13 * 4,2 cm - 55 gr Lütfen seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 55 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.591,56 | 1.591,56 |
| 2 | 853,72 | 1.707,43 |
| 3 | 579,96 | 1.739,89 |
| 4 | 443,05 | 1.772,20 |
| 5 | 360,97 | 1.804,83 |
| 6 | 306,19 | 1.837,14 |
| 7 | 267,06 | 1.869,45 |
| 8 | 237,74 | 1.901,91 |
| 9 | 214,95 | 1.934,54 |
| 10 | 196,67 | 1.966,69 |
| 11 | 181,74 | 1.999,16 |
| 12 | 169,30 | 2.031,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.591,56 | 1.591,56 |
| 2 | 853,72 | 1.707,43 |
| 3 | 579,96 | 1.739,89 |
| 4 | 443,05 | 1.772,20 |
| 5 | 360,97 | 1.804,83 |
| 6 | 306,19 | 1.837,14 |
| 7 | 267,06 | 1.869,45 |
| 8 | 237,74 | 1.901,91 |
| 9 | 214,95 | 1.934,54 |
| 10 | 196,67 | 1.966,69 |
| 11 | 181,74 | 1.999,16 |
| 12 | 169,30 | 2.031,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.591,56 | 1.591,56 |
| 2 | 853,72 | 1.707,43 |
| 3 | 579,96 | 1.739,89 |
| 4 | 443,05 | 1.772,20 |
| 5 | 360,97 | 1.804,83 |
| 6 | 306,19 | 1.837,14 |
| 7 | 267,06 | 1.869,45 |
| 8 | 237,74 | 1.901,91 |
| 9 | 214,95 | 1.934,54 |
| 10 | 196,67 | 1.966,69 |
| 11 | 181,74 | 1.999,16 |
| 12 | 169,30 | 2.031,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.591,56 | 1.591,56 |
| 2 | 853,72 | 1.707,43 |
| 3 | 579,96 | 1.739,89 |
| 4 | 443,05 | 1.772,20 |
| 5 | 360,97 | 1.804,83 |
| 6 | 306,19 | 1.837,14 |
| 7 | 267,06 | 1.869,45 |
| 8 | 237,74 | 1.901,91 |
| 9 | 214,95 | 1.934,54 |
| 10 | 196,67 | 1.966,69 |
| 11 | 181,74 | 1.999,16 |
| 12 | 169,30 | 2.031,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.591,56 | 1.591,56 |
| 2 | 853,72 | 1.707,43 |
| 3 | 579,96 | 1.739,89 |
| 4 | 443,05 | 1.772,20 |
| 5 | 360,97 | 1.804,83 |
| 6 | 306,19 | 1.837,14 |
| 7 | 267,06 | 1.869,45 |
| 8 | 237,74 | 1.901,91 |
| 9 | 214,95 | 1.934,54 |
| 10 | 196,67 | 1.966,69 |
| 11 | 181,74 | 1.999,16 |
| 12 | 169,30 | 2.031,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.591,56 | 1.591,56 |
| 2 | 853,72 | 1.707,43 |
| 3 | 579,96 | 1.739,89 |
| 4 | 443,05 | 1.772,20 |
| 5 | 360,97 | 1.804,83 |
| 6 | 306,19 | 1.837,14 |
| 7 | 267,06 | 1.869,45 |
| 8 | 237,74 | 1.901,91 |
| 9 | 214,95 | 1.934,54 |
| 10 | 196,67 | 1.966,69 |
| 11 | 181,31 | 1.994,38 |
| 12 | 169,30 | 2.031,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.591,56 | 1.591,56 |
| 2 | 853,72 | 1.707,43 |
| 3 | 579,96 | 1.739,89 |
| 4 | 443,05 | 1.772,20 |
| 5 | 360,97 | 1.804,83 |
| 6 | 306,19 | 1.837,14 |
| 7 | 267,06 | 1.869,45 |
| 8 | 237,74 | 1.901,91 |
| 9 | 214,95 | 1.934,54 |
| 10 | 196,67 | 1.966,69 |
| 11 | 181,31 | 1.994,38 |
| 12 | 169,30 | 2.031,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.591,56 | 1.591,56 |
| 2 | 853,72 | 1.707,43 |
| 3 | 579,96 | 1.739,89 |
| 4 | 443,05 | 1.772,20 |
| 5 | 360,97 | 1.804,83 |
| 6 | 306,19 | 1.837,14 |
| 7 | 267,06 | 1.869,45 |
| 8 | 237,74 | 1.901,91 |
| 9 | 214,95 | 1.934,54 |
| 10 | 196,67 | 1.966,69 |
| 11 | 181,31 | 1.994,38 |
| 12 | 169,30 | 2.031,63 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.