12,5 * 3,2 cm - 35 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 12,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 35 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.748,53 | 1.748,53 |
| 2 | 937,91 | 1.875,82 |
| 3 | 637,16 | 1.911,49 |
| 4 | 486,75 | 1.946,99 |
| 5 | 396,57 | 1.982,83 |
| 6 | 336,39 | 2.018,33 |
| 7 | 293,40 | 2.053,82 |
| 8 | 261,19 | 2.089,49 |
| 9 | 236,15 | 2.125,34 |
| 10 | 216,07 | 2.160,66 |
| 11 | 199,67 | 2.196,33 |
| 12 | 186,00 | 2.232,00 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.748,53 | 1.748,53 |
| 2 | 937,91 | 1.875,82 |
| 3 | 637,16 | 1.911,49 |
| 4 | 486,75 | 1.946,99 |
| 5 | 396,57 | 1.982,83 |
| 6 | 336,39 | 2.018,33 |
| 7 | 293,40 | 2.053,82 |
| 8 | 261,19 | 2.089,49 |
| 9 | 236,15 | 2.125,34 |
| 10 | 216,07 | 2.160,66 |
| 11 | 199,67 | 2.196,33 |
| 12 | 186,00 | 2.232,00 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.748,53 | 1.748,53 |
| 2 | 937,91 | 1.875,82 |
| 3 | 637,16 | 1.911,49 |
| 4 | 486,75 | 1.946,99 |
| 5 | 396,57 | 1.982,83 |
| 6 | 336,39 | 2.018,33 |
| 7 | 293,40 | 2.053,82 |
| 8 | 261,19 | 2.089,49 |
| 9 | 236,15 | 2.125,34 |
| 10 | 216,07 | 2.160,66 |
| 11 | 199,67 | 2.196,33 |
| 12 | 186,00 | 2.232,00 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.748,53 | 1.748,53 |
| 2 | 937,91 | 1.875,82 |
| 3 | 637,16 | 1.911,49 |
| 4 | 486,75 | 1.946,99 |
| 5 | 396,57 | 1.982,83 |
| 6 | 336,39 | 2.018,33 |
| 7 | 293,40 | 2.053,82 |
| 8 | 261,19 | 2.089,49 |
| 9 | 236,15 | 2.125,34 |
| 10 | 216,07 | 2.160,66 |
| 11 | 199,67 | 2.196,33 |
| 12 | 186,00 | 2.232,00 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.748,53 | 1.748,53 |
| 2 | 937,91 | 1.875,82 |
| 3 | 637,16 | 1.911,49 |
| 4 | 486,75 | 1.946,99 |
| 5 | 396,57 | 1.982,83 |
| 6 | 336,39 | 2.018,33 |
| 7 | 293,40 | 2.053,82 |
| 8 | 261,19 | 2.089,49 |
| 9 | 236,15 | 2.125,34 |
| 10 | 216,07 | 2.160,66 |
| 11 | 199,67 | 2.196,33 |
| 12 | 186,00 | 2.232,00 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.748,53 | 1.748,53 |
| 2 | 937,91 | 1.875,82 |
| 3 | 637,16 | 1.911,49 |
| 4 | 486,75 | 1.946,99 |
| 5 | 396,57 | 1.982,83 |
| 6 | 336,39 | 2.018,33 |
| 7 | 293,40 | 2.053,82 |
| 8 | 261,19 | 2.089,49 |
| 9 | 236,15 | 2.125,34 |
| 10 | 216,07 | 2.160,66 |
| 11 | 199,19 | 2.191,08 |
| 12 | 186,00 | 2.232,00 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.748,53 | 1.748,53 |
| 2 | 937,91 | 1.875,82 |
| 3 | 637,16 | 1.911,49 |
| 4 | 486,75 | 1.946,99 |
| 5 | 396,57 | 1.982,83 |
| 6 | 336,39 | 2.018,33 |
| 7 | 293,40 | 2.053,82 |
| 8 | 261,19 | 2.089,49 |
| 9 | 236,15 | 2.125,34 |
| 10 | 216,07 | 2.160,66 |
| 11 | 199,19 | 2.191,08 |
| 12 | 186,00 | 2.232,00 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.748,53 | 1.748,53 |
| 2 | 937,91 | 1.875,82 |
| 3 | 637,16 | 1.911,49 |
| 4 | 486,75 | 1.946,99 |
| 5 | 396,57 | 1.982,83 |
| 6 | 336,39 | 2.018,33 |
| 7 | 293,40 | 2.053,82 |
| 8 | 261,19 | 2.089,49 |
| 9 | 236,15 | 2.125,34 |
| 10 | 216,07 | 2.160,66 |
| 11 | 199,19 | 2.191,08 |
| 12 | 186,00 | 2.232,00 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.