Çeşitli model, lütfen seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı / Block Meerschaum |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 2,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,9 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 12 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 20 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.931,38 | 2.931,38 |
| 2 | 1.572,39 | 3.144,78 |
| 3 | 1.068,19 | 3.204,58 |
| 4 | 816,02 | 3.264,09 |
| 5 | 664,84 | 3.324,18 |
| 6 | 563,95 | 3.383,69 |
| 7 | 491,89 | 3.443,20 |
| 8 | 437,88 | 3.503,00 |
| 9 | 395,90 | 3.563,09 |
| 10 | 362,23 | 3.622,31 |
| 11 | 334,74 | 3.682,11 |
| 12 | 311,83 | 3.741,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.931,38 | 2.931,38 |
| 2 | 1.572,39 | 3.144,78 |
| 3 | 1.068,19 | 3.204,58 |
| 4 | 816,02 | 3.264,09 |
| 5 | 664,84 | 3.324,18 |
| 6 | 563,95 | 3.383,69 |
| 7 | 491,89 | 3.443,20 |
| 8 | 437,88 | 3.503,00 |
| 9 | 395,90 | 3.563,09 |
| 10 | 362,23 | 3.622,31 |
| 11 | 334,74 | 3.682,11 |
| 12 | 311,83 | 3.741,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.931,38 | 2.931,38 |
| 2 | 1.572,39 | 3.144,78 |
| 3 | 1.068,19 | 3.204,58 |
| 4 | 816,02 | 3.264,09 |
| 5 | 664,84 | 3.324,18 |
| 6 | 563,95 | 3.383,69 |
| 7 | 491,89 | 3.443,20 |
| 8 | 437,88 | 3.503,00 |
| 9 | 395,90 | 3.563,09 |
| 10 | 362,23 | 3.622,31 |
| 11 | 334,74 | 3.682,11 |
| 12 | 311,83 | 3.741,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.931,38 | 2.931,38 |
| 2 | 1.572,39 | 3.144,78 |
| 3 | 1.068,19 | 3.204,58 |
| 4 | 816,02 | 3.264,09 |
| 5 | 664,84 | 3.324,18 |
| 6 | 563,95 | 3.383,69 |
| 7 | 491,89 | 3.443,20 |
| 8 | 437,88 | 3.503,00 |
| 9 | 395,90 | 3.563,09 |
| 10 | 362,23 | 3.622,31 |
| 11 | 334,74 | 3.682,11 |
| 12 | 311,83 | 3.741,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.931,38 | 2.931,38 |
| 2 | 1.572,39 | 3.144,78 |
| 3 | 1.068,19 | 3.204,58 |
| 4 | 816,02 | 3.264,09 |
| 5 | 664,84 | 3.324,18 |
| 6 | 563,95 | 3.383,69 |
| 7 | 491,89 | 3.443,20 |
| 8 | 437,88 | 3.503,00 |
| 9 | 395,90 | 3.563,09 |
| 10 | 362,23 | 3.622,31 |
| 11 | 334,74 | 3.682,11 |
| 12 | 311,83 | 3.741,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.931,38 | 2.931,38 |
| 2 | 1.572,39 | 3.144,78 |
| 3 | 1.068,19 | 3.204,58 |
| 4 | 816,02 | 3.264,09 |
| 5 | 664,84 | 3.324,18 |
| 6 | 563,95 | 3.383,69 |
| 7 | 491,89 | 3.443,20 |
| 8 | 437,88 | 3.503,00 |
| 9 | 395,90 | 3.563,09 |
| 10 | 362,23 | 3.622,31 |
| 11 | 333,94 | 3.673,31 |
| 12 | 311,83 | 3.741,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.931,38 | 2.931,38 |
| 2 | 1.572,39 | 3.144,78 |
| 3 | 1.068,19 | 3.204,58 |
| 4 | 816,02 | 3.264,09 |
| 5 | 664,84 | 3.324,18 |
| 6 | 563,95 | 3.383,69 |
| 7 | 491,89 | 3.443,20 |
| 8 | 437,88 | 3.503,00 |
| 9 | 395,90 | 3.563,09 |
| 10 | 362,23 | 3.622,31 |
| 11 | 333,94 | 3.673,31 |
| 12 | 311,83 | 3.741,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.931,38 | 2.931,38 |
| 2 | 1.572,39 | 3.144,78 |
| 3 | 1.068,19 | 3.204,58 |
| 4 | 816,02 | 3.264,09 |
| 5 | 664,84 | 3.324,18 |
| 6 | 563,95 | 3.383,69 |
| 7 | 491,89 | 3.443,20 |
| 8 | 437,88 | 3.503,00 |
| 9 | 395,90 | 3.563,09 |
| 10 | 362,23 | 3.622,31 |
| 11 | 333,94 | 3.673,31 |
| 12 | 311,83 | 3.741,91 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.