214,58 |
| 6 | 1.732,91 | 10.397,44 |
| 7 | 1.511,47 | 10.580,29 |
| 8 | 1.345,51 | 10.764,05 |
| 9 | 1.216,52 | 10.948,70 |
| 10 | 1.113,07 | 11.130,65 |
| 11 | 1.026,13 | 11.287,39 |
| 12 | 958,18 | 11.498,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.007,57 | 9.007,57 |
| 2 | 4.831,66 | 9.663,32 |
| 3 | 3.282,36 | 9.847,08 |
| 4 | 2.507,48 | 10.029,93 |
| 5 | 2.042,92 | 10.214,58 |
| 6 | 1.732,91 | 10.397,44 |
| 7 | 1.511,47 | 10.580,29 |
| 8 | 1.345,51 | 10.764,05 |
| 9 | 1.216,52 | 10.948,70 |
| 10 | 1.113,07 | 11.130,65 |
| 11 | 1.026,13 | 11.287,39 |
| 12 | 958,18 | 11.498,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.007,57 | 9.007,57 |
| 2 | 4.831,66 | 9.663,32 |
| 3 | 3.282,36 | 9.847,08 |
| 4 | 2.507,48 | 10.029,93 |
| 5 | 2.042,92 | 10.214,58 |
| 6 | 1.732,91 | 10.397,44 |
| 7 | 1.511,47 | 10.580,29 |
| 8 | 1.345,51 | 10.764,05 |
| 9 | 1.216,52 | 10.948,70 |
| 10 | 1.113,07 | 11.130,65 |
| 11 | 1.026,13 | 11.287,39 |
| 12 | 958,18 | 11.498,16 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.