15 * 4,5 cm - 35 gr Lütfen seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 35 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.694,80 | 1.694,80 |
| 2 | 909,09 | 1.818,18 |
| 3 | 617,59 | 1.852,76 |
| 4 | 471,79 | 1.887,16 |
| 5 | 384,38 | 1.921,90 |
| 6 | 326,05 | 1.956,31 |
| 7 | 284,39 | 1.990,71 |
| 8 | 253,16 | 2.025,29 |
| 9 | 228,89 | 2.060,03 |
| 10 | 209,43 | 2.094,26 |
| 11 | 193,53 | 2.128,84 |
| 12 | 180,28 | 2.163,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.694,80 | 1.694,80 |
| 2 | 909,09 | 1.818,18 |
| 3 | 617,59 | 1.852,76 |
| 4 | 471,79 | 1.887,16 |
| 5 | 384,38 | 1.921,90 |
| 6 | 326,05 | 1.956,31 |
| 7 | 284,39 | 1.990,71 |
| 8 | 253,16 | 2.025,29 |
| 9 | 228,89 | 2.060,03 |
| 10 | 209,43 | 2.094,26 |
| 11 | 193,53 | 2.128,84 |
| 12 | 180,28 | 2.163,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.694,80 | 1.694,80 |
| 2 | 909,09 | 1.818,18 |
| 3 | 617,59 | 1.852,76 |
| 4 | 471,79 | 1.887,16 |
| 5 | 384,38 | 1.921,90 |
| 6 | 326,05 | 1.956,31 |
| 7 | 284,39 | 1.990,71 |
| 8 | 253,16 | 2.025,29 |
| 9 | 228,89 | 2.060,03 |
| 10 | 209,43 | 2.094,26 |
| 11 | 193,53 | 2.128,84 |
| 12 | 180,28 | 2.163,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.694,80 | 1.694,80 |
| 2 | 909,09 | 1.818,18 |
| 3 | 617,59 | 1.852,76 |
| 4 | 471,79 | 1.887,16 |
| 5 | 384,38 | 1.921,90 |
| 6 | 326,05 | 1.956,31 |
| 7 | 284,39 | 1.990,71 |
| 8 | 253,16 | 2.025,29 |
| 9 | 228,89 | 2.060,03 |
| 10 | 209,43 | 2.094,26 |
| 11 | 193,53 | 2.128,84 |
| 12 | 180,28 | 2.163,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.694,80 | 1.694,80 |
| 2 | 909,09 | 1.818,18 |
| 3 | 617,59 | 1.852,76 |
| 4 | 471,79 | 1.887,16 |
| 5 | 384,38 | 1.921,90 |
| 6 | 326,05 | 1.956,31 |
| 7 | 284,39 | 1.990,71 |
| 8 | 253,16 | 2.025,29 |
| 9 | 228,89 | 2.060,03 |
| 10 | 209,43 | 2.094,26 |
| 11 | 193,53 | 2.128,84 |
| 12 | 180,28 | 2.163,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.694,80 | 1.694,80 |
| 2 | 909,09 | 1.818,18 |
| 3 | 617,59 | 1.852,76 |
| 4 | 471,79 | 1.887,16 |
| 5 | 384,38 | 1.921,90 |
| 6 | 326,05 | 1.956,31 |
| 7 | 284,39 | 1.990,71 |
| 8 | 253,16 | 2.025,29 |
| 9 | 228,89 | 2.060,03 |
| 10 | 209,43 | 2.094,26 |
| 11 | 193,07 | 2.123,75 |
| 12 | 180,28 | 2.163,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.694,80 | 1.694,80 |
| 2 | 909,09 | 1.818,18 |
| 3 | 617,59 | 1.852,76 |
| 4 | 471,79 | 1.887,16 |
| 5 | 384,38 | 1.921,90 |
| 6 | 326,05 | 1.956,31 |
| 7 | 284,39 | 1.990,71 |
| 8 | 253,16 | 2.025,29 |
| 9 | 228,89 | 2.060,03 |
| 10 | 209,43 | 2.094,26 |
| 11 | 193,07 | 2.123,75 |
| 12 | 180,28 | 2.163,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.694,80 | 1.694,80 |
| 2 | 909,09 | 1.818,18 |
| 3 | 617,59 | 1.852,76 |
| 4 | 471,79 | 1.887,16 |
| 5 | 384,38 | 1.921,90 |
| 6 | 326,05 | 1.956,31 |
| 7 | 284,39 | 1.990,71 |
| 8 | 253,16 | 2.025,29 |
| 9 | 228,89 | 2.060,03 |
| 10 | 209,43 | 2.094,26 |
| 11 | 193,07 | 2.123,75 |
| 12 | 180,28 | 2.163,41 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.