16 * 5.5 cm - 50 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 16 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 50 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.656,92 | 14.656,92 |
| 2 | 7.861,97 | 15.723,94 |
| 3 | 5.340,98 | 16.022,94 |
| 4 | 4.080,12 | 16.320,48 |
| 5 | 3.324,19 | 16.620,95 |
| 6 | 2.819,75 | 16.918,48 |
| 7 | 2.459,43 | 17.216,02 |
| 8 | 2.189,38 | 17.515,02 |
| 9 | 1.979,50 | 17.815,49 |
| 10 | 1.811,16 | 18.111,56 |
| 11 | 1.673,69 | 18.410,56 |
| 12 | 1.559,13 | 18.709,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.656,92 | 14.656,92 |
| 2 | 7.861,97 | 15.723,94 |
| 3 | 5.340,98 | 16.022,94 |
| 4 | 4.080,12 | 16.320,48 |
| 5 | 3.324,19 | 16.620,95 |
| 6 | 2.819,75 | 16.918,48 |
| 7 | 2.459,43 | 17.216,02 |
| 8 | 2.189,38 | 17.515,02 |
| 9 | 1.979,50 | 17.815,49 |
| 10 | 1.811,16 | 18.111,56 |
| 11 | 1.673,69 | 18.410,56 |
| 12 | 1.559,13 | 18.709,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.656,92 | 14.656,92 |
| 2 | 7.861,97 | 15.723,94 |
| 3 | 5.340,98 | 16.022,94 |
| 4 | 4.080,12 | 16.320,48 |
| 5 | 3.324,19 | 16.620,95 |
| 6 | 2.819,75 | 16.918,48 |
| 7 | 2.459,43 | 17.216,02 |
| 8 | 2.189,38 | 17.515,02 |
| 9 | 1.979,50 | 17.815,49 |
| 10 | 1.811,16 | 18.111,56 |
| 11 | 1.673,69 | 18.410,56 |
| 12 | 1.559,13 | 18.709,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.656,92 | 14.656,92 |
| 2 | 7.861,97 | 15.723,94 |
| 3 | 5.340,98 | 16.022,94 |
| 4 | 4.080,12 | 16.320,48 |
| 5 | 3.324,19 | 16.620,95 |
| 6 | 2.819,75 | 16.918,48 |
| 7 | 2.459,43 | 17.216,02 |
| 8 | 2.189,38 | 17.515,02 |
| 9 | 1.979,50 | 17.815,49 |
| 10 | 1.811,16 | 18.111,56 |
| 11 | 1.673,69 | 18.410,56 |
| 12 | 1.559,13 | 18.709,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.656,92 | 14.656,92 |
| 2 | 7.861,97 | 15.723,94 |
| 3 | 5.340,98 | 16.022,94 |
| 4 | 4.080,12 | 16.320,48 |
| 5 | 3.324,19 | 16.620,95 |
| 6 | 2.819,75 | 16.918,48 |
| 7 | 2.459,43 | 17.216,02 |
| 8 | 2.189,38 | 17.515,02 |
| 9 | 1.979,50 | 17.815,49 |
| 10 | 1.811,16 | 18.111,56 |
| 11 | 1.673,69 | 18.410,56 |
| 12 | 1.559,13 | 18.709,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.656,92 | 14.656,92 |
| 2 | 7.861,97 | 15.723,94 |
| 3 | 5.340,98 | 16.022,94 |
| 4 | 4.080,12 | 16.320,48 |
| 5 | 3.324,19 | 16.620,95 |
| 6 | 2.819,75 | 16.918,48 |
| 7 | 2.459,43 | 17.216,02 |
| 8 | 2.189,38 | 17.515,02 |
| 9 | 1.979,50 | 17.815,49 |
| 10 | 1.811,16 | 18.111,56 |
| 11 | 1.669,69 | 18.366,59 |
| 12 | 1.559,13 | 18.709,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.656,92 | 14.656,92 |
| 2 | 7.861,97 | 15.723,94 |
| 3 | 5.340,98 | 16.022,94 |
| 4 | 4.080,12 | 16.320,48 |
| 5 | 3.324,19 | 16.620,95 |
| 6 | 2.819,75 | 16.918,48 |
| 7 | 2.459,43 | 17.216,02 |
| 8 | 2.189,38 | 17.515,02 |
| 9 | 1.979,50 | 17.815,49 |
| 10 | 1.811,16 | 18.111,56 |
| 11 | 1.669,69 | 18.366,59 |
| 12 | 1.559,13 | 18.709,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.656,92 | 14.656,92 |
| 2 | 7.861,97 | 15.723,94 |
| 3 | 5.340,98 | 16.022,94 |
| 4 | 4.080,12 | 16.320,48 |
| 5 | 3.324,19 | 16.620,95 |
| 6 | 2.819,75 | 16.918,48 |
| 7 | 2.459,43 | 17.216,02 |
| 8 | 2.189,38 | 17.515,02 |
| 9 | 1.979,50 | 17.815,49 |
| 10 | 1.811,16 | 18.111,56 |
| 11 | 1.669,69 | 18.366,59 |
| 12 | 1.559,13 | 18.709,56 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.