24 * 5,5 cm - 75 gr Lütfen seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Zeytin Ağacı/Olivewood |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 24 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 75 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.677,56 | 3.677,56 |
| 2 | 1.972,65 | 3.945,29 |
| 3 | 1.340,10 | 4.020,31 |
| 4 | 1.023,74 | 4.094,96 |
| 5 | 834,07 | 4.170,35 |
| 6 | 707,50 | 4.245,01 |
| 7 | 617,09 | 4.319,66 |
| 8 | 549,34 | 4.394,68 |
| 9 | 496,67 | 4.470,07 |
| 10 | 454,44 | 4.544,36 |
| 11 | 419,94 | 4.619,38 |
| 12 | 391,20 | 4.694,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.677,56 | 3.677,56 |
| 2 | 1.972,65 | 3.945,29 |
| 3 | 1.340,10 | 4.020,31 |
| 4 | 1.023,74 | 4.094,96 |
| 5 | 834,07 | 4.170,35 |
| 6 | 707,50 | 4.245,01 |
| 7 | 617,09 | 4.319,66 |
| 8 | 549,34 | 4.394,68 |
| 9 | 496,67 | 4.470,07 |
| 10 | 454,44 | 4.544,36 |
| 11 | 419,94 | 4.619,38 |
| 12 | 391,20 | 4.694,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.677,56 | 3.677,56 |
| 2 | 1.972,65 | 3.945,29 |
| 3 | 1.340,10 | 4.020,31 |
| 4 | 1.023,74 | 4.094,96 |
| 5 | 834,07 | 4.170,35 |
| 6 | 707,50 | 4.245,01 |
| 7 | 617,09 | 4.319,66 |
| 8 | 549,34 | 4.394,68 |
| 9 | 496,67 | 4.470,07 |
| 10 | 454,44 | 4.544,36 |
| 11 | 419,94 | 4.619,38 |
| 12 | 391,20 | 4.694,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.677,56 | 3.677,56 |
| 2 | 1.972,65 | 3.945,29 |
| 3 | 1.340,10 | 4.020,31 |
| 4 | 1.023,74 | 4.094,96 |
| 5 | 834,07 | 4.170,35 |
| 6 | 707,50 | 4.245,01 |
| 7 | 617,09 | 4.319,66 |
| 8 | 549,34 | 4.394,68 |
| 9 | 496,67 | 4.470,07 |
| 10 | 454,44 | 4.544,36 |
| 11 | 419,94 | 4.619,38 |
| 12 | 391,20 | 4.694,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.677,56 | 3.677,56 |
| 2 | 1.972,65 | 3.945,29 |
| 3 | 1.340,10 | 4.020,31 |
| 4 | 1.023,74 | 4.094,96 |
| 5 | 834,07 | 4.170,35 |
| 6 | 707,50 | 4.245,01 |
| 7 | 617,09 | 4.319,66 |
| 8 | 549,34 | 4.394,68 |
| 9 | 496,67 | 4.470,07 |
| 10 | 454,44 | 4.544,36 |
| 11 | 419,94 | 4.619,38 |
| 12 | 391,20 | 4.694,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.677,56 | 3.677,56 |
| 2 | 1.972,65 | 3.945,29 |
| 3 | 1.340,10 | 4.020,31 |
| 4 | 1.023,74 | 4.094,96 |
| 5 | 834,07 | 4.170,35 |
| 6 | 707,50 | 4.245,01 |
| 7 | 617,09 | 4.319,66 |
| 8 | 549,34 | 4.394,68 |
| 9 | 496,67 | 4.470,07 |
| 10 | 454,44 | 4.544,36 |
| 11 | 418,94 | 4.608,35 |
| 12 | 391,20 | 4.694,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.677,56 | 3.677,56 |
| 2 | 1.972,65 | 3.945,29 |
| 3 | 1.340,10 | 4.020,31 |
| 4 | 1.023,74 | 4.094,96 |
| 5 | 834,07 | 4.170,35 |
| 6 | 707,50 | 4.245,01 |
| 7 | 617,09 | 4.319,66 |
| 8 | 549,34 | 4.394,68 |
| 9 | 496,67 | 4.470,07 |
| 10 | 454,44 | 4.544,36 |
| 11 | 418,94 | 4.608,35 |
| 12 | 391,20 | 4.694,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.677,56 | 3.677,56 |
| 2 | 1.972,65 | 3.945,29 |
| 3 | 1.340,10 | 4.020,31 |
| 4 | 1.023,74 | 4.094,96 |
| 5 | 834,07 | 4.170,35 |
| 6 | 707,50 | 4.245,01 |
| 7 | 617,09 | 4.319,66 |
| 8 | 549,34 | 4.394,68 |
| 9 | 496,67 | 4.470,07 |
| 10 | 454,44 | 4.544,36 |
| 11 | 418,94 | 4.608,35 |
| 12 | 391,20 | 4.694,41 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.