12,5 * 6,2 cm - 77 gr.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | IRELAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | YENİ / NEW |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 6,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 12,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 77 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.925,00 | 12.925,00 |
| 2 | 6.932,97 | 13.865,94 |
| 3 | 4.709,87 | 14.129,61 |
| 4 | 3.598,00 | 14.391,99 |
| 5 | 2.931,39 | 14.656,95 |
| 6 | 2.486,56 | 14.919,33 |
| 7 | 2.168,82 | 15.181,71 |
| 8 | 1.930,67 | 15.445,38 |
| 9 | 1.745,59 | 15.710,34 |
| 10 | 1.597,14 | 15.971,42 |
| 11 | 1.475,92 | 16.235,09 |
| 12 | 1.374,90 | 16.498,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.925,00 | 12.925,00 |
| 2 | 6.932,97 | 13.865,94 |
| 3 | 4.709,87 | 14.129,61 |
| 4 | 3.598,00 | 14.391,99 |
| 5 | 2.931,39 | 14.656,95 |
| 6 | 2.486,56 | 14.919,33 |
| 7 | 2.168,82 | 15.181,71 |
| 8 | 1.930,67 | 15.445,38 |
| 9 | 1.745,59 | 15.710,34 |
| 10 | 1.597,14 | 15.971,42 |
| 11 | 1.475,92 | 16.235,09 |
| 12 | 1.374,90 | 16.498,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.925,00 | 12.925,00 |
| 2 | 6.932,97 | 13.865,94 |
| 3 | 4.709,87 | 14.129,61 |
| 4 | 3.598,00 | 14.391,99 |
| 5 | 2.931,39 | 14.656,95 |
| 6 | 2.486,56 | 14.919,33 |
| 7 | 2.168,82 | 15.181,71 |
| 8 | 1.930,67 | 15.445,38 |
| 9 | 1.745,59 | 15.710,34 |
| 10 | 1.597,14 | 15.971,42 |
| 11 | 1.475,92 | 16.235,09 |
| 12 | 1.374,90 | 16.498,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.925,00 | 12.925,00 |
| 2 | 6.932,97 | 13.865,94 |
| 3 | 4.709,87 | 14.129,61 |
| 4 | 3.598,00 | 14.391,99 |
| 5 | 2.931,39 | 14.656,95 |
| 6 | 2.486,56 | 14.919,33 |
| 7 | 2.168,82 | 15.181,71 |
| 8 | 1.930,67 | 15.445,38 |
| 9 | 1.745,59 | 15.710,34 |
| 10 | 1.597,14 | 15.971,42 |
| 11 | 1.475,92 | 16.235,09 |
| 12 | 1.374,90 | 16.498,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.925,00 | 12.925,00 |
| 2 | 6.932,97 | 13.865,94 |
| 3 | 4.709,87 | 14.129,61 |
| 4 | 3.598,00 | 14.391,99 |
| 5 | 2.931,39 | 14.656,95 |
| 6 | 2.486,56 | 14.919,33 |
| 7 | 2.168,82 | 15.181,71 |
| 8 | 1.930,67 | 15.445,38 |
| 9 | 1.745,59 | 15.710,34 |
| 10 | 1.597,14 | 15.971,42 |
| 11 | 1.475,92 | 16.235,09 |
| 12 | 1.374,90 | 16.498,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.925,00 | 12.925,00 |
| 2 | 6.932,97 | 13.865,94 |
| 3 | 4.709,87 | 14.129,61 |
| 4 | 3.598,00 | 14.391,99 |
| 5 | 2.931,39 | 14.656,95 |
| 6 | 2.486,56 | 14.919,33 |
| 7 | 2.168,82 | 15.181,71 |
| 8 | 1.930,67 | 15.445,38 |
| 9 | 1.745,59 | 15.710,34 |
| 10 | 1.597,14 | 15.971,42 |
| 11 | 1.472,39 | 16.196,32 |
| 12 | 1.374,90 | 16.498,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.925,00 | 12.925,00 |
| 2 | 6.932,97 | 13.865,94 |
| 3 | 4.709,87 | 14.129,61 |
| 4 | 3.598,00 | 14.391,99 |
| 5 | 2.931,39 | 14.656,95 |
| 6 | 2.486,56 | 14.919,33 |
| 7 | 2.168,82 | 15.181,71 |
| 8 | 1.930,67 | 15.445,38 |
| 9 | 1.745,59 | 15.710,34 |
| 10 | 1.597,14 | 15.971,42 |
| 11 | 1.472,39 | 16.196,32 |
| 12 | 1.374,90 | 16.498,76 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.925,00 | 12.925,00 |
| 2 | 6.932,97 | 13.865,94 |
| 3 | 4.709,87 | 14.129,61 |
| 4 | 3.598,00 | 14.391,99 |
| 5 | 2.931,39 | 14.656,95 |
| 6 | 2.486,56 | 14.919,33 |
| 7 | 2.168,82 | 15.181,71 |
| 8 | 1.930,67 | 15.445,38 |
| 9 | 1.745,59 | 15.710,34 |
| 10 | 1.597,14 | 15.971,42 |
| 11 | 1.472,39 | 16.196,32 |
| 12 | 1.374,90 | 16.498,76 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.