13,5 * 3,5 cm - 35 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 35 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.644,75 | 1.644,75 |
| 2 | 882,25 | 1.764,49 |
| 3 | 599,35 | 1.798,04 |
| 4 | 457,86 | 1.831,43 |
| 5 | 373,03 | 1.865,15 |
| 6 | 316,42 | 1.898,53 |
| 7 | 275,99 | 1.931,92 |
| 8 | 245,69 | 1.965,48 |
| 9 | 222,13 | 1.999,19 |
| 10 | 203,24 | 2.032,42 |
| 11 | 187,82 | 2.065,97 |
| 12 | 174,96 | 2.099,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.644,75 | 1.644,75 |
| 2 | 882,25 | 1.764,49 |
| 3 | 599,35 | 1.798,04 |
| 4 | 457,86 | 1.831,43 |
| 5 | 373,03 | 1.865,15 |
| 6 | 316,42 | 1.898,53 |
| 7 | 275,99 | 1.931,92 |
| 8 | 245,69 | 1.965,48 |
| 9 | 222,13 | 1.999,19 |
| 10 | 203,24 | 2.032,42 |
| 11 | 187,82 | 2.065,97 |
| 12 | 174,96 | 2.099,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.644,75 | 1.644,75 |
| 2 | 882,25 | 1.764,49 |
| 3 | 599,35 | 1.798,04 |
| 4 | 457,86 | 1.831,43 |
| 5 | 373,03 | 1.865,15 |
| 6 | 316,42 | 1.898,53 |
| 7 | 275,99 | 1.931,92 |
| 8 | 245,69 | 1.965,48 |
| 9 | 222,13 | 1.999,19 |
| 10 | 203,24 | 2.032,42 |
| 11 | 187,82 | 2.065,97 |
| 12 | 174,96 | 2.099,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.644,75 | 1.644,75 |
| 2 | 882,25 | 1.764,49 |
| 3 | 599,35 | 1.798,04 |
| 4 | 457,86 | 1.831,43 |
| 5 | 373,03 | 1.865,15 |
| 6 | 316,42 | 1.898,53 |
| 7 | 275,99 | 1.931,92 |
| 8 | 245,69 | 1.965,48 |
| 9 | 222,13 | 1.999,19 |
| 10 | 203,24 | 2.032,42 |
| 11 | 187,82 | 2.065,97 |
| 12 | 174,96 | 2.099,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.644,75 | 1.644,75 |
| 2 | 882,25 | 1.764,49 |
| 3 | 599,35 | 1.798,04 |
| 4 | 457,86 | 1.831,43 |
| 5 | 373,03 | 1.865,15 |
| 6 | 316,42 | 1.898,53 |
| 7 | 275,99 | 1.931,92 |
| 8 | 245,69 | 1.965,48 |
| 9 | 222,13 | 1.999,19 |
| 10 | 203,24 | 2.032,42 |
| 11 | 187,82 | 2.065,97 |
| 12 | 174,96 | 2.099,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.644,75 | 1.644,75 |
| 2 | 882,25 | 1.764,49 |
| 3 | 599,35 | 1.798,04 |
| 4 | 457,86 | 1.831,43 |
| 5 | 373,03 | 1.865,15 |
| 6 | 316,42 | 1.898,53 |
| 7 | 275,99 | 1.931,92 |
| 8 | 245,69 | 1.965,48 |
| 9 | 222,13 | 1.999,19 |
| 10 | 203,24 | 2.032,42 |
| 11 | 187,37 | 2.061,04 |
| 12 | 174,96 | 2.099,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.644,75 | 1.644,75 |
| 2 | 882,25 | 1.764,49 |
| 3 | 599,35 | 1.798,04 |
| 4 | 457,86 | 1.831,43 |
| 5 | 373,03 | 1.865,15 |
| 6 | 316,42 | 1.898,53 |
| 7 | 275,99 | 1.931,92 |
| 8 | 245,69 | 1.965,48 |
| 9 | 222,13 | 1.999,19 |
| 10 | 203,24 | 2.032,42 |
| 11 | 187,37 | 2.061,04 |
| 12 | 174,96 | 2.099,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.644,75 | 1.644,75 |
| 2 | 882,25 | 1.764,49 |
| 3 | 599,35 | 1.798,04 |
| 4 | 457,86 | 1.831,43 |
| 5 | 373,03 | 1.865,15 |
| 6 | 316,42 | 1.898,53 |
| 7 | 275,99 | 1.931,92 |
| 8 | 245,69 | 1.965,48 |
| 9 | 222,13 | 1.999,19 |
| 10 | 203,24 | 2.032,42 |
| 11 | 187,37 | 2.061,04 |
| 12 | 174,96 | 2.099,52 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.