18,5 * 3,2 cm - 30 gr Ebonit Ağızlık

| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 26 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 18,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 30 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.395,75 | 6.395,75 |
| 2 | 3.430,68 | 6.861,36 |
| 3 | 2.330,61 | 6.991,83 |
| 4 | 1.780,42 | 7.121,67 |
| 5 | 1.450,56 | 7.252,78 |
| 6 | 1.230,44 | 7.382,61 |
| 7 | 1.073,21 | 7.512,45 |
| 8 | 955,37 | 7.642,92 |
| 9 | 863,78 | 7.774,03 |
| 10 | 790,32 | 7.903,23 |
| 11 | 730,34 | 8.033,70 |
| 12 | 680,35 | 8.164,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.395,75 | 6.395,75 |
| 2 | 3.430,68 | 6.861,36 |
| 3 | 2.330,61 | 6.991,83 |
| 4 | 1.780,42 | 7.121,67 |
| 5 | 1.450,56 | 7.252,78 |
| 6 | 1.230,44 | 7.382,61 |
| 7 | 1.073,21 | 7.512,45 |
| 8 | 955,37 | 7.642,92 |
| 9 | 863,78 | 7.774,03 |
| 10 | 790,32 | 7.903,23 |
| 11 | 730,34 | 8.033,70 |
| 12 | 680,35 | 8.164,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.395,75 | 6.395,75 |
| 2 | 3.430,68 | 6.861,36 |
| 3 | 2.330,61 | 6.991,83 |
| 4 | 1.780,42 | 7.121,67 |
| 5 | 1.450,56 | 7.252,78 |
| 6 | 1.230,44 | 7.382,61 |
| 7 | 1.073,21 | 7.512,45 |
| 8 | 955,37 | 7.642,92 |
| 9 | 863,78 | 7.774,03 |
| 10 | 790,32 | 7.903,23 |
| 11 | 730,34 | 8.033,70 |
| 12 | 680,35 | 8.164,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.395,75 | 6.395,75 |
| 2 | 3.430,68 | 6.861,36 |
| 3 | 2.330,61 | 6.991,83 |
| 4 | 1.780,42 | 7.121,67 |
| 5 | 1.450,56 | 7.252,78 |
| 6 | 1.230,44 | 7.382,61 |
| 7 | 1.073,21 | 7.512,45 |
| 8 | 955,37 | 7.642,92 |
| 9 | 863,78 | 7.774,03 |
| 10 | 790,32 | 7.903,23 |
| 11 | 730,34 | 8.033,70 |
| 12 | 680,35 | 8.164,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.395,75 | 6.395,75 |
| 2 | 3.430,68 | 6.861,36 |
| 3 | 2.330,61 | 6.991,83 |
| 4 | 1.780,42 | 7.121,67 |
| 5 | 1.450,56 | 7.252,78 |
| 6 | 1.230,44 | 7.382,61 |
| 7 | 1.073,21 | 7.512,45 |
| 8 | 955,37 | 7.642,92 |
| 9 | 863,78 | 7.774,03 |
| 10 | 790,32 | 7.903,23 |
| 11 | 730,34 | 8.033,70 |
| 12 | 680,35 | 8.164,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.395,75 | 6.395,75 |
| 2 | 3.430,68 | 6.861,36 |
| 3 | 2.330,61 | 6.991,83 |
| 4 | 1.780,42 | 7.121,67 |
| 5 | 1.450,56 | 7.252,78 |
| 6 | 1.230,44 | 7.382,61 |
| 7 | 1.073,21 | 7.512,45 |
| 8 | 955,37 | 7.642,92 |
| 9 | 863,78 | 7.774,03 |
| 10 | 790,32 | 7.903,23 |
| 11 | 728,59 | 8.014,51 |
| 12 | 680,35 | 8.164,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.395,75 | 6.395,75 |
| 2 | 3.430,68 | 6.861,36 |
| 3 | 2.330,61 | 6.991,83 |
| 4 | 1.780,42 | 7.121,67 |
| 5 | 1.450,56 | 7.252,78 |
| 6 | 1.230,44 | 7.382,61 |
| 7 | 1.073,21 | 7.512,45 |
| 8 | 955,37 | 7.642,92 |
| 9 | 863,78 | 7.774,03 |
| 10 | 790,32 | 7.903,23 |
| 11 | 728,59 | 8.014,51 |
| 12 | 680,35 | 8.164,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.395,75 | 6.395,75 |
| 2 | 3.430,68 | 6.861,36 |
| 3 | 2.330,61 | 6.991,83 |
| 4 | 1.780,42 | 7.121,67 |
| 5 | 1.450,56 | 7.252,78 |
| 6 | 1.230,44 | 7.382,61 |
| 7 | 1.073,21 | 7.512,45 |
| 8 | 955,37 | 7.642,92 |
| 9 | 863,78 | 7.774,03 |
| 10 | 790,32 | 7.903,23 |
| 11 | 728,59 | 8.014,51 |
| 12 | 680,35 | 8.164,17 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.