13,5 * 4,5 cm - 49 gr. Orijinal kutu ve kılıfı ile.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | İtalya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Estate |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 49 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.712,42 | 3.712,42 |
| 2 | 1.991,34 | 3.982,68 |
| 3 | 1.352,81 | 4.058,42 |
| 4 | 1.033,45 | 4.133,78 |
| 5 | 841,98 | 4.209,88 |
| 6 | 714,21 | 4.285,25 |
| 7 | 622,94 | 4.360,61 |
| 8 | 554,54 | 4.436,34 |
| 9 | 501,38 | 4.512,45 |
| 10 | 458,74 | 4.587,44 |
| 11 | 423,92 | 4.663,17 |
| 12 | 394,91 | 4.738,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.712,42 | 3.712,42 |
| 2 | 1.991,34 | 3.982,68 |
| 3 | 1.352,81 | 4.058,42 |
| 4 | 1.033,45 | 4.133,78 |
| 5 | 841,98 | 4.209,88 |
| 6 | 714,21 | 4.285,25 |
| 7 | 622,94 | 4.360,61 |
| 8 | 554,54 | 4.436,34 |
| 9 | 501,38 | 4.512,45 |
| 10 | 458,74 | 4.587,44 |
| 11 | 423,92 | 4.663,17 |
| 12 | 394,91 | 4.738,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.712,42 | 3.712,42 |
| 2 | 1.991,34 | 3.982,68 |
| 3 | 1.352,81 | 4.058,42 |
| 4 | 1.033,45 | 4.133,78 |
| 5 | 841,98 | 4.209,88 |
| 6 | 714,21 | 4.285,25 |
| 7 | 622,94 | 4.360,61 |
| 8 | 554,54 | 4.436,34 |
| 9 | 501,38 | 4.512,45 |
| 10 | 458,74 | 4.587,44 |
| 11 | 423,92 | 4.663,17 |
| 12 | 394,91 | 4.738,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.712,42 | 3.712,42 |
| 2 | 1.991,34 | 3.982,68 |
| 3 | 1.352,81 | 4.058,42 |
| 4 | 1.033,45 | 4.133,78 |
| 5 | 841,98 | 4.209,88 |
| 6 | 714,21 | 4.285,25 |
| 7 | 622,94 | 4.360,61 |
| 8 | 554,54 | 4.436,34 |
| 9 | 501,38 | 4.512,45 |
| 10 | 458,74 | 4.587,44 |
| 11 | 423,92 | 4.663,17 |
| 12 | 394,91 | 4.738,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.712,42 | 3.712,42 |
| 2 | 1.991,34 | 3.982,68 |
| 3 | 1.352,81 | 4.058,42 |
| 4 | 1.033,45 | 4.133,78 |
| 5 | 841,98 | 4.209,88 |
| 6 | 714,21 | 4.285,25 |
| 7 | 622,94 | 4.360,61 |
| 8 | 554,54 | 4.436,34 |
| 9 | 501,38 | 4.512,45 |
| 10 | 458,74 | 4.587,44 |
| 11 | 423,92 | 4.663,17 |
| 12 | 394,91 | 4.738,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.712,42 | 3.712,42 |
| 2 | 1.991,34 | 3.982,68 |
| 3 | 1.352,81 | 4.058,42 |
| 4 | 1.033,45 | 4.133,78 |
| 5 | 841,98 | 4.209,88 |
| 6 | 714,21 | 4.285,25 |
| 7 | 622,94 | 4.360,61 |
| 8 | 554,54 | 4.436,34 |
| 9 | 501,38 | 4.512,45 |
| 10 | 458,74 | 4.587,44 |
| 11 | 422,91 | 4.652,03 |
| 12 | 394,91 | 4.738,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.712,42 | 3.712,42 |
| 2 | 1.991,34 | 3.982,68 |
| 3 | 1.352,81 | 4.058,42 |
| 4 | 1.033,45 | 4.133,78 |
| 5 | 841,98 | 4.209,88 |
| 6 | 714,21 | 4.285,25 |
| 7 | 622,94 | 4.360,61 |
| 8 | 554,54 | 4.436,34 |
| 9 | 501,38 | 4.512,45 |
| 10 | 458,74 | 4.587,44 |
| 11 | 422,91 | 4.652,03 |
| 12 | 394,91 | 4.738,90 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.712,42 | 3.712,42 |
| 2 | 1.991,34 | 3.982,68 |
| 3 | 1.352,81 | 4.058,42 |
| 4 | 1.033,45 | 4.133,78 |
| 5 | 841,98 | 4.209,88 |
| 6 | 714,21 | 4.285,25 |
| 7 | 622,94 | 4.360,61 |
| 8 | 554,54 | 4.436,34 |
| 9 | 501,38 | 4.512,45 |
| 10 | 458,74 | 4.587,44 |
| 11 | 422,91 | 4.652,03 |
| 12 | 394,91 | 4.738,90 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.