14.3 * 5 cm - 52 gr.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | IRELAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | YENİ / NEW |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,3 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 52 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.253,20 | 9.253,20 |
| 2 | 4.963,42 | 9.926,83 |
| 3 | 3.371,87 | 10.115,60 |
| 4 | 2.575,86 | 10.303,44 |
| 5 | 2.098,63 | 10.493,13 |
| 6 | 1.780,16 | 10.680,97 |
| 7 | 1.552,69 | 10.868,81 |
| 8 | 1.382,20 | 11.057,57 |
| 9 | 1.249,70 | 11.247,26 |
| 10 | 1.143,42 | 11.434,18 |
| 11 | 1.056,63 | 11.622,94 |
| 12 | 984,31 | 11.811,71 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.253,20 | 9.253,20 |
| 2 | 4.963,42 | 9.926,83 |
| 3 | 3.371,87 | 10.115,60 |
| 4 | 2.575,86 | 10.303,44 |
| 5 | 2.098,63 | 10.493,13 |
| 6 | 1.780,16 | 10.680,97 |
| 7 | 1.552,69 | 10.868,81 |
| 8 | 1.382,20 | 11.057,57 |
| 9 | 1.249,70 | 11.247,26 |
| 10 | 1.143,42 | 11.434,18 |
| 11 | 1.056,63 | 11.622,94 |
| 12 | 984,31 | 11.811,71 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.253,20 | 9.253,20 |
| 2 | 4.963,42 | 9.926,83 |
| 3 | 3.371,87 | 10.115,60 |
| 4 | 2.575,86 | 10.303,44 |
| 5 | 2.098,63 | 10.493,13 |
| 6 | 1.780,16 | 10.680,97 |
| 7 | 1.552,69 | 10.868,81 |
| 8 | 1.382,20 | 11.057,57 |
| 9 | 1.249,70 | 11.247,26 |
| 10 | 1.143,42 | 11.434,18 |
| 11 | 1.056,63 | 11.622,94 |
| 12 | 984,31 | 11.811,71 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.253,20 | 9.253,20 |
| 2 | 4.963,42 | 9.926,83 |
| 3 | 3.371,87 | 10.115,60 |
| 4 | 2.575,86 | 10.303,44 |
| 5 | 2.098,63 | 10.493,13 |
| 6 | 1.780,16 | 10.680,97 |
| 7 | 1.552,69 | 10.868,81 |
| 8 | 1.382,20 | 11.057,57 |
| 9 | 1.249,70 | 11.247,26 |
| 10 | 1.143,42 | 11.434,18 |
| 11 | 1.056,63 | 11.622,94 |
| 12 | 984,31 | 11.811,71 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.253,20 | 9.253,20 |
| 2 | 4.963,42 | 9.926,83 |
| 3 | 3.371,87 | 10.115,60 |
| 4 | 2.575,86 | 10.303,44 |
| 5 | 2.098,63 | 10.493,13 |
| 6 | 1.780,16 | 10.680,97 |
| 7 | 1.552,69 | 10.868,81 |
| 8 | 1.382,20 | 11.057,57 |
| 9 | 1.249,70 | 11.247,26 |
| 10 | 1.143,42 | 11.434,18 |
| 11 | 1.056,63 | 11.622,94 |
| 12 | 984,31 | 11.811,71 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.253,20 | 9.253,20 |
| 2 | 4.963,42 | 9.926,83 |
| 3 | 3.371,87 | 10.115,60 |
| 4 | 2.575,86 | 10.303,44 |
| 5 | 2.098,63 | 10.493,13 |
| 6 | 1.780,16 | 10.680,97 |
| 7 | 1.552,69 | 10.868,81 |
| 8 | 1.382,20 | 11.057,57 |
| 9 | 1.249,70 | 11.247,26 |
| 10 | 1.143,42 | 11.434,18 |
| 11 | 1.054,11 | 11.595,18 |
| 12 | 984,31 | 11.811,71 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.253,20 | 9.253,20 |
| 2 | 4.963,42 | 9.926,83 |
| 3 | 3.371,87 | 10.115,60 |
| 4 | 2.575,86 | 10.303,44 |
| 5 | 2.098,63 | 10.493,13 |
| 6 | 1.780,16 | 10.680,97 |
| 7 | 1.552,69 | 10.868,81 |
| 8 | 1.382,20 | 11.057,57 |
| 9 | 1.249,70 | 11.247,26 |
| 10 | 1.143,42 | 11.434,18 |
| 11 | 1.054,11 | 11.595,18 |
| 12 | 984,31 | 11.811,71 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.253,20 | 9.253,20 |
| 2 | 4.963,42 | 9.926,83 |
| 3 | 3.371,87 | 10.115,60 |
| 4 | 2.575,86 | 10.303,44 |
| 5 | 2.098,63 | 10.493,13 |
| 6 | 1.780,16 | 10.680,97 |
| 7 | 1.552,69 | 10.868,81 |
| 8 | 1.382,20 | 11.057,57 |
| 9 | 1.249,70 | 11.247,26 |
| 10 | 1.143,42 | 11.434,18 |
| 11 | 1.054,11 | 11.595,18 |
| 12 | 984,31 | 11.811,71 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.