| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı |
| Filtre Cinsi / Filter | No Filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 6 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 19 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 75 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.612,02 | 9.612,02 |
| 2 | 5.155,89 | 10.311,78 |
| 3 | 3.502,62 | 10.507,86 |
| 4 | 2.675,75 | 10.702,98 |
| 5 | 2.180,01 | 10.900,03 |
| 6 | 1.849,19 | 11.095,15 |
| 7 | 1.612,90 | 11.290,28 |
| 8 | 1.435,80 | 11.486,36 |
| 9 | 1.298,16 | 11.683,41 |
| 10 | 1.187,76 | 11.877,57 |
| 11 | 1.097,61 | 12.073,66 |
| 12 | 1.022,48 | 12.269,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.612,02 | 9.612,02 |
| 2 | 5.155,89 | 10.311,78 |
| 3 | 3.502,62 | 10.507,86 |
| 4 | 2.675,75 | 10.702,98 |
| 5 | 2.180,01 | 10.900,03 |
| 6 | 1.849,19 | 11.095,15 |
| 7 | 1.612,90 | 11.290,28 |
| 8 | 1.435,80 | 11.486,36 |
| 9 | 1.298,16 | 11.683,41 |
| 10 | 1.187,76 | 11.877,57 |
| 11 | 1.097,61 | 12.073,66 |
| 12 | 1.022,48 | 12.269,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.612,02 | 9.612,02 |
| 2 | 5.155,89 | 10.311,78 |
| 3 | 3.502,62 | 10.507,86 |
| 4 | 2.675,75 | 10.702,98 |
| 5 | 2.180,01 | 10.900,03 |
| 6 | 1.849,19 | 11.095,15 |
| 7 | 1.612,90 | 11.290,28 |
| 8 | 1.435,80 | 11.486,36 |
| 9 | 1.298,16 | 11.683,41 |
| 10 | 1.187,76 | 11.877,57 |
| 11 | 1.097,61 | 12.073,66 |
| 12 | 1.022,48 | 12.269,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.612,02 | 9.612,02 |
| 2 | 5.155,89 | 10.311,78 |
| 3 | 3.502,62 | 10.507,86 |
| 4 | 2.675,75 | 10.702,98 |
| 5 | 2.180,01 | 10.900,03 |
| 6 | 1.849,19 | 11.095,15 |
| 7 | 1.612,90 | 11.290,28 |
| 8 | 1.435,80 | 11.486,36 |
| 9 | 1.298,16 | 11.683,41 |
| 10 | 1.187,76 | 11.877,57 |
| 11 | 1.097,61 | 12.073,66 |
| 12 | 1.022,48 | 12.269,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.612,02 | 9.612,02 |
| 2 | 5.155,89 | 10.311,78 |
| 3 | 3.502,62 | 10.507,86 |
| 4 | 2.675,75 | 10.702,98 |
| 5 | 2.180,01 | 10.900,03 |
| 6 | 1.849,19 | 11.095,15 |
| 7 | 1.612,90 | 11.290,28 |
| 8 | 1.435,80 | 11.486,36 |
| 9 | 1.298,16 | 11.683,41 |
| 10 | 1.187,76 | 11.877,57 |
| 11 | 1.097,61 | 12.073,66 |
| 12 | 1.022,48 | 12.269,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.612,02 | 9.612,02 |
| 2 | 5.155,89 | 10.311,78 |
| 3 | 3.502,62 | 10.507,86 |
| 4 | 2.675,75 | 10.702,98 |
| 5 | 2.180,01 | 10.900,03 |
| 6 | 1.849,19 | 11.095,15 |
| 7 | 1.612,90 | 11.290,28 |
| 8 | 1.435,80 | 11.486,36 |
| 9 | 1.298,16 | 11.683,41 |
| 10 | 1.187,76 | 11.877,57 |
| 11 | 1.094,98 | 12.044,82 |
| 12 | 1.022,48 | 12.269,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.612,02 | 9.612,02 |
| 2 | 5.155,89 | 10.311,78 |
| 3 | 3.502,62 | 10.507,86 |
| 4 | 2.675,75 | 10.702,98 |
| 5 | 2.180,01 | 10.900,03 |
| 6 | 1.849,19 | 11.095,15 |
| 7 | 1.612,90 | 11.290,28 |
| 8 | 1.435,80 | 11.486,36 |
| 9 | 1.298,16 | 11.683,41 |
| 10 | 1.187,76 | 11.877,57 |
| 11 | 1.094,98 | 12.044,82 |
| 12 | 1.022,48 | 12.269,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.612,02 | 9.612,02 |
| 2 | 5.155,89 | 10.311,78 |
| 3 | 3.502,62 | 10.507,86 |
| 4 | 2.675,75 | 10.702,98 |
| 5 | 2.180,01 | 10.900,03 |
| 6 | 1.849,19 | 11.095,15 |
| 7 | 1.612,90 | 11.290,28 |
| 8 | 1.435,80 | 11.486,36 |
| 9 | 1.298,16 | 11.683,41 |
| 10 | 1.187,76 | 11.877,57 |
| 11 | 1.094,98 | 12.044,82 |
| 12 | 1.022,48 | 12.269,74 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.