14 * 4,7 cm - 40 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 40 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.217,22 | 8.217,22 |
| 2 | 4.407,72 | 8.815,43 |
| 3 | 2.994,35 | 8.983,06 |
| 4 | 2.287,47 | 9.149,87 |
| 5 | 1.863,67 | 9.318,33 |
| 6 | 1.580,86 | 9.485,14 |
| 7 | 1.378,85 | 9.651,95 |
| 8 | 1.227,45 | 9.819,58 |
| 9 | 1.109,78 | 9.988,03 |
| 10 | 1.015,40 | 10.154,02 |
| 11 | 938,33 | 10.321,65 |
| 12 | 874,11 | 10.489,28 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.217,22 | 8.217,22 |
| 2 | 4.407,72 | 8.815,43 |
| 3 | 2.994,35 | 8.983,06 |
| 4 | 2.287,47 | 9.149,87 |
| 5 | 1.863,67 | 9.318,33 |
| 6 | 1.580,86 | 9.485,14 |
| 7 | 1.378,85 | 9.651,95 |
| 8 | 1.227,45 | 9.819,58 |
| 9 | 1.109,78 | 9.988,03 |
| 10 | 1.015,40 | 10.154,02 |
| 11 | 938,33 | 10.321,65 |
| 12 | 874,11 | 10.489,28 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.217,22 | 8.217,22 |
| 2 | 4.407,72 | 8.815,43 |
| 3 | 2.994,35 | 8.983,06 |
| 4 | 2.287,47 | 9.149,87 |
| 5 | 1.863,67 | 9.318,33 |
| 6 | 1.580,86 | 9.485,14 |
| 7 | 1.378,85 | 9.651,95 |
| 8 | 1.227,45 | 9.819,58 |
| 9 | 1.109,78 | 9.988,03 |
| 10 | 1.015,40 | 10.154,02 |
| 11 | 938,33 | 10.321,65 |
| 12 | 874,11 | 10.489,28 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.217,22 | 8.217,22 |
| 2 | 4.407,72 | 8.815,43 |
| 3 | 2.994,35 | 8.983,06 |
| 4 | 2.287,47 | 9.149,87 |
| 5 | 1.863,67 | 9.318,33 |
| 6 | 1.580,86 | 9.485,14 |
| 7 | 1.378,85 | 9.651,95 |
| 8 | 1.227,45 | 9.819,58 |
| 9 | 1.109,78 | 9.988,03 |
| 10 | 1.015,40 | 10.154,02 |
| 11 | 938,33 | 10.321,65 |
| 12 | 874,11 | 10.489,28 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.217,22 | 8.217,22 |
| 2 | 4.407,72 | 8.815,43 |
| 3 | 2.994,35 | 8.983,06 |
| 4 | 2.287,47 | 9.149,87 |
| 5 | 1.863,67 | 9.318,33 |
| 6 | 1.580,86 | 9.485,14 |
| 7 | 1.378,85 | 9.651,95 |
| 8 | 1.227,45 | 9.819,58 |
| 9 | 1.109,78 | 9.988,03 |
| 10 | 1.015,40 | 10.154,02 |
| 11 | 938,33 | 10.321,65 |
| 12 | 874,11 | 10.489,28 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.217,22 | 8.217,22 |
| 2 | 4.407,72 | 8.815,43 |
| 3 | 2.994,35 | 8.983,06 |
| 4 | 2.287,47 | 9.149,87 |
| 5 | 1.863,67 | 9.318,33 |
| 6 | 1.580,86 | 9.485,14 |
| 7 | 1.378,85 | 9.651,95 |
| 8 | 1.227,45 | 9.819,58 |
| 9 | 1.109,78 | 9.988,03 |
| 10 | 1.015,40 | 10.154,02 |
| 11 | 936,09 | 10.297,00 |
| 12 | 874,11 | 10.489,28 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.217,22 | 8.217,22 |
| 2 | 4.407,72 | 8.815,43 |
| 3 | 2.994,35 | 8.983,06 |
| 4 | 2.287,47 | 9.149,87 |
| 5 | 1.863,67 | 9.318,33 |
| 6 | 1.580,86 | 9.485,14 |
| 7 | 1.378,85 | 9.651,95 |
| 8 | 1.227,45 | 9.819,58 |
| 9 | 1.109,78 | 9.988,03 |
| 10 | 1.015,40 | 10.154,02 |
| 11 | 936,09 | 10.297,00 |
| 12 | 874,11 | 10.489,28 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.217,22 | 8.217,22 |
| 2 | 4.407,72 | 8.815,43 |
| 3 | 2.994,35 | 8.983,06 |
| 4 | 2.287,47 | 9.149,87 |
| 5 | 1.863,67 | 9.318,33 |
| 6 | 1.580,86 | 9.485,14 |
| 7 | 1.378,85 | 9.651,95 |
| 8 | 1.227,45 | 9.819,58 |
| 9 | 1.109,78 | 9.988,03 |
| 10 | 1.015,40 | 10.154,02 |
| 11 | 936,09 | 10.297,00 |
| 12 | 874,11 | 10.489,28 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.