13,5 * 4,5 cm - 38 gr Unsmoked - Kullanılmamış
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ITALY |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 MM |
| Durumu / Condition | YENİ / NEW |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 38 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.164,88 | 5.164,88 |
| 2 | 2.770,44 | 5.540,88 |
| 3 | 1.882,08 | 5.646,25 |
| 4 | 1.437,77 | 5.751,09 |
| 5 | 1.171,39 | 5.856,97 |
| 6 | 993,64 | 5.961,82 |
| 7 | 866,67 | 6.066,67 |
| 8 | 771,50 | 6.172,03 |
| 9 | 697,55 | 6.277,91 |
| 10 | 638,22 | 6.382,24 |
| 11 | 589,78 | 6.487,61 |
| 12 | 549,41 | 6.592,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.164,88 | 5.164,88 |
| 2 | 2.770,44 | 5.540,88 |
| 3 | 1.882,08 | 5.646,25 |
| 4 | 1.437,77 | 5.751,09 |
| 5 | 1.171,39 | 5.856,97 |
| 6 | 993,64 | 5.961,82 |
| 7 | 866,67 | 6.066,67 |
| 8 | 771,50 | 6.172,03 |
| 9 | 697,55 | 6.277,91 |
| 10 | 638,22 | 6.382,24 |
| 11 | 589,78 | 6.487,61 |
| 12 | 549,41 | 6.592,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.164,88 | 5.164,88 |
| 2 | 2.770,44 | 5.540,88 |
| 3 | 1.882,08 | 5.646,25 |
| 4 | 1.437,77 | 5.751,09 |
| 5 | 1.171,39 | 5.856,97 |
| 6 | 993,64 | 5.961,82 |
| 7 | 866,67 | 6.066,67 |
| 8 | 771,50 | 6.172,03 |
| 9 | 697,55 | 6.277,91 |
| 10 | 638,22 | 6.382,24 |
| 11 | 589,78 | 6.487,61 |
| 12 | 549,41 | 6.592,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.164,88 | 5.164,88 |
| 2 | 2.770,44 | 5.540,88 |
| 3 | 1.882,08 | 5.646,25 |
| 4 | 1.437,77 | 5.751,09 |
| 5 | 1.171,39 | 5.856,97 |
| 6 | 993,64 | 5.961,82 |
| 7 | 866,67 | 6.066,67 |
| 8 | 771,50 | 6.172,03 |
| 9 | 697,55 | 6.277,91 |
| 10 | 638,22 | 6.382,24 |
| 11 | 589,78 | 6.487,61 |
| 12 | 549,41 | 6.592,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.164,88 | 5.164,88 |
| 2 | 2.770,44 | 5.540,88 |
| 3 | 1.882,08 | 5.646,25 |
| 4 | 1.437,77 | 5.751,09 |
| 5 | 1.171,39 | 5.856,97 |
| 6 | 993,64 | 5.961,82 |
| 7 | 866,67 | 6.066,67 |
| 8 | 771,50 | 6.172,03 |
| 9 | 697,55 | 6.277,91 |
| 10 | 638,22 | 6.382,24 |
| 11 | 589,78 | 6.487,61 |
| 12 | 549,41 | 6.592,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.164,88 | 5.164,88 |
| 2 | 2.770,44 | 5.540,88 |
| 3 | 1.882,08 | 5.646,25 |
| 4 | 1.437,77 | 5.751,09 |
| 5 | 1.171,39 | 5.856,97 |
| 6 | 993,64 | 5.961,82 |
| 7 | 866,67 | 6.066,67 |
| 8 | 771,50 | 6.172,03 |
| 9 | 697,55 | 6.277,91 |
| 10 | 638,22 | 6.382,24 |
| 11 | 588,37 | 6.472,11 |
| 12 | 549,41 | 6.592,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.164,88 | 5.164,88 |
| 2 | 2.770,44 | 5.540,88 |
| 3 | 1.882,08 | 5.646,25 |
| 4 | 1.437,77 | 5.751,09 |
| 5 | 1.171,39 | 5.856,97 |
| 6 | 993,64 | 5.961,82 |
| 7 | 866,67 | 6.066,67 |
| 8 | 771,50 | 6.172,03 |
| 9 | 697,55 | 6.277,91 |
| 10 | 638,22 | 6.382,24 |
| 11 | 588,37 | 6.472,11 |
| 12 | 549,41 | 6.592,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.164,88 | 5.164,88 |
| 2 | 2.770,44 | 5.540,88 |
| 3 | 1.882,08 | 5.646,25 |
| 4 | 1.437,77 | 5.751,09 |
| 5 | 1.171,39 | 5.856,97 |
| 6 | 993,64 | 5.961,82 |
| 7 | 866,67 | 6.066,67 |
| 8 | 771,50 | 6.172,03 |
| 9 | 697,55 | 6.277,91 |
| 10 | 638,22 | 6.382,24 |
| 11 | 588,37 | 6.472,11 |
| 12 | 549,41 | 6.592,97 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.