13 * 3,8 cm - 37 gr.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 37 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.941,36 | 7.941,36 |
| 2 | 4.259,75 | 8.519,49 |
| 3 | 2.893,83 | 8.681,49 |
| 4 | 2.210,68 | 8.842,70 |
| 5 | 1.801,10 | 9.005,50 |
| 6 | 1.527,79 | 9.166,71 |
| 7 | 1.332,56 | 9.327,92 |
| 8 | 1.186,24 | 9.489,93 |
| 9 | 1.072,52 | 9.652,72 |
| 10 | 981,31 | 9.813,14 |
| 11 | 906,83 | 9.975,14 |
| 12 | 844,76 | 10.137,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.941,36 | 7.941,36 |
| 2 | 4.259,75 | 8.519,49 |
| 3 | 2.893,83 | 8.681,49 |
| 4 | 2.210,68 | 8.842,70 |
| 5 | 1.801,10 | 9.005,50 |
| 6 | 1.527,79 | 9.166,71 |
| 7 | 1.332,56 | 9.327,92 |
| 8 | 1.186,24 | 9.489,93 |
| 9 | 1.072,52 | 9.652,72 |
| 10 | 981,31 | 9.813,14 |
| 11 | 906,83 | 9.975,14 |
| 12 | 844,76 | 10.137,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.941,36 | 7.941,36 |
| 2 | 4.259,75 | 8.519,49 |
| 3 | 2.893,83 | 8.681,49 |
| 4 | 2.210,68 | 8.842,70 |
| 5 | 1.801,10 | 9.005,50 |
| 6 | 1.527,79 | 9.166,71 |
| 7 | 1.332,56 | 9.327,92 |
| 8 | 1.186,24 | 9.489,93 |
| 9 | 1.072,52 | 9.652,72 |
| 10 | 981,31 | 9.813,14 |
| 11 | 906,83 | 9.975,14 |
| 12 | 844,76 | 10.137,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.941,36 | 7.941,36 |
| 2 | 4.259,75 | 8.519,49 |
| 3 | 2.893,83 | 8.681,49 |
| 4 | 2.210,68 | 8.842,70 |
| 5 | 1.801,10 | 9.005,50 |
| 6 | 1.527,79 | 9.166,71 |
| 7 | 1.332,56 | 9.327,92 |
| 8 | 1.186,24 | 9.489,93 |
| 9 | 1.072,52 | 9.652,72 |
| 10 | 981,31 | 9.813,14 |
| 11 | 906,83 | 9.975,14 |
| 12 | 844,76 | 10.137,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.941,36 | 7.941,36 |
| 2 | 4.259,75 | 8.519,49 |
| 3 | 2.893,83 | 8.681,49 |
| 4 | 2.210,68 | 8.842,70 |
| 5 | 1.801,10 | 9.005,50 |
| 6 | 1.527,79 | 9.166,71 |
| 7 | 1.332,56 | 9.327,92 |
| 8 | 1.186,24 | 9.489,93 |
| 9 | 1.072,52 | 9.652,72 |
| 10 | 981,31 | 9.813,14 |
| 11 | 906,83 | 9.975,14 |
| 12 | 844,76 | 10.137,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.941,36 | 7.941,36 |
| 2 | 4.259,75 | 8.519,49 |
| 3 | 2.893,83 | 8.681,49 |
| 4 | 2.210,68 | 8.842,70 |
| 5 | 1.801,10 | 9.005,50 |
| 6 | 1.527,79 | 9.166,71 |
| 7 | 1.332,56 | 9.327,92 |
| 8 | 1.186,24 | 9.489,93 |
| 9 | 1.072,52 | 9.652,72 |
| 10 | 981,31 | 9.813,14 |
| 11 | 904,67 | 9.951,32 |
| 12 | 844,76 | 10.137,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.941,36 | 7.941,36 |
| 2 | 4.259,75 | 8.519,49 |
| 3 | 2.893,83 | 8.681,49 |
| 4 | 2.210,68 | 8.842,70 |
| 5 | 1.801,10 | 9.005,50 |
| 6 | 1.527,79 | 9.166,71 |
| 7 | 1.332,56 | 9.327,92 |
| 8 | 1.186,24 | 9.489,93 |
| 9 | 1.072,52 | 9.652,72 |
| 10 | 981,31 | 9.813,14 |
| 11 | 904,67 | 9.951,32 |
| 12 | 844,76 | 10.137,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.941,36 | 7.941,36 |
| 2 | 4.259,75 | 8.519,49 |
| 3 | 2.893,83 | 8.681,49 |
| 4 | 2.210,68 | 8.842,70 |
| 5 | 1.801,10 | 9.005,50 |
| 6 | 1.527,79 | 9.166,71 |
| 7 | 1.332,56 | 9.327,92 |
| 8 | 1.186,24 | 9.489,93 |
| 9 | 1.072,52 | 9.652,72 |
| 10 | 981,31 | 9.813,14 |
| 11 | 904,67 | 9.951,32 |
| 12 | 844,76 | 10.137,15 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.