12 * 4 cm - 47 gr :: Akrilik Ağızlık ::
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | no filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 12 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 47 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.056,34 | 9.056,34 |
| 2 | 4.857,82 | 9.715,64 |
| 3 | 3.300,13 | 9.900,39 |
| 4 | 2.521,06 | 10.084,23 |
| 5 | 2.053,98 | 10.269,89 |
| 6 | 1.742,29 | 10.453,73 |
| 7 | 1.519,65 | 10.637,58 |
| 8 | 1.352,79 | 10.822,33 |
| 9 | 1.223,11 | 11.007,98 |
| 10 | 1.119,09 | 11.190,92 |
| 11 | 1.034,15 | 11.375,67 |
| 12 | 963,37 | 11.560,42 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.056,34 | 9.056,34 |
| 2 | 4.857,82 | 9.715,64 |
| 3 | 3.300,13 | 9.900,39 |
| 4 | 2.521,06 | 10.084,23 |
| 5 | 2.053,98 | 10.269,89 |
| 6 | 1.742,29 | 10.453,73 |
| 7 | 1.519,65 | 10.637,58 |
| 8 | 1.352,79 | 10.822,33 |
| 9 | 1.223,11 | 11.007,98 |
| 10 | 1.119,09 | 11.190,92 |
| 11 | 1.034,15 | 11.375,67 |
| 12 | 963,37 | 11.560,42 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.056,34 | 9.056,34 |
| 2 | 4.857,82 | 9.715,64 |
| 3 | 3.300,13 | 9.900,39 |
| 4 | 2.521,06 | 10.084,23 |
| 5 | 2.053,98 | 10.269,89 |
| 6 | 1.742,29 | 10.453,73 |
| 7 | 1.519,65 | 10.637,58 |
| 8 | 1.352,79 | 10.822,33 |
| 9 | 1.223,11 | 11.007,98 |
| 10 | 1.119,09 | 11.190,92 |
| 11 | 1.034,15 | 11.375,67 |
| 12 | 963,37 | 11.560,42 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.056,34 | 9.056,34 |
| 2 | 4.857,82 | 9.715,64 |
| 3 | 3.300,13 | 9.900,39 |
| 4 | 2.521,06 | 10.084,23 |
| 5 | 2.053,98 | 10.269,89 |
| 6 | 1.742,29 | 10.453,73 |
| 7 | 1.519,65 | 10.637,58 |
| 8 | 1.352,79 | 10.822,33 |
| 9 | 1.223,11 | 11.007,98 |
| 10 | 1.119,09 | 11.190,92 |
| 11 | 1.034,15 | 11.375,67 |
| 12 | 963,37 | 11.560,42 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.056,34 | 9.056,34 |
| 2 | 4.857,82 | 9.715,64 |
| 3 | 3.300,13 | 9.900,39 |
| 4 | 2.521,06 | 10.084,23 |
| 5 | 2.053,98 | 10.269,89 |
| 6 | 1.742,29 | 10.453,73 |
| 7 | 1.519,65 | 10.637,58 |
| 8 | 1.352,79 | 10.822,33 |
| 9 | 1.223,11 | 11.007,98 |
| 10 | 1.119,09 | 11.190,92 |
| 11 | 1.034,15 | 11.375,67 |
| 12 | 963,37 | 11.560,42 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.056,34 | 9.056,34 |
| 2 | 4.857,82 | 9.715,64 |
| 3 | 3.300,13 | 9.900,39 |
| 4 | 2.521,06 | 10.084,23 |
| 5 | 2.053,98 | 10.269,89 |
| 6 | 1.742,29 | 10.453,73 |
| 7 | 1.519,65 | 10.637,58 |
| 8 | 1.352,79 | 10.822,33 |
| 9 | 1.223,11 | 11.007,98 |
| 10 | 1.119,09 | 11.190,92 |
| 11 | 1.031,68 | 11.348,50 |
| 12 | 963,37 | 11.560,42 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.056,34 | 9.056,34 |
| 2 | 4.857,82 | 9.715,64 |
| 3 | 3.300,13 | 9.900,39 |
| 4 | 2.521,06 | 10.084,23 |
| 5 | 2.053,98 | 10.269,89 |
| 6 | 1.742,29 | 10.453,73 |
| 7 | 1.519,65 | 10.637,58 |
| 8 | 1.352,79 | 10.822,33 |
| 9 | 1.223,11 | 11.007,98 |
| 10 | 1.119,09 | 11.190,92 |
| 11 | 1.031,68 | 11.348,50 |
| 12 | 963,37 | 11.560,42 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.056,34 | 9.056,34 |
| 2 | 4.857,82 | 9.715,64 |
| 3 | 3.300,13 | 9.900,39 |
| 4 | 2.521,06 | 10.084,23 |
| 5 | 2.053,98 | 10.269,89 |
| 6 | 1.742,29 | 10.453,73 |
| 7 | 1.519,65 | 10.637,58 |
| 8 | 1.352,79 | 10.822,33 |
| 9 | 1.223,11 | 11.007,98 |
| 10 | 1.119,09 | 11.190,92 |
| 11 | 1.031,68 | 11.348,50 |
| 12 | 963,37 | 11.560,42 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.