15,5*5,3 cm - 55 gr. Utku Sümer pipolar, kaliteli İtalyan briar köklerden üretilmiştir. Sökülebilir hazne, kolay temizlik ile öne çıkıyor.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Almanya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 55 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.434,29 | 2.434,29 |
| 2 | 1.305,76 | 2.611,51 |
| 3 | 887,06 | 2.661,17 |
| 4 | 677,65 | 2.710,58 |
| 5 | 552,10 | 2.760,48 |
| 6 | 468,32 | 2.809,90 |
| 7 | 408,47 | 2.859,32 |
| 8 | 363,62 | 2.908,98 |
| 9 | 328,76 | 2.958,88 |
| 10 | 300,81 | 3.008,05 |
| 11 | 277,97 | 3.057,71 |
| 12 | 258,95 | 3.107,37 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.434,29 | 2.434,29 |
| 2 | 1.305,76 | 2.611,51 |
| 3 | 887,06 | 2.661,17 |
| 4 | 677,65 | 2.710,58 |
| 5 | 552,10 | 2.760,48 |
| 6 | 468,32 | 2.809,90 |
| 7 | 408,47 | 2.859,32 |
| 8 | 363,62 | 2.908,98 |
| 9 | 328,76 | 2.958,88 |
| 10 | 300,81 | 3.008,05 |
| 11 | 277,97 | 3.057,71 |
| 12 | 258,95 | 3.107,37 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.434,29 | 2.434,29 |
| 2 | 1.305,76 | 2.611,51 |
| 3 | 887,06 | 2.661,17 |
| 4 | 677,65 | 2.710,58 |
| 5 | 552,10 | 2.760,48 |
| 6 | 468,32 | 2.809,90 |
| 7 | 408,47 | 2.859,32 |
| 8 | 363,62 | 2.908,98 |
| 9 | 328,76 | 2.958,88 |
| 10 | 300,81 | 3.008,05 |
| 11 | 277,97 | 3.057,71 |
| 12 | 258,95 | 3.107,37 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.434,29 | 2.434,29 |
| 2 | 1.305,76 | 2.611,51 |
| 3 | 887,06 | 2.661,17 |
| 4 | 677,65 | 2.710,58 |
| 5 | 552,10 | 2.760,48 |
| 6 | 468,32 | 2.809,90 |
| 7 | 408,47 | 2.859,32 |
| 8 | 363,62 | 2.908,98 |
| 9 | 328,76 | 2.958,88 |
| 10 | 300,81 | 3.008,05 |
| 11 | 277,97 | 3.057,71 |
| 12 | 258,95 | 3.107,37 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.434,29 | 2.434,29 |
| 2 | 1.305,76 | 2.611,51 |
| 3 | 887,06 | 2.661,17 |
| 4 | 677,65 | 2.710,58 |
| 5 | 552,10 | 2.760,48 |
| 6 | 468,32 | 2.809,90 |
| 7 | 408,47 | 2.859,32 |
| 8 | 363,62 | 2.908,98 |
| 9 | 328,76 | 2.958,88 |
| 10 | 300,81 | 3.008,05 |
| 11 | 277,97 | 3.057,71 |
| 12 | 258,95 | 3.107,37 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.434,29 | 2.434,29 |
| 2 | 1.305,76 | 2.611,51 |
| 3 | 887,06 | 2.661,17 |
| 4 | 677,65 | 2.710,58 |
| 5 | 552,10 | 2.760,48 |
| 6 | 468,32 | 2.809,90 |
| 7 | 408,47 | 2.859,32 |
| 8 | 363,62 | 2.908,98 |
| 9 | 328,76 | 2.958,88 |
| 10 | 300,81 | 3.008,05 |
| 11 | 277,31 | 3.050,41 |
| 12 | 258,95 | 3.107,37 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.434,29 | 2.434,29 |
| 2 | 1.305,76 | 2.611,51 |
| 3 | 887,06 | 2.661,17 |
| 4 | 677,65 | 2.710,58 |
| 5 | 552,10 | 2.760,48 |
| 6 | 468,32 | 2.809,90 |
| 7 | 408,47 | 2.859,32 |
| 8 | 363,62 | 2.908,98 |
| 9 | 328,76 | 2.958,88 |
| 10 | 300,81 | 3.008,05 |
| 11 | 277,31 | 3.050,41 |
| 12 | 258,95 | 3.107,37 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.434,29 | 2.434,29 |
| 2 | 1.305,76 | 2.611,51 |
| 3 | 887,06 | 2.661,17 |
| 4 | 677,65 | 2.710,58 |
| 5 | 552,10 | 2.760,48 |
| 6 | 468,32 | 2.809,90 |
| 7 | 408,47 | 2.859,32 |
| 8 | 363,62 | 2.908,98 |
| 9 | 328,76 | 2.958,88 |
| 10 | 300,81 | 3.008,05 |
| 11 | 277,31 | 3.050,41 |
| 12 | 258,95 | 3.107,37 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.