14 * 5 cm - 47 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 47 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.263,81 | 8.263,81 |
| 2 | 4.432,71 | 8.865,42 |
| 3 | 3.011,33 | 9.034,00 |
| 4 | 2.300,44 | 9.201,75 |
| 5 | 1.874,23 | 9.371,16 |
| 6 | 1.589,82 | 9.538,92 |
| 7 | 1.386,67 | 9.706,67 |
| 8 | 1.234,41 | 9.875,25 |
| 9 | 1.116,07 | 10.044,66 |
| 10 | 1.021,16 | 10.211,59 |
| 11 | 943,65 | 10.380,17 |
| 12 | 879,06 | 10.548,75 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.263,81 | 8.263,81 |
| 2 | 4.432,71 | 8.865,42 |
| 3 | 3.011,33 | 9.034,00 |
| 4 | 2.300,44 | 9.201,75 |
| 5 | 1.874,23 | 9.371,16 |
| 6 | 1.589,82 | 9.538,92 |
| 7 | 1.386,67 | 9.706,67 |
| 8 | 1.234,41 | 9.875,25 |
| 9 | 1.116,07 | 10.044,66 |
| 10 | 1.021,16 | 10.211,59 |
| 11 | 943,65 | 10.380,17 |
| 12 | 879,06 | 10.548,75 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.263,81 | 8.263,81 |
| 2 | 4.432,71 | 8.865,42 |
| 3 | 3.011,33 | 9.034,00 |
| 4 | 2.300,44 | 9.201,75 |
| 5 | 1.874,23 | 9.371,16 |
| 6 | 1.589,82 | 9.538,92 |
| 7 | 1.386,67 | 9.706,67 |
| 8 | 1.234,41 | 9.875,25 |
| 9 | 1.116,07 | 10.044,66 |
| 10 | 1.021,16 | 10.211,59 |
| 11 | 943,65 | 10.380,17 |
| 12 | 879,06 | 10.548,75 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.263,81 | 8.263,81 |
| 2 | 4.432,71 | 8.865,42 |
| 3 | 3.011,33 | 9.034,00 |
| 4 | 2.300,44 | 9.201,75 |
| 5 | 1.874,23 | 9.371,16 |
| 6 | 1.589,82 | 9.538,92 |
| 7 | 1.386,67 | 9.706,67 |
| 8 | 1.234,41 | 9.875,25 |
| 9 | 1.116,07 | 10.044,66 |
| 10 | 1.021,16 | 10.211,59 |
| 11 | 943,65 | 10.380,17 |
| 12 | 879,06 | 10.548,75 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.263,81 | 8.263,81 |
| 2 | 4.432,71 | 8.865,42 |
| 3 | 3.011,33 | 9.034,00 |
| 4 | 2.300,44 | 9.201,75 |
| 5 | 1.874,23 | 9.371,16 |
| 6 | 1.589,82 | 9.538,92 |
| 7 | 1.386,67 | 9.706,67 |
| 8 | 1.234,41 | 9.875,25 |
| 9 | 1.116,07 | 10.044,66 |
| 10 | 1.021,16 | 10.211,59 |
| 11 | 943,65 | 10.380,17 |
| 12 | 879,06 | 10.548,75 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.263,81 | 8.263,81 |
| 2 | 4.432,71 | 8.865,42 |
| 3 | 3.011,33 | 9.034,00 |
| 4 | 2.300,44 | 9.201,75 |
| 5 | 1.874,23 | 9.371,16 |
| 6 | 1.589,82 | 9.538,92 |
| 7 | 1.386,67 | 9.706,67 |
| 8 | 1.234,41 | 9.875,25 |
| 9 | 1.116,07 | 10.044,66 |
| 10 | 1.021,16 | 10.211,59 |
| 11 | 941,40 | 10.355,38 |
| 12 | 879,06 | 10.548,75 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.263,81 | 8.263,81 |
| 2 | 4.432,71 | 8.865,42 |
| 3 | 3.011,33 | 9.034,00 |
| 4 | 2.300,44 | 9.201,75 |
| 5 | 1.874,23 | 9.371,16 |
| 6 | 1.589,82 | 9.538,92 |
| 7 | 1.386,67 | 9.706,67 |
| 8 | 1.234,41 | 9.875,25 |
| 9 | 1.116,07 | 10.044,66 |
| 10 | 1.021,16 | 10.211,59 |
| 11 | 941,40 | 10.355,38 |
| 12 | 879,06 | 10.548,75 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.263,81 | 8.263,81 |
| 2 | 4.432,71 | 8.865,42 |
| 3 | 3.011,33 | 9.034,00 |
| 4 | 2.300,44 | 9.201,75 |
| 5 | 1.874,23 | 9.371,16 |
| 6 | 1.589,82 | 9.538,92 |
| 7 | 1.386,67 | 9.706,67 |
| 8 | 1.234,41 | 9.875,25 |
| 9 | 1.116,07 | 10.044,66 |
| 10 | 1.021,16 | 10.211,59 |
| 11 | 941,40 | 10.355,38 |
| 12 | 879,06 | 10.548,75 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.