15,5*5,6 cm - 52 gr. Utku Sümer pipolar, kaliteli İtalyan briar köklerden üretilmiştir. Sökülebilir hazne, kolay temizlik ile öne çıkıyor.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Almanya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,6cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 52 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.430,06 | 2.430,06 |
| 2 | 1.303,49 | 2.606,97 |
| 3 | 885,51 | 2.656,54 |
| 4 | 676,47 | 2.705,87 |
| 5 | 551,14 | 2.755,69 |
| 6 | 467,50 | 2.805,02 |
| 7 | 407,76 | 2.854,35 |
| 8 | 362,99 | 2.903,92 |
| 9 | 328,19 | 2.953,74 |
| 10 | 300,28 | 3.002,83 |
| 11 | 277,49 | 3.052,40 |
| 12 | 258,50 | 3.101,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.430,06 | 2.430,06 |
| 2 | 1.303,49 | 2.606,97 |
| 3 | 885,51 | 2.656,54 |
| 4 | 676,47 | 2.705,87 |
| 5 | 551,14 | 2.755,69 |
| 6 | 467,50 | 2.805,02 |
| 7 | 407,76 | 2.854,35 |
| 8 | 362,99 | 2.903,92 |
| 9 | 328,19 | 2.953,74 |
| 10 | 300,28 | 3.002,83 |
| 11 | 277,49 | 3.052,40 |
| 12 | 258,50 | 3.101,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.430,06 | 2.430,06 |
| 2 | 1.303,49 | 2.606,97 |
| 3 | 885,51 | 2.656,54 |
| 4 | 676,47 | 2.705,87 |
| 5 | 551,14 | 2.755,69 |
| 6 | 467,50 | 2.805,02 |
| 7 | 407,76 | 2.854,35 |
| 8 | 362,99 | 2.903,92 |
| 9 | 328,19 | 2.953,74 |
| 10 | 300,28 | 3.002,83 |
| 11 | 277,49 | 3.052,40 |
| 12 | 258,50 | 3.101,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.430,06 | 2.430,06 |
| 2 | 1.303,49 | 2.606,97 |
| 3 | 885,51 | 2.656,54 |
| 4 | 676,47 | 2.705,87 |
| 5 | 551,14 | 2.755,69 |
| 6 | 467,50 | 2.805,02 |
| 7 | 407,76 | 2.854,35 |
| 8 | 362,99 | 2.903,92 |
| 9 | 328,19 | 2.953,74 |
| 10 | 300,28 | 3.002,83 |
| 11 | 277,49 | 3.052,40 |
| 12 | 258,50 | 3.101,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.430,06 | 2.430,06 |
| 2 | 1.303,49 | 2.606,97 |
| 3 | 885,51 | 2.656,54 |
| 4 | 676,47 | 2.705,87 |
| 5 | 551,14 | 2.755,69 |
| 6 | 467,50 | 2.805,02 |
| 7 | 407,76 | 2.854,35 |
| 8 | 362,99 | 2.903,92 |
| 9 | 328,19 | 2.953,74 |
| 10 | 300,28 | 3.002,83 |
| 11 | 277,49 | 3.052,40 |
| 12 | 258,50 | 3.101,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.430,06 | 2.430,06 |
| 2 | 1.303,49 | 2.606,97 |
| 3 | 885,51 | 2.656,54 |
| 4 | 676,47 | 2.705,87 |
| 5 | 551,14 | 2.755,69 |
| 6 | 467,50 | 2.805,02 |
| 7 | 407,76 | 2.854,35 |
| 8 | 362,99 | 2.903,92 |
| 9 | 328,19 | 2.953,74 |
| 10 | 300,28 | 3.002,83 |
| 11 | 276,83 | 3.045,11 |
| 12 | 258,50 | 3.101,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.430,06 | 2.430,06 |
| 2 | 1.303,49 | 2.606,97 |
| 3 | 885,51 | 2.656,54 |
| 4 | 676,47 | 2.705,87 |
| 5 | 551,14 | 2.755,69 |
| 6 | 467,50 | 2.805,02 |
| 7 | 407,76 | 2.854,35 |
| 8 | 362,99 | 2.903,92 |
| 9 | 328,19 | 2.953,74 |
| 10 | 300,28 | 3.002,83 |
| 11 | 276,83 | 3.045,11 |
| 12 | 258,50 | 3.101,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.430,06 | 2.430,06 |
| 2 | 1.303,49 | 2.606,97 |
| 3 | 885,51 | 2.656,54 |
| 4 | 676,47 | 2.705,87 |
| 5 | 551,14 | 2.755,69 |
| 6 | 467,50 | 2.805,02 |
| 7 | 407,76 | 2.854,35 |
| 8 | 362,99 | 2.903,92 |
| 9 | 328,19 | 2.953,74 |
| 10 | 300,28 | 3.002,83 |
| 11 | 276,83 | 3.045,11 |
| 12 | 258,50 | 3.101,97 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.