18 * 4 cm - 50 gr ::. Lütfen Seçiniz .::
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 18 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 50 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.117,60 | 2.117,60 |
| 2 | 1.135,88 | 2.271,76 |
| 3 | 771,65 | 2.314,96 |
| 4 | 589,49 | 2.357,95 |
| 5 | 480,27 | 2.401,36 |
| 6 | 407,39 | 2.444,35 |
| 7 | 355,33 | 2.487,33 |
| 8 | 316,32 | 2.530,53 |
| 9 | 285,99 | 2.573,94 |
| 10 | 261,67 | 2.616,72 |
| 11 | 241,81 | 2.659,92 |
| 12 | 225,26 | 2.703,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.117,60 | 2.117,60 |
| 2 | 1.135,88 | 2.271,76 |
| 3 | 771,65 | 2.314,96 |
| 4 | 589,49 | 2.357,95 |
| 5 | 480,27 | 2.401,36 |
| 6 | 407,39 | 2.444,35 |
| 7 | 355,33 | 2.487,33 |
| 8 | 316,32 | 2.530,53 |
| 9 | 285,99 | 2.573,94 |
| 10 | 261,67 | 2.616,72 |
| 11 | 241,81 | 2.659,92 |
| 12 | 225,26 | 2.703,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.117,60 | 2.117,60 |
| 2 | 1.135,88 | 2.271,76 |
| 3 | 771,65 | 2.314,96 |
| 4 | 589,49 | 2.357,95 |
| 5 | 480,27 | 2.401,36 |
| 6 | 407,39 | 2.444,35 |
| 7 | 355,33 | 2.487,33 |
| 8 | 316,32 | 2.530,53 |
| 9 | 285,99 | 2.573,94 |
| 10 | 261,67 | 2.616,72 |
| 11 | 241,81 | 2.659,92 |
| 12 | 225,26 | 2.703,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.117,60 | 2.117,60 |
| 2 | 1.135,88 | 2.271,76 |
| 3 | 771,65 | 2.314,96 |
| 4 | 589,49 | 2.357,95 |
| 5 | 480,27 | 2.401,36 |
| 6 | 407,39 | 2.444,35 |
| 7 | 355,33 | 2.487,33 |
| 8 | 316,32 | 2.530,53 |
| 9 | 285,99 | 2.573,94 |
| 10 | 261,67 | 2.616,72 |
| 11 | 241,81 | 2.659,92 |
| 12 | 225,26 | 2.703,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.117,60 | 2.117,60 |
| 2 | 1.135,88 | 2.271,76 |
| 3 | 771,65 | 2.314,96 |
| 4 | 589,49 | 2.357,95 |
| 5 | 480,27 | 2.401,36 |
| 6 | 407,39 | 2.444,35 |
| 7 | 355,33 | 2.487,33 |
| 8 | 316,32 | 2.530,53 |
| 9 | 285,99 | 2.573,94 |
| 10 | 261,67 | 2.616,72 |
| 11 | 241,81 | 2.659,92 |
| 12 | 225,26 | 2.703,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.117,60 | 2.117,60 |
| 2 | 1.135,88 | 2.271,76 |
| 3 | 771,65 | 2.314,96 |
| 4 | 589,49 | 2.357,95 |
| 5 | 480,27 | 2.401,36 |
| 6 | 407,39 | 2.444,35 |
| 7 | 355,33 | 2.487,33 |
| 8 | 316,32 | 2.530,53 |
| 9 | 285,99 | 2.573,94 |
| 10 | 261,67 | 2.616,72 |
| 11 | 241,23 | 2.653,56 |
| 12 | 225,26 | 2.703,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.117,60 | 2.117,60 |
| 2 | 1.135,88 | 2.271,76 |
| 3 | 771,65 | 2.314,96 |
| 4 | 589,49 | 2.357,95 |
| 5 | 480,27 | 2.401,36 |
| 6 | 407,39 | 2.444,35 |
| 7 | 355,33 | 2.487,33 |
| 8 | 316,32 | 2.530,53 |
| 9 | 285,99 | 2.573,94 |
| 10 | 261,67 | 2.616,72 |
| 11 | 241,23 | 2.653,56 |
| 12 | 225,26 | 2.703,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.117,60 | 2.117,60 |
| 2 | 1.135,88 | 2.271,76 |
| 3 | 771,65 | 2.314,96 |
| 4 | 589,49 | 2.357,95 |
| 5 | 480,27 | 2.401,36 |
| 6 | 407,39 | 2.444,35 |
| 7 | 355,33 | 2.487,33 |
| 8 | 316,32 | 2.530,53 |
| 9 | 285,99 | 2.573,94 |
| 10 | 261,67 | 2.616,72 |
| 11 | 241,23 | 2.653,56 |
| 12 | 225,26 | 2.703,12 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.