16,5 * 4,6 cm - 70 gr Akrilik Ağızlık
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı / Block Meerschaum |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,6 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 16,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 70 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.732,50 | 12.732,50 |
| 2 | 6.829,72 | 13.659,43 |
| 3 | 4.639,72 | 13.919,17 |
| 4 | 3.544,41 | 14.177,64 |
| 5 | 2.887,73 | 14.438,66 |
| 6 | 2.449,52 | 14.697,12 |
| 7 | 2.136,51 | 14.955,59 |
| 8 | 1.901,92 | 15.215,34 |
| 9 | 1.719,59 | 15.476,35 |
| 10 | 1.573,36 | 15.733,55 |
| 11 | 1.453,94 | 15.993,29 |
| 12 | 1.354,42 | 16.253,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.732,50 | 12.732,50 |
| 2 | 6.829,72 | 13.659,43 |
| 3 | 4.639,72 | 13.919,17 |
| 4 | 3.544,41 | 14.177,64 |
| 5 | 2.887,73 | 14.438,66 |
| 6 | 2.449,52 | 14.697,12 |
| 7 | 2.136,51 | 14.955,59 |
| 8 | 1.901,92 | 15.215,34 |
| 9 | 1.719,59 | 15.476,35 |
| 10 | 1.573,36 | 15.733,55 |
| 11 | 1.453,94 | 15.993,29 |
| 12 | 1.354,42 | 16.253,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.732,50 | 12.732,50 |
| 2 | 6.829,72 | 13.659,43 |
| 3 | 4.639,72 | 13.919,17 |
| 4 | 3.544,41 | 14.177,64 |
| 5 | 2.887,73 | 14.438,66 |
| 6 | 2.449,52 | 14.697,12 |
| 7 | 2.136,51 | 14.955,59 |
| 8 | 1.901,92 | 15.215,34 |
| 9 | 1.719,59 | 15.476,35 |
| 10 | 1.573,36 | 15.733,55 |
| 11 | 1.453,94 | 15.993,29 |
| 12 | 1.354,42 | 16.253,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.732,50 | 12.732,50 |
| 2 | 6.829,72 | 13.659,43 |
| 3 | 4.639,72 | 13.919,17 |
| 4 | 3.544,41 | 14.177,64 |
| 5 | 2.887,73 | 14.438,66 |
| 6 | 2.449,52 | 14.697,12 |
| 7 | 2.136,51 | 14.955,59 |
| 8 | 1.901,92 | 15.215,34 |
| 9 | 1.719,59 | 15.476,35 |
| 10 | 1.573,36 | 15.733,55 |
| 11 | 1.453,94 | 15.993,29 |
| 12 | 1.354,42 | 16.253,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.732,50 | 12.732,50 |
| 2 | 6.829,72 | 13.659,43 |
| 3 | 4.639,72 | 13.919,17 |
| 4 | 3.544,41 | 14.177,64 |
| 5 | 2.887,73 | 14.438,66 |
| 6 | 2.449,52 | 14.697,12 |
| 7 | 2.136,51 | 14.955,59 |
| 8 | 1.901,92 | 15.215,34 |
| 9 | 1.719,59 | 15.476,35 |
| 10 | 1.573,36 | 15.733,55 |
| 11 | 1.453,94 | 15.993,29 |
| 12 | 1.354,42 | 16.253,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.732,50 | 12.732,50 |
| 2 | 6.829,72 | 13.659,43 |
| 3 | 4.639,72 | 13.919,17 |
| 4 | 3.544,41 | 14.177,64 |
| 5 | 2.887,73 | 14.438,66 |
| 6 | 2.449,52 | 14.697,12 |
| 7 | 2.136,51 | 14.955,59 |
| 8 | 1.901,92 | 15.215,34 |
| 9 | 1.719,59 | 15.476,35 |
| 10 | 1.573,36 | 15.733,55 |
| 11 | 1.450,46 | 15.955,10 |
| 12 | 1.354,42 | 16.253,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.732,50 | 12.732,50 |
| 2 | 6.829,72 | 13.659,43 |
| 3 | 4.639,72 | 13.919,17 |
| 4 | 3.544,41 | 14.177,64 |
| 5 | 2.887,73 | 14.438,66 |
| 6 | 2.449,52 | 14.697,12 |
| 7 | 2.136,51 | 14.955,59 |
| 8 | 1.901,92 | 15.215,34 |
| 9 | 1.719,59 | 15.476,35 |
| 10 | 1.573,36 | 15.733,55 |
| 11 | 1.450,46 | 15.955,10 |
| 12 | 1.354,42 | 16.253,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.732,50 | 12.732,50 |
| 2 | 6.829,72 | 13.659,43 |
| 3 | 4.639,72 | 13.919,17 |
| 4 | 3.544,41 | 14.177,64 |
| 5 | 2.887,73 | 14.438,66 |
| 6 | 2.449,52 | 14.697,12 |
| 7 | 2.136,51 | 14.955,59 |
| 8 | 1.901,92 | 15.215,34 |
| 9 | 1.719,59 | 15.476,35 |
| 10 | 1.573,36 | 15.733,55 |
| 11 | 1.450,46 | 15.955,10 |
| 12 | 1.354,42 | 16.253,04 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.