21,5 * 4 cm - 40 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,6 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 21,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 40 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.182,45 | 4.182,45 |
| 2 | 2.243,47 | 4.486,93 |
| 3 | 1.524,08 | 4.572,25 |
| 4 | 1.164,29 | 4.657,16 |
| 5 | 948,58 | 4.742,90 |
| 6 | 804,63 | 4.827,80 |
| 7 | 701,82 | 4.912,71 |
| 8 | 624,75 | 4.998,03 |
| 9 | 564,86 | 5.083,77 |
| 10 | 516,83 | 5.168,25 |
| 11 | 477,60 | 5.253,58 |
| 12 | 444,91 | 5.338,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.182,45 | 4.182,45 |
| 2 | 2.243,47 | 4.486,93 |
| 3 | 1.524,08 | 4.572,25 |
| 4 | 1.164,29 | 4.657,16 |
| 5 | 948,58 | 4.742,90 |
| 6 | 804,63 | 4.827,80 |
| 7 | 701,82 | 4.912,71 |
| 8 | 624,75 | 4.998,03 |
| 9 | 564,86 | 5.083,77 |
| 10 | 516,83 | 5.168,25 |
| 11 | 477,60 | 5.253,58 |
| 12 | 444,91 | 5.338,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.182,45 | 4.182,45 |
| 2 | 2.243,47 | 4.486,93 |
| 3 | 1.524,08 | 4.572,25 |
| 4 | 1.164,29 | 4.657,16 |
| 5 | 948,58 | 4.742,90 |
| 6 | 804,63 | 4.827,80 |
| 7 | 701,82 | 4.912,71 |
| 8 | 624,75 | 4.998,03 |
| 9 | 564,86 | 5.083,77 |
| 10 | 516,83 | 5.168,25 |
| 11 | 477,60 | 5.253,58 |
| 12 | 444,91 | 5.338,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.182,45 | 4.182,45 |
| 2 | 2.243,47 | 4.486,93 |
| 3 | 1.524,08 | 4.572,25 |
| 4 | 1.164,29 | 4.657,16 |
| 5 | 948,58 | 4.742,90 |
| 6 | 804,63 | 4.827,80 |
| 7 | 701,82 | 4.912,71 |
| 8 | 624,75 | 4.998,03 |
| 9 | 564,86 | 5.083,77 |
| 10 | 516,83 | 5.168,25 |
| 11 | 477,60 | 5.253,58 |
| 12 | 444,91 | 5.338,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.182,45 | 4.182,45 |
| 2 | 2.243,47 | 4.486,93 |
| 3 | 1.524,08 | 4.572,25 |
| 4 | 1.164,29 | 4.657,16 |
| 5 | 948,58 | 4.742,90 |
| 6 | 804,63 | 4.827,80 |
| 7 | 701,82 | 4.912,71 |
| 8 | 624,75 | 4.998,03 |
| 9 | 564,86 | 5.083,77 |
| 10 | 516,83 | 5.168,25 |
| 11 | 477,60 | 5.253,58 |
| 12 | 444,91 | 5.338,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.182,45 | 4.182,45 |
| 2 | 2.243,47 | 4.486,93 |
| 3 | 1.524,08 | 4.572,25 |
| 4 | 1.164,29 | 4.657,16 |
| 5 | 948,58 | 4.742,90 |
| 6 | 804,63 | 4.827,80 |
| 7 | 701,82 | 4.912,71 |
| 8 | 624,75 | 4.998,03 |
| 9 | 564,86 | 5.083,77 |
| 10 | 516,83 | 5.168,25 |
| 11 | 476,46 | 5.241,03 |
| 12 | 444,91 | 5.338,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.182,45 | 4.182,45 |
| 2 | 2.243,47 | 4.486,93 |
| 3 | 1.524,08 | 4.572,25 |
| 4 | 1.164,29 | 4.657,16 |
| 5 | 948,58 | 4.742,90 |
| 6 | 804,63 | 4.827,80 |
| 7 | 701,82 | 4.912,71 |
| 8 | 624,75 | 4.998,03 |
| 9 | 564,86 | 5.083,77 |
| 10 | 516,83 | 5.168,25 |
| 11 | 476,46 | 5.241,03 |
| 12 | 444,91 | 5.338,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.182,45 | 4.182,45 |
| 2 | 2.243,47 | 4.486,93 |
| 3 | 1.524,08 | 4.572,25 |
| 4 | 1.164,29 | 4.657,16 |
| 5 | 948,58 | 4.742,90 |
| 6 | 804,63 | 4.827,80 |
| 7 | 701,82 | 4.912,71 |
| 8 | 624,75 | 4.998,03 |
| 9 | 564,86 | 5.083,77 |
| 10 | 516,83 | 5.168,25 |
| 11 | 476,46 | 5.241,03 |
| 12 | 444,91 | 5.338,90 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.