15 * 4 cm - 36 gr.

| Yapıldığı Ülke / Orijin | IRELAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | YENİ / NEW |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,7 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15,4 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 36 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.666,93 | 7.666,93 |
| 2 | 4.112,54 | 8.225,08 |
| 3 | 2.793,83 | 8.381,49 |
| 4 | 2.134,28 | 8.537,13 |
| 5 | 1.738,86 | 8.694,30 |
| 6 | 1.474,99 | 8.849,94 |
| 7 | 1.286,51 | 9.005,58 |
| 8 | 1.145,25 | 9.161,98 |
| 9 | 1.035,46 | 9.319,15 |
| 10 | 947,40 | 9.474,03 |
| 11 | 875,49 | 9.630,43 |
| 12 | 815,57 | 9.786,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.666,93 | 7.666,93 |
| 2 | 4.112,54 | 8.225,08 |
| 3 | 2.793,83 | 8.381,49 |
| 4 | 2.134,28 | 8.537,13 |
| 5 | 1.738,86 | 8.694,30 |
| 6 | 1.474,99 | 8.849,94 |
| 7 | 1.286,51 | 9.005,58 |
| 8 | 1.145,25 | 9.161,98 |
| 9 | 1.035,46 | 9.319,15 |
| 10 | 947,40 | 9.474,03 |
| 11 | 875,49 | 9.630,43 |
| 12 | 815,57 | 9.786,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.666,93 | 7.666,93 |
| 2 | 4.112,54 | 8.225,08 |
| 3 | 2.793,83 | 8.381,49 |
| 4 | 2.134,28 | 8.537,13 |
| 5 | 1.738,86 | 8.694,30 |
| 6 | 1.474,99 | 8.849,94 |
| 7 | 1.286,51 | 9.005,58 |
| 8 | 1.145,25 | 9.161,98 |
| 9 | 1.035,46 | 9.319,15 |
| 10 | 947,40 | 9.474,03 |
| 11 | 875,49 | 9.630,43 |
| 12 | 815,57 | 9.786,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.666,93 | 7.666,93 |
| 2 | 4.112,54 | 8.225,08 |
| 3 | 2.793,83 | 8.381,49 |
| 4 | 2.134,28 | 8.537,13 |
| 5 | 1.738,86 | 8.694,30 |
| 6 | 1.474,99 | 8.849,94 |
| 7 | 1.286,51 | 9.005,58 |
| 8 | 1.145,25 | 9.161,98 |
| 9 | 1.035,46 | 9.319,15 |
| 10 | 947,40 | 9.474,03 |
| 11 | 875,49 | 9.630,43 |
| 12 | 815,57 | 9.786,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.666,93 | 7.666,93 |
| 2 | 4.112,54 | 8.225,08 |
| 3 | 2.793,83 | 8.381,49 |
| 4 | 2.134,28 | 8.537,13 |
| 5 | 1.738,86 | 8.694,30 |
| 6 | 1.474,99 | 8.849,94 |
| 7 | 1.286,51 | 9.005,58 |
| 8 | 1.145,25 | 9.161,98 |
| 9 | 1.035,46 | 9.319,15 |
| 10 | 947,40 | 9.474,03 |
| 11 | 875,49 | 9.630,43 |
| 12 | 815,57 | 9.786,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.666,93 | 7.666,93 |
| 2 | 4.112,54 | 8.225,08 |
| 3 | 2.793,83 | 8.381,49 |
| 4 | 2.134,28 | 8.537,13 |
| 5 | 1.738,86 | 8.694,30 |
| 6 | 1.474,99 | 8.849,94 |
| 7 | 1.286,51 | 9.005,58 |
| 8 | 1.145,25 | 9.161,98 |
| 9 | 1.035,46 | 9.319,15 |
| 10 | 947,40 | 9.474,03 |
| 11 | 873,40 | 9.607,43 |
| 12 | 815,57 | 9.786,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.666,93 | 7.666,93 |
| 2 | 4.112,54 | 8.225,08 |
| 3 | 2.793,83 | 8.381,49 |
| 4 | 2.134,28 | 8.537,13 |
| 5 | 1.738,86 | 8.694,30 |
| 6 | 1.474,99 | 8.849,94 |
| 7 | 1.286,51 | 9.005,58 |
| 8 | 1.145,25 | 9.161,98 |
| 9 | 1.035,46 | 9.319,15 |
| 10 | 947,40 | 9.474,03 |
| 11 | 873,40 | 9.607,43 |
| 12 | 815,57 | 9.786,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.666,93 | 7.666,93 |
| 2 | 4.112,54 | 8.225,08 |
| 3 | 2.793,83 | 8.381,49 |
| 4 | 2.134,28 | 8.537,13 |
| 5 | 1.738,86 | 8.694,30 |
| 6 | 1.474,99 | 8.849,94 |
| 7 | 1.286,51 | 9.005,58 |
| 8 | 1.145,25 | 9.161,98 |
| 9 | 1.035,46 | 9.319,15 |
| 10 | 947,40 | 9.474,03 |
| 11 | 873,40 | 9.607,43 |
| 12 | 815,57 | 9.786,84 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.