15,5*5,5 cm - 60 gr. Utku Sümer pipolar, kaliteli İtalyan briar köklerden üretilmiştir. Sökülebilir hazne, kolay temizlik ile öne çıkıyor.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Almanya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 60 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.446,37 | 2.446,37 |
| 2 | 1.312,24 | 2.624,47 |
| 3 | 891,46 | 2.674,37 |
| 4 | 681,01 | 2.724,03 |
| 5 | 554,84 | 2.774,18 |
| 6 | 470,64 | 2.823,84 |
| 7 | 410,50 | 2.873,51 |
| 8 | 365,43 | 2.923,41 |
| 9 | 330,40 | 2.973,56 |
| 10 | 302,30 | 3.022,98 |
| 11 | 279,35 | 3.072,89 |
| 12 | 260,23 | 3.122,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.446,37 | 2.446,37 |
| 2 | 1.312,24 | 2.624,47 |
| 3 | 891,46 | 2.674,37 |
| 4 | 681,01 | 2.724,03 |
| 5 | 554,84 | 2.774,18 |
| 6 | 470,64 | 2.823,84 |
| 7 | 410,50 | 2.873,51 |
| 8 | 365,43 | 2.923,41 |
| 9 | 330,40 | 2.973,56 |
| 10 | 302,30 | 3.022,98 |
| 11 | 279,35 | 3.072,89 |
| 12 | 260,23 | 3.122,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.446,37 | 2.446,37 |
| 2 | 1.312,24 | 2.624,47 |
| 3 | 891,46 | 2.674,37 |
| 4 | 681,01 | 2.724,03 |
| 5 | 554,84 | 2.774,18 |
| 6 | 470,64 | 2.823,84 |
| 7 | 410,50 | 2.873,51 |
| 8 | 365,43 | 2.923,41 |
| 9 | 330,40 | 2.973,56 |
| 10 | 302,30 | 3.022,98 |
| 11 | 279,35 | 3.072,89 |
| 12 | 260,23 | 3.122,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.446,37 | 2.446,37 |
| 2 | 1.312,24 | 2.624,47 |
| 3 | 891,46 | 2.674,37 |
| 4 | 681,01 | 2.724,03 |
| 5 | 554,84 | 2.774,18 |
| 6 | 470,64 | 2.823,84 |
| 7 | 410,50 | 2.873,51 |
| 8 | 365,43 | 2.923,41 |
| 9 | 330,40 | 2.973,56 |
| 10 | 302,30 | 3.022,98 |
| 11 | 279,35 | 3.072,89 |
| 12 | 260,23 | 3.122,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.446,37 | 2.446,37 |
| 2 | 1.312,24 | 2.624,47 |
| 3 | 891,46 | 2.674,37 |
| 4 | 681,01 | 2.724,03 |
| 5 | 554,84 | 2.774,18 |
| 6 | 470,64 | 2.823,84 |
| 7 | 410,50 | 2.873,51 |
| 8 | 365,43 | 2.923,41 |
| 9 | 330,40 | 2.973,56 |
| 10 | 302,30 | 3.022,98 |
| 11 | 279,35 | 3.072,89 |
| 12 | 260,23 | 3.122,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.446,37 | 2.446,37 |
| 2 | 1.312,24 | 2.624,47 |
| 3 | 891,46 | 2.674,37 |
| 4 | 681,01 | 2.724,03 |
| 5 | 554,84 | 2.774,18 |
| 6 | 470,64 | 2.823,84 |
| 7 | 410,50 | 2.873,51 |
| 8 | 365,43 | 2.923,41 |
| 9 | 330,40 | 2.973,56 |
| 10 | 302,30 | 3.022,98 |
| 11 | 278,69 | 3.065,55 |
| 12 | 260,23 | 3.122,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.446,37 | 2.446,37 |
| 2 | 1.312,24 | 2.624,47 |
| 3 | 891,46 | 2.674,37 |
| 4 | 681,01 | 2.724,03 |
| 5 | 554,84 | 2.774,18 |
| 6 | 470,64 | 2.823,84 |
| 7 | 410,50 | 2.873,51 |
| 8 | 365,43 | 2.923,41 |
| 9 | 330,40 | 2.973,56 |
| 10 | 302,30 | 3.022,98 |
| 11 | 278,69 | 3.065,55 |
| 12 | 260,23 | 3.122,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.446,37 | 2.446,37 |
| 2 | 1.312,24 | 2.624,47 |
| 3 | 891,46 | 2.674,37 |
| 4 | 681,01 | 2.724,03 |
| 5 | 554,84 | 2.774,18 |
| 6 | 470,64 | 2.823,84 |
| 7 | 410,50 | 2.873,51 |
| 8 | 365,43 | 2.923,41 |
| 9 | 330,40 | 2.973,56 |
| 10 | 302,30 | 3.022,98 |
| 11 | 278,69 | 3.065,55 |
| 12 | 260,23 | 3.122,79 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.