14,5 * 5,2 cm - 50 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 50 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.857,45 | 13.857,45 |
| 2 | 7.433,14 | 14.866,27 |
| 3 | 5.049,65 | 15.148,96 |
| 4 | 3.857,57 | 15.430,27 |
| 5 | 3.142,87 | 15.714,35 |
| 6 | 2.665,94 | 15.995,65 |
| 7 | 2.325,28 | 16.276,96 |
| 8 | 2.069,96 | 16.559,65 |
| 9 | 1.871,53 | 16.843,73 |
| 10 | 1.712,37 | 17.123,65 |
| 11 | 1.582,39 | 17.406,34 |
| 12 | 1.474,09 | 17.689,03 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.857,45 | 13.857,45 |
| 2 | 7.433,14 | 14.866,27 |
| 3 | 5.049,65 | 15.148,96 |
| 4 | 3.857,57 | 15.430,27 |
| 5 | 3.142,87 | 15.714,35 |
| 6 | 2.665,94 | 15.995,65 |
| 7 | 2.325,28 | 16.276,96 |
| 8 | 2.069,96 | 16.559,65 |
| 9 | 1.871,53 | 16.843,73 |
| 10 | 1.712,37 | 17.123,65 |
| 11 | 1.582,39 | 17.406,34 |
| 12 | 1.474,09 | 17.689,03 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.857,45 | 13.857,45 |
| 2 | 7.433,14 | 14.866,27 |
| 3 | 5.049,65 | 15.148,96 |
| 4 | 3.857,57 | 15.430,27 |
| 5 | 3.142,87 | 15.714,35 |
| 6 | 2.665,94 | 15.995,65 |
| 7 | 2.325,28 | 16.276,96 |
| 8 | 2.069,96 | 16.559,65 |
| 9 | 1.871,53 | 16.843,73 |
| 10 | 1.712,37 | 17.123,65 |
| 11 | 1.582,39 | 17.406,34 |
| 12 | 1.474,09 | 17.689,03 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.857,45 | 13.857,45 |
| 2 | 7.433,14 | 14.866,27 |
| 3 | 5.049,65 | 15.148,96 |
| 4 | 3.857,57 | 15.430,27 |
| 5 | 3.142,87 | 15.714,35 |
| 6 | 2.665,94 | 15.995,65 |
| 7 | 2.325,28 | 16.276,96 |
| 8 | 2.069,96 | 16.559,65 |
| 9 | 1.871,53 | 16.843,73 |
| 10 | 1.712,37 | 17.123,65 |
| 11 | 1.582,39 | 17.406,34 |
| 12 | 1.474,09 | 17.689,03 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.857,45 | 13.857,45 |
| 2 | 7.433,14 | 14.866,27 |
| 3 | 5.049,65 | 15.148,96 |
| 4 | 3.857,57 | 15.430,27 |
| 5 | 3.142,87 | 15.714,35 |
| 6 | 2.665,94 | 15.995,65 |
| 7 | 2.325,28 | 16.276,96 |
| 8 | 2.069,96 | 16.559,65 |
| 9 | 1.871,53 | 16.843,73 |
| 10 | 1.712,37 | 17.123,65 |
| 11 | 1.582,39 | 17.406,34 |
| 12 | 1.474,09 | 17.689,03 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.857,45 | 13.857,45 |
| 2 | 7.433,14 | 14.866,27 |
| 3 | 5.049,65 | 15.148,96 |
| 4 | 3.857,57 | 15.430,27 |
| 5 | 3.142,87 | 15.714,35 |
| 6 | 2.665,94 | 15.995,65 |
| 7 | 2.325,28 | 16.276,96 |
| 8 | 2.069,96 | 16.559,65 |
| 9 | 1.871,53 | 16.843,73 |
| 10 | 1.712,37 | 17.123,65 |
| 11 | 1.578,62 | 17.364,77 |
| 12 | 1.474,09 | 17.689,03 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.857,45 | 13.857,45 |
| 2 | 7.433,14 | 14.866,27 |
| 3 | 5.049,65 | 15.148,96 |
| 4 | 3.857,57 | 15.430,27 |
| 5 | 3.142,87 | 15.714,35 |
| 6 | 2.665,94 | 15.995,65 |
| 7 | 2.325,28 | 16.276,96 |
| 8 | 2.069,96 | 16.559,65 |
| 9 | 1.871,53 | 16.843,73 |
| 10 | 1.712,37 | 17.123,65 |
| 11 | 1.578,62 | 17.364,77 |
| 12 | 1.474,09 | 17.689,03 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.857,45 | 13.857,45 |
| 2 | 7.433,14 | 14.866,27 |
| 3 | 5.049,65 | 15.148,96 |
| 4 | 3.857,57 | 15.430,27 |
| 5 | 3.142,87 | 15.714,35 |
| 6 | 2.665,94 | 15.995,65 |
| 7 | 2.325,28 | 16.276,96 |
| 8 | 2.069,96 | 16.559,65 |
| 9 | 1.871,53 | 16.843,73 |
| 10 | 1.712,37 | 17.123,65 |
| 11 | 1.578,62 | 17.364,77 |
| 12 | 1.474,09 | 17.689,03 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.