14 * 3,8 cm - 45 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,1 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 45 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.489,08 | 7.489,08 |
| 2 | 4.017,15 | 8.034,29 |
| 3 | 2.729,02 | 8.187,06 |
| 4 | 2.084,77 | 8.339,09 |
| 5 | 1.698,52 | 8.492,62 |
| 6 | 1.440,78 | 8.644,65 |
| 7 | 1.256,67 | 8.796,67 |
| 8 | 1.118,68 | 8.949,45 |
| 9 | 1.011,44 | 9.102,98 |
| 10 | 925,43 | 9.254,26 |
| 11 | 855,18 | 9.407,03 |
| 12 | 796,65 | 9.559,81 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.489,08 | 7.489,08 |
| 2 | 4.017,15 | 8.034,29 |
| 3 | 2.729,02 | 8.187,06 |
| 4 | 2.084,77 | 8.339,09 |
| 5 | 1.698,52 | 8.492,62 |
| 6 | 1.440,78 | 8.644,65 |
| 7 | 1.256,67 | 8.796,67 |
| 8 | 1.118,68 | 8.949,45 |
| 9 | 1.011,44 | 9.102,98 |
| 10 | 925,43 | 9.254,26 |
| 11 | 855,18 | 9.407,03 |
| 12 | 796,65 | 9.559,81 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.489,08 | 7.489,08 |
| 2 | 4.017,15 | 8.034,29 |
| 3 | 2.729,02 | 8.187,06 |
| 4 | 2.084,77 | 8.339,09 |
| 5 | 1.698,52 | 8.492,62 |
| 6 | 1.440,78 | 8.644,65 |
| 7 | 1.256,67 | 8.796,67 |
| 8 | 1.118,68 | 8.949,45 |
| 9 | 1.011,44 | 9.102,98 |
| 10 | 925,43 | 9.254,26 |
| 11 | 855,18 | 9.407,03 |
| 12 | 796,65 | 9.559,81 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.489,08 | 7.489,08 |
| 2 | 4.017,15 | 8.034,29 |
| 3 | 2.729,02 | 8.187,06 |
| 4 | 2.084,77 | 8.339,09 |
| 5 | 1.698,52 | 8.492,62 |
| 6 | 1.440,78 | 8.644,65 |
| 7 | 1.256,67 | 8.796,67 |
| 8 | 1.118,68 | 8.949,45 |
| 9 | 1.011,44 | 9.102,98 |
| 10 | 925,43 | 9.254,26 |
| 11 | 855,18 | 9.407,03 |
| 12 | 796,65 | 9.559,81 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.489,08 | 7.489,08 |
| 2 | 4.017,15 | 8.034,29 |
| 3 | 2.729,02 | 8.187,06 |
| 4 | 2.084,77 | 8.339,09 |
| 5 | 1.698,52 | 8.492,62 |
| 6 | 1.440,78 | 8.644,65 |
| 7 | 1.256,67 | 8.796,67 |
| 8 | 1.118,68 | 8.949,45 |
| 9 | 1.011,44 | 9.102,98 |
| 10 | 925,43 | 9.254,26 |
| 11 | 855,18 | 9.407,03 |
| 12 | 796,65 | 9.559,81 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.489,08 | 7.489,08 |
| 2 | 4.017,15 | 8.034,29 |
| 3 | 2.729,02 | 8.187,06 |
| 4 | 2.084,77 | 8.339,09 |
| 5 | 1.698,52 | 8.492,62 |
| 6 | 1.440,78 | 8.644,65 |
| 7 | 1.256,67 | 8.796,67 |
| 8 | 1.118,68 | 8.949,45 |
| 9 | 1.011,44 | 9.102,98 |
| 10 | 925,43 | 9.254,26 |
| 11 | 853,14 | 9.384,57 |
| 12 | 796,65 | 9.559,81 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.489,08 | 7.489,08 |
| 2 | 4.017,15 | 8.034,29 |
| 3 | 2.729,02 | 8.187,06 |
| 4 | 2.084,77 | 8.339,09 |
| 5 | 1.698,52 | 8.492,62 |
| 6 | 1.440,78 | 8.644,65 |
| 7 | 1.256,67 | 8.796,67 |
| 8 | 1.118,68 | 8.949,45 |
| 9 | 1.011,44 | 9.102,98 |
| 10 | 925,43 | 9.254,26 |
| 11 | 853,14 | 9.384,57 |
| 12 | 796,65 | 9.559,81 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.489,08 | 7.489,08 |
| 2 | 4.017,15 | 8.034,29 |
| 3 | 2.729,02 | 8.187,06 |
| 4 | 2.084,77 | 8.339,09 |
| 5 | 1.698,52 | 8.492,62 |
| 6 | 1.440,78 | 8.644,65 |
| 7 | 1.256,67 | 8.796,67 |
| 8 | 1.118,68 | 8.949,45 |
| 9 | 1.011,44 | 9.102,98 |
| 10 | 925,43 | 9.254,26 |
| 11 | 853,14 | 9.384,57 |
| 12 | 796,65 | 9.559,81 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.