13 * 4,2 cm - 47 gr. By Tom Eltang
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal sistem |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 47 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.782,18 | 12.782,18 |
| 2 | 6.856,36 | 13.712,72 |
| 3 | 4.657,83 | 13.973,48 |
| 4 | 3.558,24 | 14.232,96 |
| 5 | 2.899,00 | 14.494,99 |
| 6 | 2.459,08 | 14.754,47 |
| 7 | 2.144,85 | 15.013,95 |
| 8 | 1.909,34 | 15.274,71 |
| 9 | 1.726,30 | 15.536,74 |
| 10 | 1.579,49 | 15.794,94 |
| 11 | 1.459,61 | 16.055,70 |
| 12 | 1.359,70 | 16.316,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.782,18 | 12.782,18 |
| 2 | 6.856,36 | 13.712,72 |
| 3 | 4.657,83 | 13.973,48 |
| 4 | 3.558,24 | 14.232,96 |
| 5 | 2.899,00 | 14.494,99 |
| 6 | 2.459,08 | 14.754,47 |
| 7 | 2.144,85 | 15.013,95 |
| 8 | 1.909,34 | 15.274,71 |
| 9 | 1.726,30 | 15.536,74 |
| 10 | 1.579,49 | 15.794,94 |
| 11 | 1.459,61 | 16.055,70 |
| 12 | 1.359,70 | 16.316,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.782,18 | 12.782,18 |
| 2 | 6.856,36 | 13.712,72 |
| 3 | 4.657,83 | 13.973,48 |
| 4 | 3.558,24 | 14.232,96 |
| 5 | 2.899,00 | 14.494,99 |
| 6 | 2.459,08 | 14.754,47 |
| 7 | 2.144,85 | 15.013,95 |
| 8 | 1.909,34 | 15.274,71 |
| 9 | 1.726,30 | 15.536,74 |
| 10 | 1.579,49 | 15.794,94 |
| 11 | 1.459,61 | 16.055,70 |
| 12 | 1.359,70 | 16.316,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.782,18 | 12.782,18 |
| 2 | 6.856,36 | 13.712,72 |
| 3 | 4.657,83 | 13.973,48 |
| 4 | 3.558,24 | 14.232,96 |
| 5 | 2.899,00 | 14.494,99 |
| 6 | 2.459,08 | 14.754,47 |
| 7 | 2.144,85 | 15.013,95 |
| 8 | 1.909,34 | 15.274,71 |
| 9 | 1.726,30 | 15.536,74 |
| 10 | 1.579,49 | 15.794,94 |
| 11 | 1.459,61 | 16.055,70 |
| 12 | 1.359,70 | 16.316,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.782,18 | 12.782,18 |
| 2 | 6.856,36 | 13.712,72 |
| 3 | 4.657,83 | 13.973,48 |
| 4 | 3.558,24 | 14.232,96 |
| 5 | 2.899,00 | 14.494,99 |
| 6 | 2.459,08 | 14.754,47 |
| 7 | 2.144,85 | 15.013,95 |
| 8 | 1.909,34 | 15.274,71 |
| 9 | 1.726,30 | 15.536,74 |
| 10 | 1.579,49 | 15.794,94 |
| 11 | 1.459,61 | 16.055,70 |
| 12 | 1.359,70 | 16.316,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.782,18 | 12.782,18 |
| 2 | 6.856,36 | 13.712,72 |
| 3 | 4.657,83 | 13.973,48 |
| 4 | 3.558,24 | 14.232,96 |
| 5 | 2.899,00 | 14.494,99 |
| 6 | 2.459,08 | 14.754,47 |
| 7 | 2.144,85 | 15.013,95 |
| 8 | 1.909,34 | 15.274,71 |
| 9 | 1.726,30 | 15.536,74 |
| 10 | 1.579,49 | 15.794,94 |
| 11 | 1.456,12 | 16.017,35 |
| 12 | 1.359,70 | 16.316,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.782,18 | 12.782,18 |
| 2 | 6.856,36 | 13.712,72 |
| 3 | 4.657,83 | 13.973,48 |
| 4 | 3.558,24 | 14.232,96 |
| 5 | 2.899,00 | 14.494,99 |
| 6 | 2.459,08 | 14.754,47 |
| 7 | 2.144,85 | 15.013,95 |
| 8 | 1.909,34 | 15.274,71 |
| 9 | 1.726,30 | 15.536,74 |
| 10 | 1.579,49 | 15.794,94 |
| 11 | 1.456,12 | 16.017,35 |
| 12 | 1.359,70 | 16.316,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.782,18 | 12.782,18 |
| 2 | 6.856,36 | 13.712,72 |
| 3 | 4.657,83 | 13.973,48 |
| 4 | 3.558,24 | 14.232,96 |
| 5 | 2.899,00 | 14.494,99 |
| 6 | 2.459,08 | 14.754,47 |
| 7 | 2.144,85 | 15.013,95 |
| 8 | 1.909,34 | 15.274,71 |
| 9 | 1.726,30 | 15.536,74 |
| 10 | 1.579,49 | 15.794,94 |
| 11 | 1.456,12 | 16.017,35 |
| 12 | 1.359,70 | 16.316,45 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.