16,5 * 5,5 cm - 47 gr. Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 16,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 47 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.183,62 | 2.183,62 |
| 2 | 1.171,30 | 2.342,59 |
| 3 | 795,71 | 2.387,13 |
| 4 | 607,87 | 2.431,46 |
| 5 | 495,25 | 2.476,23 |
| 6 | 420,09 | 2.520,55 |
| 7 | 366,41 | 2.564,88 |
| 8 | 326,18 | 2.609,43 |
| 9 | 294,91 | 2.654,19 |
| 10 | 269,83 | 2.698,30 |
| 11 | 249,35 | 2.742,85 |
| 12 | 232,28 | 2.787,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.183,62 | 2.183,62 |
| 2 | 1.171,30 | 2.342,59 |
| 3 | 795,71 | 2.387,13 |
| 4 | 607,87 | 2.431,46 |
| 5 | 495,25 | 2.476,23 |
| 6 | 420,09 | 2.520,55 |
| 7 | 366,41 | 2.564,88 |
| 8 | 326,18 | 2.609,43 |
| 9 | 294,91 | 2.654,19 |
| 10 | 269,83 | 2.698,30 |
| 11 | 249,35 | 2.742,85 |
| 12 | 232,28 | 2.787,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.183,62 | 2.183,62 |
| 2 | 1.171,30 | 2.342,59 |
| 3 | 795,71 | 2.387,13 |
| 4 | 607,87 | 2.431,46 |
| 5 | 495,25 | 2.476,23 |
| 6 | 420,09 | 2.520,55 |
| 7 | 366,41 | 2.564,88 |
| 8 | 326,18 | 2.609,43 |
| 9 | 294,91 | 2.654,19 |
| 10 | 269,83 | 2.698,30 |
| 11 | 249,35 | 2.742,85 |
| 12 | 232,28 | 2.787,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.183,62 | 2.183,62 |
| 2 | 1.171,30 | 2.342,59 |
| 3 | 795,71 | 2.387,13 |
| 4 | 607,87 | 2.431,46 |
| 5 | 495,25 | 2.476,23 |
| 6 | 420,09 | 2.520,55 |
| 7 | 366,41 | 2.564,88 |
| 8 | 326,18 | 2.609,43 |
| 9 | 294,91 | 2.654,19 |
| 10 | 269,83 | 2.698,30 |
| 11 | 249,35 | 2.742,85 |
| 12 | 232,28 | 2.787,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.183,62 | 2.183,62 |
| 2 | 1.171,30 | 2.342,59 |
| 3 | 795,71 | 2.387,13 |
| 4 | 607,87 | 2.431,46 |
| 5 | 495,25 | 2.476,23 |
| 6 | 420,09 | 2.520,55 |
| 7 | 366,41 | 2.564,88 |
| 8 | 326,18 | 2.609,43 |
| 9 | 294,91 | 2.654,19 |
| 10 | 269,83 | 2.698,30 |
| 11 | 249,35 | 2.742,85 |
| 12 | 232,28 | 2.787,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.183,62 | 2.183,62 |
| 2 | 1.171,30 | 2.342,59 |
| 3 | 795,71 | 2.387,13 |
| 4 | 607,87 | 2.431,46 |
| 5 | 495,25 | 2.476,23 |
| 6 | 420,09 | 2.520,55 |
| 7 | 366,41 | 2.564,88 |
| 8 | 326,18 | 2.609,43 |
| 9 | 294,91 | 2.654,19 |
| 10 | 269,83 | 2.698,30 |
| 11 | 248,75 | 2.736,29 |
| 12 | 232,28 | 2.787,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.183,62 | 2.183,62 |
| 2 | 1.171,30 | 2.342,59 |
| 3 | 795,71 | 2.387,13 |
| 4 | 607,87 | 2.431,46 |
| 5 | 495,25 | 2.476,23 |
| 6 | 420,09 | 2.520,55 |
| 7 | 366,41 | 2.564,88 |
| 8 | 326,18 | 2.609,43 |
| 9 | 294,91 | 2.654,19 |
| 10 | 269,83 | 2.698,30 |
| 11 | 248,75 | 2.736,29 |
| 12 | 232,28 | 2.787,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.183,62 | 2.183,62 |
| 2 | 1.171,30 | 2.342,59 |
| 3 | 795,71 | 2.387,13 |
| 4 | 607,87 | 2.431,46 |
| 5 | 495,25 | 2.476,23 |
| 6 | 420,09 | 2.520,55 |
| 7 | 366,41 | 2.564,88 |
| 8 | 326,18 | 2.609,43 |
| 9 | 294,91 | 2.654,19 |
| 10 | 269,83 | 2.698,30 |
| 11 | 248,75 | 2.736,29 |
| 12 | 232,28 | 2.787,39 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.