14 * 4,5 cm - 38 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Germany |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Estate |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 38 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.384,36 | 2.384,36 |
| 2 | 1.278,97 | 2.557,94 |
| 3 | 868,86 | 2.606,58 |
| 4 | 663,75 | 2.654,98 |
| 5 | 540,77 | 2.703,86 |
| 6 | 458,71 | 2.752,27 |
| 7 | 400,10 | 2.800,67 |
| 8 | 356,16 | 2.849,31 |
| 9 | 322,02 | 2.898,19 |
| 10 | 294,64 | 2.946,35 |
| 11 | 272,27 | 2.994,99 |
| 12 | 253,64 | 3.043,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.384,36 | 2.384,36 |
| 2 | 1.278,97 | 2.557,94 |
| 3 | 868,86 | 2.606,58 |
| 4 | 663,75 | 2.654,98 |
| 5 | 540,77 | 2.703,86 |
| 6 | 458,71 | 2.752,27 |
| 7 | 400,10 | 2.800,67 |
| 8 | 356,16 | 2.849,31 |
| 9 | 322,02 | 2.898,19 |
| 10 | 294,64 | 2.946,35 |
| 11 | 272,27 | 2.994,99 |
| 12 | 253,64 | 3.043,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.384,36 | 2.384,36 |
| 2 | 1.278,97 | 2.557,94 |
| 3 | 868,86 | 2.606,58 |
| 4 | 663,75 | 2.654,98 |
| 5 | 540,77 | 2.703,86 |
| 6 | 458,71 | 2.752,27 |
| 7 | 400,10 | 2.800,67 |
| 8 | 356,16 | 2.849,31 |
| 9 | 322,02 | 2.898,19 |
| 10 | 294,64 | 2.946,35 |
| 11 | 272,27 | 2.994,99 |
| 12 | 253,64 | 3.043,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.384,36 | 2.384,36 |
| 2 | 1.278,97 | 2.557,94 |
| 3 | 868,86 | 2.606,58 |
| 4 | 663,75 | 2.654,98 |
| 5 | 540,77 | 2.703,86 |
| 6 | 458,71 | 2.752,27 |
| 7 | 400,10 | 2.800,67 |
| 8 | 356,16 | 2.849,31 |
| 9 | 322,02 | 2.898,19 |
| 10 | 294,64 | 2.946,35 |
| 11 | 272,27 | 2.994,99 |
| 12 | 253,64 | 3.043,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.384,36 | 2.384,36 |
| 2 | 1.278,97 | 2.557,94 |
| 3 | 868,86 | 2.606,58 |
| 4 | 663,75 | 2.654,98 |
| 5 | 540,77 | 2.703,86 |
| 6 | 458,71 | 2.752,27 |
| 7 | 400,10 | 2.800,67 |
| 8 | 356,16 | 2.849,31 |
| 9 | 322,02 | 2.898,19 |
| 10 | 294,64 | 2.946,35 |
| 11 | 272,27 | 2.994,99 |
| 12 | 253,64 | 3.043,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.384,36 | 2.384,36 |
| 2 | 1.278,97 | 2.557,94 |
| 3 | 868,86 | 2.606,58 |
| 4 | 663,75 | 2.654,98 |
| 5 | 540,77 | 2.703,86 |
| 6 | 458,71 | 2.752,27 |
| 7 | 400,10 | 2.800,67 |
| 8 | 356,16 | 2.849,31 |
| 9 | 322,02 | 2.898,19 |
| 10 | 294,64 | 2.946,35 |
| 11 | 271,62 | 2.987,84 |
| 12 | 253,64 | 3.043,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.384,36 | 2.384,36 |
| 2 | 1.278,97 | 2.557,94 |
| 3 | 868,86 | 2.606,58 |
| 4 | 663,75 | 2.654,98 |
| 5 | 540,77 | 2.703,86 |
| 6 | 458,71 | 2.752,27 |
| 7 | 400,10 | 2.800,67 |
| 8 | 356,16 | 2.849,31 |
| 9 | 322,02 | 2.898,19 |
| 10 | 294,64 | 2.946,35 |
| 11 | 271,62 | 2.987,84 |
| 12 | 253,64 | 3.043,64 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.384,36 | 2.384,36 |
| 2 | 1.278,97 | 2.557,94 |
| 3 | 868,86 | 2.606,58 |
| 4 | 663,75 | 2.654,98 |
| 5 | 540,77 | 2.703,86 |
| 6 | 458,71 | 2.752,27 |
| 7 | 400,10 | 2.800,67 |
| 8 | 356,16 | 2.849,31 |
| 9 | 322,02 | 2.898,19 |
| 10 | 294,64 | 2.946,35 |
| 11 | 271,62 | 2.987,84 |
| 12 | 253,64 | 3.043,64 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.