38 * 10,5 cm - 175 gr Uzun ve kısa olarak kullanılabilir.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı / Block Meerschaum |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 7,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,3 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 6,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 10,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 21,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 53 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.325,28 | 14.325,28 |
| 2 | 7.684,08 | 15.368,16 |
| 3 | 5.220,13 | 15.660,40 |
| 4 | 3.987,80 | 15.951,20 |
| 5 | 3.248,97 | 16.244,87 |
| 6 | 2.755,95 | 16.535,67 |
| 7 | 2.403,78 | 16.826,47 |
| 8 | 2.139,84 | 17.118,71 |
| 9 | 1.934,71 | 17.412,38 |
| 10 | 1.770,18 | 17.701,75 |
| 11 | 1.635,82 | 17.993,98 |
| 12 | 1.523,85 | 18.286,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.325,28 | 14.325,28 |
| 2 | 7.684,08 | 15.368,16 |
| 3 | 5.220,13 | 15.660,40 |
| 4 | 3.987,80 | 15.951,20 |
| 5 | 3.248,97 | 16.244,87 |
| 6 | 2.755,95 | 16.535,67 |
| 7 | 2.403,78 | 16.826,47 |
| 8 | 2.139,84 | 17.118,71 |
| 9 | 1.934,71 | 17.412,38 |
| 10 | 1.770,18 | 17.701,75 |
| 11 | 1.635,82 | 17.993,98 |
| 12 | 1.523,85 | 18.286,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.325,28 | 14.325,28 |
| 2 | 7.684,08 | 15.368,16 |
| 3 | 5.220,13 | 15.660,40 |
| 4 | 3.987,80 | 15.951,20 |
| 5 | 3.248,97 | 16.244,87 |
| 6 | 2.755,95 | 16.535,67 |
| 7 | 2.403,78 | 16.826,47 |
| 8 | 2.139,84 | 17.118,71 |
| 9 | 1.934,71 | 17.412,38 |
| 10 | 1.770,18 | 17.701,75 |
| 11 | 1.635,82 | 17.993,98 |
| 12 | 1.523,85 | 18.286,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.325,28 | 14.325,28 |
| 2 | 7.684,08 | 15.368,16 |
| 3 | 5.220,13 | 15.660,40 |
| 4 | 3.987,80 | 15.951,20 |
| 5 | 3.248,97 | 16.244,87 |
| 6 | 2.755,95 | 16.535,67 |
| 7 | 2.403,78 | 16.826,47 |
| 8 | 2.139,84 | 17.118,71 |
| 9 | 1.934,71 | 17.412,38 |
| 10 | 1.770,18 | 17.701,75 |
| 11 | 1.635,82 | 17.993,98 |
| 12 | 1.523,85 | 18.286,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.325,28 | 14.325,28 |
| 2 | 7.684,08 | 15.368,16 |
| 3 | 5.220,13 | 15.660,40 |
| 4 | 3.987,80 | 15.951,20 |
| 5 | 3.248,97 | 16.244,87 |
| 6 | 2.755,95 | 16.535,67 |
| 7 | 2.403,78 | 16.826,47 |
| 8 | 2.139,84 | 17.118,71 |
| 9 | 1.934,71 | 17.412,38 |
| 10 | 1.770,18 | 17.701,75 |
| 11 | 1.635,82 | 17.993,98 |
| 12 | 1.523,85 | 18.286,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.325,28 | 14.325,28 |
| 2 | 7.684,08 | 15.368,16 |
| 3 | 5.220,13 | 15.660,40 |
| 4 | 3.987,80 | 15.951,20 |
| 5 | 3.248,97 | 16.244,87 |
| 6 | 2.755,95 | 16.535,67 |
| 7 | 2.403,78 | 16.826,47 |
| 8 | 2.139,84 | 17.118,71 |
| 9 | 1.934,71 | 17.412,38 |
| 10 | 1.770,18 | 17.701,75 |
| 11 | 1.631,91 | 17.951,01 |
| 12 | 1.523,85 | 18.286,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.325,28 | 14.325,28 |
| 2 | 7.684,08 | 15.368,16 |
| 3 | 5.220,13 | 15.660,40 |
| 4 | 3.987,80 | 15.951,20 |
| 5 | 3.248,97 | 16.244,87 |
| 6 | 2.755,95 | 16.535,67 |
| 7 | 2.403,78 | 16.826,47 |
| 8 | 2.139,84 | 17.118,71 |
| 9 | 1.934,71 | 17.412,38 |
| 10 | 1.770,18 | 17.701,75 |
| 11 | 1.631,91 | 17.951,01 |
| 12 | 1.523,85 | 18.286,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.325,28 | 14.325,28 |
| 2 | 7.684,08 | 15.368,16 |
| 3 | 5.220,13 | 15.660,40 |
| 4 | 3.987,80 | 15.951,20 |
| 5 | 3.248,97 | 16.244,87 |
| 6 | 2.755,95 | 16.535,67 |
| 7 | 2.403,78 | 16.826,47 |
| 8 | 2.139,84 | 17.118,71 |
| 9 | 1.934,71 | 17.412,38 |
| 10 | 1.770,18 | 17.701,75 |
| 11 | 1.631,91 | 17.951,01 |
| 12 | 1.523,85 | 18.286,22 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.