17 * 7 cm - 113 gr Silver Bant
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı / Block Meerschaum |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 5,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 17 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 116 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.793,55 | 13.793,55 |
| 2 | 7.398,86 | 14.797,72 |
| 3 | 5.026,37 | 15.079,11 |
| 4 | 3.839,78 | 15.359,12 |
| 5 | 3.128,38 | 15.641,89 |
| 6 | 2.653,65 | 15.921,89 |
| 7 | 2.314,56 | 16.201,90 |
| 8 | 2.060,41 | 16.483,29 |
| 9 | 1.862,90 | 16.766,06 |
| 10 | 1.704,47 | 17.044,69 |
| 11 | 1.575,10 | 17.326,08 |
| 12 | 1.467,29 | 17.607,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.793,55 | 13.793,55 |
| 2 | 7.398,86 | 14.797,72 |
| 3 | 5.026,37 | 15.079,11 |
| 4 | 3.839,78 | 15.359,12 |
| 5 | 3.128,38 | 15.641,89 |
| 6 | 2.653,65 | 15.921,89 |
| 7 | 2.314,56 | 16.201,90 |
| 8 | 2.060,41 | 16.483,29 |
| 9 | 1.862,90 | 16.766,06 |
| 10 | 1.704,47 | 17.044,69 |
| 11 | 1.575,10 | 17.326,08 |
| 12 | 1.467,29 | 17.607,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.793,55 | 13.793,55 |
| 2 | 7.398,86 | 14.797,72 |
| 3 | 5.026,37 | 15.079,11 |
| 4 | 3.839,78 | 15.359,12 |
| 5 | 3.128,38 | 15.641,89 |
| 6 | 2.653,65 | 15.921,89 |
| 7 | 2.314,56 | 16.201,90 |
| 8 | 2.060,41 | 16.483,29 |
| 9 | 1.862,90 | 16.766,06 |
| 10 | 1.704,47 | 17.044,69 |
| 11 | 1.575,10 | 17.326,08 |
| 12 | 1.467,29 | 17.607,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.793,55 | 13.793,55 |
| 2 | 7.398,86 | 14.797,72 |
| 3 | 5.026,37 | 15.079,11 |
| 4 | 3.839,78 | 15.359,12 |
| 5 | 3.128,38 | 15.641,89 |
| 6 | 2.653,65 | 15.921,89 |
| 7 | 2.314,56 | 16.201,90 |
| 8 | 2.060,41 | 16.483,29 |
| 9 | 1.862,90 | 16.766,06 |
| 10 | 1.704,47 | 17.044,69 |
| 11 | 1.575,10 | 17.326,08 |
| 12 | 1.467,29 | 17.607,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.793,55 | 13.793,55 |
| 2 | 7.398,86 | 14.797,72 |
| 3 | 5.026,37 | 15.079,11 |
| 4 | 3.839,78 | 15.359,12 |
| 5 | 3.128,38 | 15.641,89 |
| 6 | 2.653,65 | 15.921,89 |
| 7 | 2.314,56 | 16.201,90 |
| 8 | 2.060,41 | 16.483,29 |
| 9 | 1.862,90 | 16.766,06 |
| 10 | 1.704,47 | 17.044,69 |
| 11 | 1.575,10 | 17.326,08 |
| 12 | 1.467,29 | 17.607,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.793,55 | 13.793,55 |
| 2 | 7.398,86 | 14.797,72 |
| 3 | 5.026,37 | 15.079,11 |
| 4 | 3.839,78 | 15.359,12 |
| 5 | 3.128,38 | 15.641,89 |
| 6 | 2.653,65 | 15.921,89 |
| 7 | 2.314,56 | 16.201,90 |
| 8 | 2.060,41 | 16.483,29 |
| 9 | 1.862,90 | 16.766,06 |
| 10 | 1.704,47 | 17.044,69 |
| 11 | 1.571,34 | 17.284,70 |
| 12 | 1.467,29 | 17.607,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.793,55 | 13.793,55 |
| 2 | 7.398,86 | 14.797,72 |
| 3 | 5.026,37 | 15.079,11 |
| 4 | 3.839,78 | 15.359,12 |
| 5 | 3.128,38 | 15.641,89 |
| 6 | 2.653,65 | 15.921,89 |
| 7 | 2.314,56 | 16.201,90 |
| 8 | 2.060,41 | 16.483,29 |
| 9 | 1.862,90 | 16.766,06 |
| 10 | 1.704,47 | 17.044,69 |
| 11 | 1.571,34 | 17.284,70 |
| 12 | 1.467,29 | 17.607,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.793,55 | 13.793,55 |
| 2 | 7.398,86 | 14.797,72 |
| 3 | 5.026,37 | 15.079,11 |
| 4 | 3.839,78 | 15.359,12 |
| 5 | 3.128,38 | 15.641,89 |
| 6 | 2.653,65 | 15.921,89 |
| 7 | 2.314,56 | 16.201,90 |
| 8 | 2.060,41 | 16.483,29 |
| 9 | 1.862,90 | 16.766,06 |
| 10 | 1.704,47 | 17.044,69 |
| 11 | 1.571,34 | 17.284,70 |
| 12 | 1.467,29 | 17.607,47 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.