15 * 6,5 cm - 62 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 6,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 62 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.957,04 | 18.957,04 |
| 2 | 10.168,56 | 20.337,11 |
| 3 | 6.907,95 | 20.723,84 |
| 4 | 5.277,17 | 21.108,66 |
| 5 | 4.299,46 | 21.497,28 |
| 6 | 3.647,02 | 21.882,11 |
| 7 | 3.180,99 | 22.266,94 |
| 8 | 2.831,71 | 22.653,66 |
| 9 | 2.560,25 | 23.042,28 |
| 10 | 2.342,52 | 23.425,21 |
| 11 | 2.164,72 | 23.811,94 |
| 12 | 2.016,56 | 24.198,66 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.957,04 | 18.957,04 |
| 2 | 10.168,56 | 20.337,11 |
| 3 | 6.907,95 | 20.723,84 |
| 4 | 5.277,17 | 21.108,66 |
| 5 | 4.299,46 | 21.497,28 |
| 6 | 3.647,02 | 21.882,11 |
| 7 | 3.180,99 | 22.266,94 |
| 8 | 2.831,71 | 22.653,66 |
| 9 | 2.560,25 | 23.042,28 |
| 10 | 2.342,52 | 23.425,21 |
| 11 | 2.164,72 | 23.811,94 |
| 12 | 2.016,56 | 24.198,66 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.957,04 | 18.957,04 |
| 2 | 10.168,56 | 20.337,11 |
| 3 | 6.907,95 | 20.723,84 |
| 4 | 5.277,17 | 21.108,66 |
| 5 | 4.299,46 | 21.497,28 |
| 6 | 3.647,02 | 21.882,11 |
| 7 | 3.180,99 | 22.266,94 |
| 8 | 2.831,71 | 22.653,66 |
| 9 | 2.560,25 | 23.042,28 |
| 10 | 2.342,52 | 23.425,21 |
| 11 | 2.164,72 | 23.811,94 |
| 12 | 2.016,56 | 24.198,66 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.957,04 | 18.957,04 |
| 2 | 10.168,56 | 20.337,11 |
| 3 | 6.907,95 | 20.723,84 |
| 4 | 5.277,17 | 21.108,66 |
| 5 | 4.299,46 | 21.497,28 |
| 6 | 3.647,02 | 21.882,11 |
| 7 | 3.180,99 | 22.266,94 |
| 8 | 2.831,71 | 22.653,66 |
| 9 | 2.560,25 | 23.042,28 |
| 10 | 2.342,52 | 23.425,21 |
| 11 | 2.164,72 | 23.811,94 |
| 12 | 2.016,56 | 24.198,66 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.957,04 | 18.957,04 |
| 2 | 10.168,56 | 20.337,11 |
| 3 | 6.907,95 | 20.723,84 |
| 4 | 5.277,17 | 21.108,66 |
| 5 | 4.299,46 | 21.497,28 |
| 6 | 3.647,02 | 21.882,11 |
| 7 | 3.180,99 | 22.266,94 |
| 8 | 2.831,71 | 22.653,66 |
| 9 | 2.560,25 | 23.042,28 |
| 10 | 2.342,52 | 23.425,21 |
| 11 | 2.164,72 | 23.811,94 |
| 12 | 2.016,56 | 24.198,66 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.957,04 | 18.957,04 |
| 2 | 10.168,56 | 20.337,11 |
| 3 | 6.907,95 | 20.723,84 |
| 4 | 5.277,17 | 21.108,66 |
| 5 | 4.299,46 | 21.497,28 |
| 6 | 3.647,02 | 21.882,11 |
| 7 | 3.180,99 | 22.266,94 |
| 8 | 2.831,71 | 22.653,66 |
| 9 | 2.560,25 | 23.042,28 |
| 10 | 2.342,52 | 23.425,21 |
| 11 | 2.159,55 | 23.755,07 |
| 12 | 2.016,56 | 24.198,66 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.957,04 | 18.957,04 |
| 2 | 10.168,56 | 20.337,11 |
| 3 | 6.907,95 | 20.723,84 |
| 4 | 5.277,17 | 21.108,66 |
| 5 | 4.299,46 | 21.497,28 |
| 6 | 3.647,02 | 21.882,11 |
| 7 | 3.180,99 | 22.266,94 |
| 8 | 2.831,71 | 22.653,66 |
| 9 | 2.560,25 | 23.042,28 |
| 10 | 2.342,52 | 23.425,21 |
| 11 | 2.159,55 | 23.755,07 |
| 12 | 2.016,56 | 24.198,66 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.957,04 | 18.957,04 |
| 2 | 10.168,56 | 20.337,11 |
| 3 | 6.907,95 | 20.723,84 |
| 4 | 5.277,17 | 21.108,66 |
| 5 | 4.299,46 | 21.497,28 |
| 6 | 3.647,02 | 21.882,11 |
| 7 | 3.180,99 | 22.266,94 |
| 8 | 2.831,71 | 22.653,66 |
| 9 | 2.560,25 | 23.042,28 |
| 10 | 2.342,52 | 23.425,21 |
| 11 | 2.159,55 | 23.755,07 |
| 12 | 2.016,56 | 24.198,66 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.