Çeşitli modeller, lütfen seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı / Block Meerschaum |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 26 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.183,13 | 3.183,13 |
| 2 | 1.707,43 | 3.414,86 |
| 3 | 1.159,93 | 3.479,80 |
| 4 | 886,11 | 3.544,42 |
| 5 | 721,93 | 3.609,67 |
| 6 | 612,38 | 3.674,29 |
| 7 | 534,13 | 3.738,90 |
| 8 | 475,48 | 3.803,84 |
| 9 | 429,90 | 3.869,09 |
| 10 | 393,34 | 3.933,39 |
| 11 | 363,48 | 3.998,33 |
| 12 | 338,61 | 4.063,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.183,13 | 3.183,13 |
| 2 | 1.707,43 | 3.414,86 |
| 3 | 1.159,93 | 3.479,80 |
| 4 | 886,11 | 3.544,42 |
| 5 | 721,93 | 3.609,67 |
| 6 | 612,38 | 3.674,29 |
| 7 | 534,13 | 3.738,90 |
| 8 | 475,48 | 3.803,84 |
| 9 | 429,90 | 3.869,09 |
| 10 | 393,34 | 3.933,39 |
| 11 | 363,48 | 3.998,33 |
| 12 | 338,61 | 4.063,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.183,13 | 3.183,13 |
| 2 | 1.707,43 | 3.414,86 |
| 3 | 1.159,93 | 3.479,80 |
| 4 | 886,11 | 3.544,42 |
| 5 | 721,93 | 3.609,67 |
| 6 | 612,38 | 3.674,29 |
| 7 | 534,13 | 3.738,90 |
| 8 | 475,48 | 3.803,84 |
| 9 | 429,90 | 3.869,09 |
| 10 | 393,34 | 3.933,39 |
| 11 | 363,48 | 3.998,33 |
| 12 | 338,61 | 4.063,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.183,13 | 3.183,13 |
| 2 | 1.707,43 | 3.414,86 |
| 3 | 1.159,93 | 3.479,80 |
| 4 | 886,11 | 3.544,42 |
| 5 | 721,93 | 3.609,67 |
| 6 | 612,38 | 3.674,29 |
| 7 | 534,13 | 3.738,90 |
| 8 | 475,48 | 3.803,84 |
| 9 | 429,90 | 3.869,09 |
| 10 | 393,34 | 3.933,39 |
| 11 | 363,48 | 3.998,33 |
| 12 | 338,61 | 4.063,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.183,13 | 3.183,13 |
| 2 | 1.707,43 | 3.414,86 |
| 3 | 1.159,93 | 3.479,80 |
| 4 | 886,11 | 3.544,42 |
| 5 | 721,93 | 3.609,67 |
| 6 | 612,38 | 3.674,29 |
| 7 | 534,13 | 3.738,90 |
| 8 | 475,48 | 3.803,84 |
| 9 | 429,90 | 3.869,09 |
| 10 | 393,34 | 3.933,39 |
| 11 | 363,48 | 3.998,33 |
| 12 | 338,61 | 4.063,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.183,13 | 3.183,13 |
| 2 | 1.707,43 | 3.414,86 |
| 3 | 1.159,93 | 3.479,80 |
| 4 | 886,11 | 3.544,42 |
| 5 | 721,93 | 3.609,67 |
| 6 | 612,38 | 3.674,29 |
| 7 | 534,13 | 3.738,90 |
| 8 | 475,48 | 3.803,84 |
| 9 | 429,90 | 3.869,09 |
| 10 | 393,34 | 3.933,39 |
| 11 | 362,62 | 3.988,78 |
| 12 | 338,61 | 4.063,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.183,13 | 3.183,13 |
| 2 | 1.707,43 | 3.414,86 |
| 3 | 1.159,93 | 3.479,80 |
| 4 | 886,11 | 3.544,42 |
| 5 | 721,93 | 3.609,67 |
| 6 | 612,38 | 3.674,29 |
| 7 | 534,13 | 3.738,90 |
| 8 | 475,48 | 3.803,84 |
| 9 | 429,90 | 3.869,09 |
| 10 | 393,34 | 3.933,39 |
| 11 | 362,62 | 3.988,78 |
| 12 | 338,61 | 4.063,27 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.183,13 | 3.183,13 |
| 2 | 1.707,43 | 3.414,86 |
| 3 | 1.159,93 | 3.479,80 |
| 4 | 886,11 | 3.544,42 |
| 5 | 721,93 | 3.609,67 |
| 6 | 612,38 | 3.674,29 |
| 7 | 534,13 | 3.738,90 |
| 8 | 475,48 | 3.803,84 |
| 9 | 429,90 | 3.869,09 |
| 10 | 393,34 | 3.933,39 |
| 11 | 362,62 | 3.988,78 |
| 12 | 338,61 | 4.063,27 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.