14,5 * 3,7 cm - 60 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 5,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 60 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.803,18 | 1.803,18 |
| 2 | 967,23 | 1.934,45 |
| 3 | 657,08 | 1.971,24 |
| 4 | 501,96 | 2.007,84 |
| 5 | 408,96 | 2.044,81 |
| 6 | 346,90 | 2.081,41 |
| 7 | 302,57 | 2.118,02 |
| 8 | 269,35 | 2.154,80 |
| 9 | 243,53 | 2.191,77 |
| 10 | 222,82 | 2.228,19 |
| 11 | 205,91 | 2.264,97 |
| 12 | 191,81 | 2.301,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.803,18 | 1.803,18 |
| 2 | 967,23 | 1.934,45 |
| 3 | 657,08 | 1.971,24 |
| 4 | 501,96 | 2.007,84 |
| 5 | 408,96 | 2.044,81 |
| 6 | 346,90 | 2.081,41 |
| 7 | 302,57 | 2.118,02 |
| 8 | 269,35 | 2.154,80 |
| 9 | 243,53 | 2.191,77 |
| 10 | 222,82 | 2.228,19 |
| 11 | 205,91 | 2.264,97 |
| 12 | 191,81 | 2.301,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.803,18 | 1.803,18 |
| 2 | 967,23 | 1.934,45 |
| 3 | 657,08 | 1.971,24 |
| 4 | 501,96 | 2.007,84 |
| 5 | 408,96 | 2.044,81 |
| 6 | 346,90 | 2.081,41 |
| 7 | 302,57 | 2.118,02 |
| 8 | 269,35 | 2.154,80 |
| 9 | 243,53 | 2.191,77 |
| 10 | 222,82 | 2.228,19 |
| 11 | 205,91 | 2.264,97 |
| 12 | 191,81 | 2.301,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.803,18 | 1.803,18 |
| 2 | 967,23 | 1.934,45 |
| 3 | 657,08 | 1.971,24 |
| 4 | 501,96 | 2.007,84 |
| 5 | 408,96 | 2.044,81 |
| 6 | 346,90 | 2.081,41 |
| 7 | 302,57 | 2.118,02 |
| 8 | 269,35 | 2.154,80 |
| 9 | 243,53 | 2.191,77 |
| 10 | 222,82 | 2.228,19 |
| 11 | 205,91 | 2.264,97 |
| 12 | 191,81 | 2.301,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.803,18 | 1.803,18 |
| 2 | 967,23 | 1.934,45 |
| 3 | 657,08 | 1.971,24 |
| 4 | 501,96 | 2.007,84 |
| 5 | 408,96 | 2.044,81 |
| 6 | 346,90 | 2.081,41 |
| 7 | 302,57 | 2.118,02 |
| 8 | 269,35 | 2.154,80 |
| 9 | 243,53 | 2.191,77 |
| 10 | 222,82 | 2.228,19 |
| 11 | 205,91 | 2.264,97 |
| 12 | 191,81 | 2.301,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.803,18 | 1.803,18 |
| 2 | 967,23 | 1.934,45 |
| 3 | 657,08 | 1.971,24 |
| 4 | 501,96 | 2.007,84 |
| 5 | 408,96 | 2.044,81 |
| 6 | 346,90 | 2.081,41 |
| 7 | 302,57 | 2.118,02 |
| 8 | 269,35 | 2.154,80 |
| 9 | 243,53 | 2.191,77 |
| 10 | 222,82 | 2.228,19 |
| 11 | 205,41 | 2.259,56 |
| 12 | 191,81 | 2.301,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.803,18 | 1.803,18 |
| 2 | 967,23 | 1.934,45 |
| 3 | 657,08 | 1.971,24 |
| 4 | 501,96 | 2.007,84 |
| 5 | 408,96 | 2.044,81 |
| 6 | 346,90 | 2.081,41 |
| 7 | 302,57 | 2.118,02 |
| 8 | 269,35 | 2.154,80 |
| 9 | 243,53 | 2.191,77 |
| 10 | 222,82 | 2.228,19 |
| 11 | 205,41 | 2.259,56 |
| 12 | 191,81 | 2.301,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.803,18 | 1.803,18 |
| 2 | 967,23 | 1.934,45 |
| 3 | 657,08 | 1.971,24 |
| 4 | 501,96 | 2.007,84 |
| 5 | 408,96 | 2.044,81 |
| 6 | 346,90 | 2.081,41 |
| 7 | 302,57 | 2.118,02 |
| 8 | 269,35 | 2.154,80 |
| 9 | 243,53 | 2.191,77 |
| 10 | 222,82 | 2.228,19 |
| 11 | 205,41 | 2.259,56 |
| 12 | 191,81 | 2.301,76 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.