11 * 3,5 cm - 30 gr Lütfen Seçiniz!
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal sistem |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 11 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 30 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.927,38 | 2.927,38 |
| 2 | 1.570,25 | 3.140,49 |
| 3 | 1.066,74 | 3.200,21 |
| 4 | 814,91 | 3.259,64 |
| 5 | 663,93 | 3.319,65 |
| 6 | 563,18 | 3.379,07 |
| 7 | 491,21 | 3.438,50 |
| 8 | 437,28 | 3.498,22 |
| 9 | 395,36 | 3.558,23 |
| 10 | 361,74 | 3.617,36 |
| 11 | 334,28 | 3.677,08 |
| 12 | 311,40 | 3.736,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.927,38 | 2.927,38 |
| 2 | 1.570,25 | 3.140,49 |
| 3 | 1.066,74 | 3.200,21 |
| 4 | 814,91 | 3.259,64 |
| 5 | 663,93 | 3.319,65 |
| 6 | 563,18 | 3.379,07 |
| 7 | 491,21 | 3.438,50 |
| 8 | 437,28 | 3.498,22 |
| 9 | 395,36 | 3.558,23 |
| 10 | 361,74 | 3.617,36 |
| 11 | 334,28 | 3.677,08 |
| 12 | 311,40 | 3.736,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.927,38 | 2.927,38 |
| 2 | 1.570,25 | 3.140,49 |
| 3 | 1.066,74 | 3.200,21 |
| 4 | 814,91 | 3.259,64 |
| 5 | 663,93 | 3.319,65 |
| 6 | 563,18 | 3.379,07 |
| 7 | 491,21 | 3.438,50 |
| 8 | 437,28 | 3.498,22 |
| 9 | 395,36 | 3.558,23 |
| 10 | 361,74 | 3.617,36 |
| 11 | 334,28 | 3.677,08 |
| 12 | 311,40 | 3.736,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.927,38 | 2.927,38 |
| 2 | 1.570,25 | 3.140,49 |
| 3 | 1.066,74 | 3.200,21 |
| 4 | 814,91 | 3.259,64 |
| 5 | 663,93 | 3.319,65 |
| 6 | 563,18 | 3.379,07 |
| 7 | 491,21 | 3.438,50 |
| 8 | 437,28 | 3.498,22 |
| 9 | 395,36 | 3.558,23 |
| 10 | 361,74 | 3.617,36 |
| 11 | 334,28 | 3.677,08 |
| 12 | 311,40 | 3.736,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.927,38 | 2.927,38 |
| 2 | 1.570,25 | 3.140,49 |
| 3 | 1.066,74 | 3.200,21 |
| 4 | 814,91 | 3.259,64 |
| 5 | 663,93 | 3.319,65 |
| 6 | 563,18 | 3.379,07 |
| 7 | 491,21 | 3.438,50 |
| 8 | 437,28 | 3.498,22 |
| 9 | 395,36 | 3.558,23 |
| 10 | 361,74 | 3.617,36 |
| 11 | 334,28 | 3.677,08 |
| 12 | 311,40 | 3.736,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.927,38 | 2.927,38 |
| 2 | 1.570,25 | 3.140,49 |
| 3 | 1.066,74 | 3.200,21 |
| 4 | 814,91 | 3.259,64 |
| 5 | 663,93 | 3.319,65 |
| 6 | 563,18 | 3.379,07 |
| 7 | 491,21 | 3.438,50 |
| 8 | 437,28 | 3.498,22 |
| 9 | 395,36 | 3.558,23 |
| 10 | 361,74 | 3.617,36 |
| 11 | 333,48 | 3.668,30 |
| 12 | 311,40 | 3.736,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.927,38 | 2.927,38 |
| 2 | 1.570,25 | 3.140,49 |
| 3 | 1.066,74 | 3.200,21 |
| 4 | 814,91 | 3.259,64 |
| 5 | 663,93 | 3.319,65 |
| 6 | 563,18 | 3.379,07 |
| 7 | 491,21 | 3.438,50 |
| 8 | 437,28 | 3.498,22 |
| 9 | 395,36 | 3.558,23 |
| 10 | 361,74 | 3.617,36 |
| 11 | 333,48 | 3.668,30 |
| 12 | 311,40 | 3.736,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.927,38 | 2.927,38 |
| 2 | 1.570,25 | 3.140,49 |
| 3 | 1.066,74 | 3.200,21 |
| 4 | 814,91 | 3.259,64 |
| 5 | 663,93 | 3.319,65 |
| 6 | 563,18 | 3.379,07 |
| 7 | 491,21 | 3.438,50 |
| 8 | 437,28 | 3.498,22 |
| 9 | 395,36 | 3.558,23 |
| 10 | 361,74 | 3.617,36 |
| 11 | 333,48 | 3.668,30 |
| 12 | 311,40 | 3.736,80 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.