14 * 4.5 cm - 57 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 57 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.550,19 | 9.550,19 |
| 2 | 5.122,72 | 10.245,44 |
| 3 | 3.480,09 | 10.440,27 |
| 4 | 2.658,54 | 10.634,14 |
| 5 | 2.165,98 | 10.829,92 |
| 6 | 1.837,30 | 11.023,78 |
| 7 | 1.602,52 | 11.217,65 |
| 8 | 1.426,56 | 11.412,48 |
| 9 | 1.289,81 | 11.608,26 |
| 10 | 1.180,12 | 11.801,17 |
| 11 | 1.090,54 | 11.995,99 |
| 12 | 1.015,90 | 12.190,82 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.550,19 | 9.550,19 |
| 2 | 5.122,72 | 10.245,44 |
| 3 | 3.480,09 | 10.440,27 |
| 4 | 2.658,54 | 10.634,14 |
| 5 | 2.165,98 | 10.829,92 |
| 6 | 1.837,30 | 11.023,78 |
| 7 | 1.602,52 | 11.217,65 |
| 8 | 1.426,56 | 11.412,48 |
| 9 | 1.289,81 | 11.608,26 |
| 10 | 1.180,12 | 11.801,17 |
| 11 | 1.090,54 | 11.995,99 |
| 12 | 1.015,90 | 12.190,82 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.550,19 | 9.550,19 |
| 2 | 5.122,72 | 10.245,44 |
| 3 | 3.480,09 | 10.440,27 |
| 4 | 2.658,54 | 10.634,14 |
| 5 | 2.165,98 | 10.829,92 |
| 6 | 1.837,30 | 11.023,78 |
| 7 | 1.602,52 | 11.217,65 |
| 8 | 1.426,56 | 11.412,48 |
| 9 | 1.289,81 | 11.608,26 |
| 10 | 1.180,12 | 11.801,17 |
| 11 | 1.090,54 | 11.995,99 |
| 12 | 1.015,90 | 12.190,82 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.550,19 | 9.550,19 |
| 2 | 5.122,72 | 10.245,44 |
| 3 | 3.480,09 | 10.440,27 |
| 4 | 2.658,54 | 10.634,14 |
| 5 | 2.165,98 | 10.829,92 |
| 6 | 1.837,30 | 11.023,78 |
| 7 | 1.602,52 | 11.217,65 |
| 8 | 1.426,56 | 11.412,48 |
| 9 | 1.289,81 | 11.608,26 |
| 10 | 1.180,12 | 11.801,17 |
| 11 | 1.090,54 | 11.995,99 |
| 12 | 1.015,90 | 12.190,82 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.550,19 | 9.550,19 |
| 2 | 5.122,72 | 10.245,44 |
| 3 | 3.480,09 | 10.440,27 |
| 4 | 2.658,54 | 10.634,14 |
| 5 | 2.165,98 | 10.829,92 |
| 6 | 1.837,30 | 11.023,78 |
| 7 | 1.602,52 | 11.217,65 |
| 8 | 1.426,56 | 11.412,48 |
| 9 | 1.289,81 | 11.608,26 |
| 10 | 1.180,12 | 11.801,17 |
| 11 | 1.090,54 | 11.995,99 |
| 12 | 1.015,90 | 12.190,82 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.550,19 | 9.550,19 |
| 2 | 5.122,72 | 10.245,44 |
| 3 | 3.480,09 | 10.440,27 |
| 4 | 2.658,54 | 10.634,14 |
| 5 | 2.165,98 | 10.829,92 |
| 6 | 1.837,30 | 11.023,78 |
| 7 | 1.602,52 | 11.217,65 |
| 8 | 1.426,56 | 11.412,48 |
| 9 | 1.289,81 | 11.608,26 |
| 10 | 1.180,12 | 11.801,17 |
| 11 | 1.087,94 | 11.967,34 |
| 12 | 1.015,90 | 12.190,82 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.550,19 | 9.550,19 |
| 2 | 5.122,72 | 10.245,44 |
| 3 | 3.480,09 | 10.440,27 |
| 4 | 2.658,54 | 10.634,14 |
| 5 | 2.165,98 | 10.829,92 |
| 6 | 1.837,30 | 11.023,78 |
| 7 | 1.602,52 | 11.217,65 |
| 8 | 1.426,56 | 11.412,48 |
| 9 | 1.289,81 | 11.608,26 |
| 10 | 1.180,12 | 11.801,17 |
| 11 | 1.087,94 | 11.967,34 |
| 12 | 1.015,90 | 12.190,82 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.550,19 | 9.550,19 |
| 2 | 5.122,72 | 10.245,44 |
| 3 | 3.480,09 | 10.440,27 |
| 4 | 2.658,54 | 10.634,14 |
| 5 | 2.165,98 | 10.829,92 |
| 6 | 1.837,30 | 11.023,78 |
| 7 | 1.602,52 | 11.217,65 |
| 8 | 1.426,56 | 11.412,48 |
| 9 | 1.289,81 | 11.608,26 |
| 10 | 1.180,12 | 11.801,17 |
| 11 | 1.087,94 | 11.967,34 |
| 12 | 1.015,90 | 12.190,82 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.