13,5 * 4,2 cm - 42 gr Lütfen seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 42 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.567,32 | 2.567,32 |
| 2 | 1.377,11 | 2.754,22 |
| 3 | 935,53 | 2.806,59 |
| 4 | 714,68 | 2.858,71 |
| 5 | 582,27 | 2.911,34 |
| 6 | 493,91 | 2.963,46 |
| 7 | 430,80 | 3.015,57 |
| 8 | 383,49 | 3.067,95 |
| 9 | 346,73 | 3.120,58 |
| 10 | 317,24 | 3.172,44 |
| 11 | 293,16 | 3.224,81 |
| 12 | 273,10 | 3.277,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.567,32 | 2.567,32 |
| 2 | 1.377,11 | 2.754,22 |
| 3 | 935,53 | 2.806,59 |
| 4 | 714,68 | 2.858,71 |
| 5 | 582,27 | 2.911,34 |
| 6 | 493,91 | 2.963,46 |
| 7 | 430,80 | 3.015,57 |
| 8 | 383,49 | 3.067,95 |
| 9 | 346,73 | 3.120,58 |
| 10 | 317,24 | 3.172,44 |
| 11 | 293,16 | 3.224,81 |
| 12 | 273,10 | 3.277,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.567,32 | 2.567,32 |
| 2 | 1.377,11 | 2.754,22 |
| 3 | 935,53 | 2.806,59 |
| 4 | 714,68 | 2.858,71 |
| 5 | 582,27 | 2.911,34 |
| 6 | 493,91 | 2.963,46 |
| 7 | 430,80 | 3.015,57 |
| 8 | 383,49 | 3.067,95 |
| 9 | 346,73 | 3.120,58 |
| 10 | 317,24 | 3.172,44 |
| 11 | 293,16 | 3.224,81 |
| 12 | 273,10 | 3.277,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.567,32 | 2.567,32 |
| 2 | 1.377,11 | 2.754,22 |
| 3 | 935,53 | 2.806,59 |
| 4 | 714,68 | 2.858,71 |
| 5 | 582,27 | 2.911,34 |
| 6 | 493,91 | 2.963,46 |
| 7 | 430,80 | 3.015,57 |
| 8 | 383,49 | 3.067,95 |
| 9 | 346,73 | 3.120,58 |
| 10 | 317,24 | 3.172,44 |
| 11 | 293,16 | 3.224,81 |
| 12 | 273,10 | 3.277,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.567,32 | 2.567,32 |
| 2 | 1.377,11 | 2.754,22 |
| 3 | 935,53 | 2.806,59 |
| 4 | 714,68 | 2.858,71 |
| 5 | 582,27 | 2.911,34 |
| 6 | 493,91 | 2.963,46 |
| 7 | 430,80 | 3.015,57 |
| 8 | 383,49 | 3.067,95 |
| 9 | 346,73 | 3.120,58 |
| 10 | 317,24 | 3.172,44 |
| 11 | 293,16 | 3.224,81 |
| 12 | 273,10 | 3.277,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.567,32 | 2.567,32 |
| 2 | 1.377,11 | 2.754,22 |
| 3 | 935,53 | 2.806,59 |
| 4 | 714,68 | 2.858,71 |
| 5 | 582,27 | 2.911,34 |
| 6 | 493,91 | 2.963,46 |
| 7 | 430,80 | 3.015,57 |
| 8 | 383,49 | 3.067,95 |
| 9 | 346,73 | 3.120,58 |
| 10 | 317,24 | 3.172,44 |
| 11 | 292,46 | 3.217,11 |
| 12 | 273,10 | 3.277,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.567,32 | 2.567,32 |
| 2 | 1.377,11 | 2.754,22 |
| 3 | 935,53 | 2.806,59 |
| 4 | 714,68 | 2.858,71 |
| 5 | 582,27 | 2.911,34 |
| 6 | 493,91 | 2.963,46 |
| 7 | 430,80 | 3.015,57 |
| 8 | 383,49 | 3.067,95 |
| 9 | 346,73 | 3.120,58 |
| 10 | 317,24 | 3.172,44 |
| 11 | 292,46 | 3.217,11 |
| 12 | 273,10 | 3.277,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.567,32 | 2.567,32 |
| 2 | 1.377,11 | 2.754,22 |
| 3 | 935,53 | 2.806,59 |
| 4 | 714,68 | 2.858,71 |
| 5 | 582,27 | 2.911,34 |
| 6 | 493,91 | 2.963,46 |
| 7 | 430,80 | 3.015,57 |
| 8 | 383,49 | 3.067,95 |
| 9 | 346,73 | 3.120,58 |
| 10 | 317,24 | 3.172,44 |
| 11 | 292,46 | 3.217,11 |
| 12 | 273,10 | 3.277,18 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.